O mnie

Witam, z tej strony Patryk Pikul, jestem ekspertem z dziedziny psychologii społecznej, obecnie jestem mówcą motywacyjnym, a także zajmuje się od 6 lat prowadzeniem strony, doradztwie, prowadzeniem warsztatów, pisaniu poradników z zakresu uwodzenia oraz podrywania kobiet a także uwodzenia i podrywania mężczyzn. Jestem także autorem kilku ebooków o tematyce uwodzenia, seksualności, rozwoju osobistego i relacji międzyludzkich.

Wcześniej przez długi czas prowadziłem stronę o uwodzeniu kobiet i mężczyzn, jednak była to mało profesjonalna strona na zasadzie hobby w wolnym czasie, teraz postanowiłem ją zamknąć i zacząć blogować profesjonalnie , a wszystkie poradniki z tamtego bloga oraz także nowe i zaktualizowane poradniki  o uwodzeniu dziewczyn i mężczyzn znajdą się tutaj.

Postanowiłem rozwijać moją pasję, poprzez prowadzenie profesjonalnej strony na temat podrywania kobiet i uwodzenia mężczyzn oraz pomaganie osobom, które są takie jak ja jeszcze kilka lat temu czyli nieśmiałe a także pomagania partnerom w ich związkach. Chciałbym takim osobom pomóc odmienić swoje życie nie tylko z zakresu uwodzenia ale także pewności siebie, seksualności oraz pokonania nieśmiałości i problemów w związku (także małżeńskim).

Stronę „O mnie” w najbliższym czasie rozwinę, tak abyście mieli szansę na szczegółowe poznanie mnie i mojej historii dzięki której posiadłem bardzo duże doświadczenie z zakresu relacji międzyludzkich.

W razie pytań, proszę pisać poprzez formularz kontaktowy na stronie lub poprzez fanpage na Facebooku.