szukam dziewczyny
- Dla facetów, Podrywanie dziewczyn, Uwodzenie kobiet

Szukasz dziewczyny? – 3 portale randkowe gdzie poznasz chętne na flirt dziewczyny i kobiety

Szukasz dziewczyny lub partnerki? Poznaj 3 portale randkowe, gdzie poznasz wartościowe kobiety. Korzystanie z portali randkowych przez długi czas było uznawane za czynność raczej wstydliwą, przez co wiele osób chcących poznać swoją drugą połówkę(lub po prostu poznać kogoś ciekawego) odczuwało opory przed korzystaniem z tego rodzaju rozwiązań. Od pewnego czasu czasu postrzeganie portali randkowych zaczęło się jednak zmieniać. Coraz większą popularność cieszy się na przykład aplikacja Tinder. Warto jednak wiedzieć, że Tinder nie jest portalem randkowym lub matrymionalnym we właściwym, szerszym znaczeniu tego terminu. Od prawdziwych portali randkowych odróżnia go także jego zastosowanie(przeważnie używa się Tindera do umawiania się na tzw. szybkie randki w wiadomym celu). Właściwe portale randkowe mają o wiele szersze, bardziej różnorodne zastosowanie, niż aplikacje w typie Tindera. Jakie portale randkowe cieszą się w Polsce największą popularnością i dlaczego warto wykorzystywać również tę możliwość poznania drugiej osoby? Przyjrzyjmy się tej kwestii nieco bliżej.

Edarling

Kolejny z bardzo popularnych portali to eDarling. Tutaj mechanika korzystania z portalu jest nieco odmienna, niż w przypadku sympatii: każdy użytkownik wypełnia bardzo szczegółową, składającą się z kilku etapów ankietę, w której odpowiada się na rozmaite pytania dotyczące naszych zainteresowań, trybu życia, podejścia do niektórych spraw, oczekiwań w stosunku do drugiej osoby i tak dalej. Dzięki temu, już na starcie korzystania z portalu mamy do dyspozycji „bazę” kobiet, które przeszły przez sito naszych oczekiwań a jednocześnie odznaczają się podobnymi do naszych cechami charakteru, poglądami i zainteresowaniami.

Przeczytaj opinie o Edarling.

Sympatia.pl

Sympatia.pl to jeden z najdłużej działających portali randkowych w skali polskiego internetu. Zalety? Bardzo duża liczba użytkowniczek a także wiele ciekawych opcji. Jeżeli nie wiemy, w jaki sposób zagaić do podobającej się nam kobiety, system umożliwia korzystanie z dodatkowych opcji, takich jak na przykład „niedyskretne pytania”, „oczka” i tym podobne. Co istotne, wymienione opcje mogą stanowić również ciekawy sposób na urozmaicenie już rozpoczętej znajomości. Dla osób bardziej wymagających, które chcą poznać przez portal „tę jedyną” sympatia stanowi ciekawą opcję również ze względu na możliwość dodawania rozbudowanych opisów: czytając opis danej kobiety na jej profilu możemy zorientować się co do jej inteligencji, zdolności literackich(opis może stanowić również swoisty gatunek literacki), elokwencji, zainteresowań itd. Sympatia to jeden z najpopularniejszych portali randkowych – źródło.

Badoo

Badoo to ciekawe i coraz bardziej popularne połączenie aplikacji randkowej z pewnymi cechami właściwymi dla typowych portali randkowo-matrymonialnych. Zalety? Obecnie z serwisu korzysta łącznie ponad 300 milionów osób. Oznacza to możliwości poznawania nie tylko kobiet mieszkających w Polsce, ale również cudzoziemek lub Polek mieszkających zagranicą. Aplikacja udostępnia również liczne dodatkowe narzędzia, które sprawiają, że zarówno rozpoczęcie znajomości jak i jej kontynuowanie jest o wiele łatwiejsze a czasami również zabawne, co pozwala szybciej przełamać przysłowiowe lody. Formuła Badoo jest nastawiona raczej na szybkie znajomości, dlatego możemy spodziewać się, że kobietom, które założyły sobie konto na tym portalu będzie chodzić o to samo, o co chodzi nam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *