- Stały związek

5 najbardziej kreatywnych pomysłów na oświadczyny!

Witajcie 🙂

Pewnie dziwicie się co robi taki wpis na stronie o uwodzeniu, otóż moim celem od początku było stworzenie strony która ma pomagać znaleźć dziewczynę, która będzie poruszała tematy uwodzenia, podrywania, związków przelotnych, stałych a nawet małżeńskich porad.

Chcę aby moja strona opierała się ogólnie na relacjach damsko-męskich i związkach a nie jedynie na uwodzeniu, dlatego też będą pojawiać się tutaj takie wpisy jak ten.

Zapraszam do lektury!

W ostatnim czasie z mody wychodzą tradycyjne oświadczyny, zazwyczaj wyglądało to tak: szykujemy w mieszkaniu kolacje, klękamy na kolano i wręczamy Kobiecie pierścionek.

Nic dziwnego, w kółko powtarzane wśród ogólnej opinii takie metody zaręczyn stały się czymś mało wyjątkowym.

Dlatego też poniżej przedstawię wam 10 najbardziej kreatywnych pomysłów na oświadczyny!

1. Na łódce. Przygotuj wszystko dużo wcześniej, zamów rejs, przygotuj pierścionek. Zaproś dziewczynę na rejs (nie musi być na morzu, może być na jeziorze lub po rzece) pod pretekstem po prostu popływania sobie łódką. Ps. Oczywiście nie muszę chyba mówić że ten sposób będzie najlepszy gdy się go wykona latem o zachodzi słońca 🙂

2. Na wycieczce. Zabierz dziewczyną na romantyczne wakacje, za granicę lub nawet gdzieś w fajne miejsce w Polsce, a jest takich dużo. Oczywiście, przygotuj sobie wszystko dużo wcześniej.  Musisz być pewien że podczas podróży Twoja wybranka nie znajdzie pierścionka przez przypadek. Wybierz jakiś kumulacyjny moment waszej wycieczki, najlepiej żeby to był moment w którym jesteście sami.

3. Lot balonem. Kupienie lotu balonem nie jest wydatkiem tak dużym jak wycieczka, natomiast na pewno przyniesie wam wiele wrażeń. A także gwarantuje że takich oświadczyn nigdy nie zapomnicie 🙂

4. Kino które wyświetli wasz zaręczynowy film! Nie będę pisał które dokładnie kina oferują możliwość wynajęcia sal kinowych i puszczenia własnego wideo ponieważ nie chce robić reklamy, natomiast chcę was poinformować że taka możliwość faktycznie istnieje! Jeśli posiadacie wystarczająco środków finansowych to czemu nie? Nagrajcie jakieś ciekawe wideo, może to być sklejka waszych wspólnych wypadów i wygłupiania, może to być nagranie jak śpiewasz jakąś romantyczną piosenkę, a pod koniec filmu się oświadczasz. Oczywiście równocześnie z tym co mówisz na ekranie kina, sam klękasz i wyciągasz pierścionek. Do kina zapraszasz dziewczynę pod pretekstem obejrzenia filmu, myślę że to nie będzie trudne, chociaż może czuć że coś jest nie tak widząc że na Sali jesteście tylko wy to i tak gwarantuje że nie przyjdzie jej do głowy że chcecie się jej oświadczyć. Gwarantuję wam że jest to niesamowity i bardzo kreatywny pomysł!

5. Wynajęcie bilbordu na kilka godzin, z napisem w którym się oświadczasz nie jest drogie, natomiast jest bardzo ciekawym i kreatywnym pomysłem! Wynajmujesz bilbord z napisem w którym się oświadczasz, bierzesz na przejażdżkę Kobietę, a tutaj taka niespodzianka!

Wiadomo, najlepiej wszystko zaplanować dużo wcześniej tak aby nie było żadnych wpadek 🙂

 

Krótki ale rzeczowy wpis i mam nadzieje że przydatny!

 

Zapraszam do śledzenia strony ponieważ codziennie udostępniam tutaj wpisy/poradniki na temat nie tylko uwodzenia kobiet i mężczyzn ale także na temat związków, problemów w małżeństwie itp. 🙂

Szykuję również wiele fajnych i ciekawych rzeczy które mam nadzieje urozmaicą stronę oraz zachęcą was do subskrypcji email lub po prostu śledzenia strony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *