- Dla facetów, Sex

Jak wytrzymać dłużej podczas stosunku?

Witajcie!

W tym artykule chciałbym poruszać, równie kontrowersyjny temat jak powiększanie penisa, a chodzi o to: Jak wytrzymać dłużej podczas stosunku?

 

Prawda jest taka, że ok. 65% mężczyzn nie potrafi zadowolić swojej partnerki i to nie przez rozmiar swojego członka, ale właśnie ze względu na przedwczesny wytrysk.

 

Zacznijmy może od krótkich najważniejszych pytań i szybkich odpowiedzi na kilka związanych z tym tematem pytań:

♦ Kiedy jest przedwczesny wytrysk? Jeśli dochodzisz w ciągu 3 minut – to właśnie jest przedwczesny wytrysk.

♦ Czy z przedwczesnym wytryskiem trzeba iść do lekarza? Jeśli dochodzisz w ciągu minuty podczas każdego stosunku, nie potrafisz wytrzymać więcej mimo iż się starasz, to właśnie wtedy powinieneś się udać do lekarza.

♦ Czy przedwczesny wytrysk to choroba? To nie choroba, jednak przedwczesny wytrysk może być objawem jakiejś choroby. Jeśli dochodzisz na prawdę w krótkim czasie, podczas każdego stosunku, to zgłoś się do lekarza.

♦ Czy można poradzić sobie z przedwczesnym wytryskiem w domowych warunkach? Jeśli dochodzisz w kilka minut, a mimo to chcesz pozostać w grze trochę dłużej, to tak, da rade sobie z tym poradzić, jeśli natomiast przedwczesny wytrysk jest objawem choroby – to niestety nie da się go pozbyć w domowych warunkach.

A teraz przechodzimy do artykułu, czyli: Jak poradzić sobie z przedwczesnym wytryskiem?

 

  • Masturbacja. Najskuteczniejsza metoda radzenia sobie z przedwczesnym wytryskiem. Jeśli jesteś w czymś słaby to musisz to trenować. Staraj się masturbować jak najczęściej, i tak aby trwało to przynajmniej 15 minut. Trening czyni mistrza.

 

  • Drugi raz. Po pierwszym razie, na pewno będziesz miał wystarczająco siły na kolejny, przejdź jak najszybciej do następnego razu (tak aby kobieta nie straciła podniecenia). Pamiętaj, za drugim razem, wytrysk przychodzi później niż za pierwszym.

 

  • Przestań myśleć o orgazmie i swojej przyjemności. Nie myśl o orgazmie i o swojej przyjemności, skup się na tym aby sprawić przyjemność partnerce.

 

  • Leki. Skuteczna, potwierdzona i praktyczna metoda. Jednak aby takie leki zakupić, musisz skonsultować to najpierw z lekarzem (dawkowanie itd.).

 

  • Ściskanie. W momencie uczucia nadciągającej ejakulacji, ściśnij żołędzia na ok. 4 sekundy. Powinno to zmniejszyć podniecenie oraz opóźnić wytrysk.

 

  • Żele. Na rynku są dostępne specjalne żele wstrzymujące receptory, polega to na tym że odczuwasz mniejszą przyjemność ze seksu ale za to wytrzymujesz o wiele dłużej.

Niestety to koniec tego artykułu, mam nadzieję że był pomocny. W razie pytań, proszę kontaktować się poprzez formularz dostępny na stronie. Zapraszam do śledzenia strony oraz do innych artykułów z dziedziny seksu, związków, małżeństwa, relacji damsko-męskich, problemów itd. 🙂

Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *