- Inne wpisy, Podrywanie dziewczyn, Sex, Stały związek, Uwodzenie kobiet

8 Zasad podrywania dziewczyn

Witajcie!

W tym poradniku przedstawię wam 8  złotych zasad na temat podrywania dziewczyn.

Przechodzimy od razu do poradnika  🙂

1. Zawsze musisz być gotowy do podjęcia działania.

Piękne dziewczyny są wszędzie, w parku, na ulicy, w sklepie, na koncertach i w miliony innych lokalizacjach. Dlatego tez sytuacja, kiedy to ujrzysz ładną dziewczynę która naprawdę Ci wpadnie w oko może być wiele i mogą się dziać wszędzie.  Nie możesz wychodząc rano z domu pomyśleć: Hmm nie chce mi się myć zębów, a po co będę to robił skoro wychodzę tylko na chwilę.

Po pierwsze, pomijając już kwestię ogólną higieny itd. Co jeśli faktycznie od razu po wyjściu, spotkasz ładną dziewczynę na ulicy, a co więcej, jeśli to ona coś się ciebie zapyta z uśmiechem? Odpowiesz jej a gdy ona tylko poczuje zapach dobiegający z twoich ust od razu się ulotni, a ty właśnie straciłeś nieziemską sytuację do poderwania dziewczyny.

Musisz być zawsze, nie ważne od okoliczności, przygotowany i gotowy do działania w kierunku poderwania dziewczyny.

2. Przezwycięż strach i nie bój się odrzucenia.

Powyższe dwie rzeczy które napisałem, to moim zdaniem największa zmora początkujących uwodzicieli czy też osób które chcą znaleźć kobietę na stały związek. Jak sobie z tym poradzić?

Jeśli chodzi o przezwyciężenie strachu, to nie jest takie trudne jak się wydaje, w dodatku jest powiązane z brakiem strachu przed odrzuceniem, bo jeśli nie będziemy się bali odrzucenia to nasz strach drastycznie spada. Najlepiej swoją przygodę z uwodzeniem i przełamaniem się zaczynać małymi krokami. Nie rzucajmy się od razu na głęboką wodę. Uśmiechnijmy się w kierunku dziewczyny i powtórzmy to dużo razy, powiedzmy tylko cześć itd. Czyli po prostu wykonujemy małe kroczki.

Zniwelowanie strachu przed odrzuceniem niestety jest troszkę cięższe ponieważ problem ostro tkwi w naszej głowie i tam niestety tylko można go pokonać. Musimy zmienić swoje myślenie, nastawić się na to że nie my pierwsi zostaliśmy odrzuceni, dużo osób ponosi porażkę, nie można się poddawać bo przecież w końcu się nam uda.

3. Nie używaj gotowych formułek.

Od gotowych formułek, które zostały przygotowane przez innych lepsza jest własna kreatywność i spontaniczność. Jeśli będziemy używać gotowe formułki to zawsze jest szansa, że dziewczyna już wcześniej to słyszała, a także jestem przekonany, iż zobaczy że jesteś sztuczny. Kobiety potrafią wyczuć jeśli ktoś jest sztuczny i udaje kogoś kim nie jest. Dlatego lepiej być sobą, bo wyjdzie to nam na dobre.

4. Dbaj o wygląd.

Dbaj o swój wygląd, używaj perfum, często bierz kąpiel a także dbaj o stan paznokci, zapach z ust i czyste ubranie. Myślę, że jest to podstawą i coraz więcej na szczęście facetów wie o tym, że jeśli wybierają się podrywać dziewczyny to muszą wyglądać dobrze i pachnieć dobrze. Jak dbać o wygląd już napisałem o tym artykuł dlatego zapraszam do przeczytania go na mojej stronie.

5. Komplementy.

Dobieraj komplementy tak, aby zachwalały one aspekty z których dziewczyna jest wyjątkowa zadowolona. Jeśli widzisz, że dziewczyna ma długie nogi, specjalnie je eksponuje i ma krótkie szorty żeby podkreślić ich długość, to skomplementuj ją pod tym względem. Musisz dobierać odpowiednio komplement do danej dziewczyny, to nie może być komplement typu „ładny masz uśmiech” który będziesz mówił każdej dziewczynie, którą będziesz chciał poderwać.

6. Nie kłam, nie wymyślaj i nie przechwalaj się.

Nie polecam kłamstw i wszelkich matactw. Łatwo jest wykryć gdy ktoś kłamie, dziewczyny także mają dobrą intuicję dlatego mają jeszcze bardziej ułatwione wykrywanie kłamstw, więc szybko widzą że coś jest nie tak. Nie warto kłamać, tak czy tak, kłamstwo w końcu wyjdzie na jaw a wtedy możemy mieć nie mały problem. Tak samo nie polecam przechwalania się, jest to odbierane przez dziewczyny za niemiłe i nie za fajne. Jeśli masz firmę i zarabiasz kilkanaście tysięcy miesięcznie nic nie robiąc to nie chwal się tym wprost, możesz powiedzieć dziewczynie przykładowo że interesujesz się podróżami i co tydzień gdzieś wyjeżdżasz na kilka dni, dopiero jak się zapyta „to kiedy pracujesz?”, to odpowiedz że masz firmę, jednak nawet wtedy nie wspominaj nic o zarobkach. Nie warto się przechwalać.

7. Nie narzucaj się ani nie bądź nachalny.

Jeśli widzisz, że dziewczyna naprawdę nie jest tobą zainteresowana i rozmowa z tobą jest dla niej niewygodna, to sobie odpuść. Nie rób niczego na siłę. Dziewczyny nie lubią facetów którzy się im narzucają lub są nachalnymi. Nie możesz także wepchać się do mieszkania dziewczyny, jeśli przykładowo ona tego nie chce, nie zachowuj się tak, dlatego że dziewczyny odbierają takich mężczyzn jako zwykłych dupków.

8. Uśmiech i kontakt wzrokowy.

Podstawa podstaw to uśmiech i kontakt wzrokowy. Zawsze podczas rozmowy z dziewczyną, nieważne czy to znajomą czy nieznajomą, musisz się uśmiechać i patrzeć jej prosto w oczy. Uśmiech jest odbierany bardzo pozytywnie, ludzie lubią innych ludzi którzy się do nich uśmiechają, po prostu, uśmiech czyni cuda.

Natomiast jeśli chodzi o kontakt wzrokowy, to pamiętaj żeby nigdy pierwszy nie odwracać wzroku od dziewczyny. Musisz jednak też pamiętać, żeby po prostu nie przesadzić, jeśli dziewczyna którą podrywasz chodzi z tobą do klasy w liceum, a ty będziesz na każdej lekcji wpatrywał się w nią przez 45 minut to uwierz że może to odebrać trochę negatywnie.

 

Mam nadzieję że odpowiedziałem niektórym na dręczące ich problemy jeśli chodzi o ten temat. Dziękuję za przeczytanie artykułu i zachęcam do przejrzenia całej mojej strony, gdzie znajdziecie wiele podobnych wpisów.

Zachęcam również do kupna mojego ebooka na temat właśnie podstaw podrywania i uwodzenia kobiet:

[ebook_store ebook_id=”229″]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *