- Inne wpisy, Podrywanie dziewczyn, Stały związek, Uwodzenie kobiet

15 Najlepszych pomysłów na ciekawą randkę!

9. Stand-up lub kabaret na żywo

W Polsce również coraz bardziej popularne stały się Stand-up’y, bilety natomiast na takie coś są bardzo tanie, dlatego polecam tą opcję na randkę! W końcu śmiech to zdrowie i uwierzcie mi że śmiech potrafi zbliżyć do siebie dwie osoby 🙂

10. Samochodowa przejażdżka

Czy przejażdżka samochodem musi być nudna? Nie! Jest wiele sposobów aby mogła być ona całkiem ciekawa!

– Możemy wynająć sportowe auto na kilka godzin

– Przygotujmy na google maps trasę przejażdżki z ładnymi widokami

– Przejażdżka o zachodzie słońca

– Przejażdżka w środku nocy! Sczerze? Polecam! Przejażdżka po mieście o godzinie 1:00 w nocy, może być naprawdę niesamowitym przeżyciem! Puste ulice, spokój i cisza – idealne warunki na romantyczną podróż!

11. SPA

Bardzo dobry pomysł jednak niestety kosztowny. W większości SPA płaci się niestety duże pieniądze, nawet za jeden dzień spędzony w takim SPA. Ale uwierzcie że się opłaca! Relaks i wyciszenie, spokojna rozmowa i odpoczynek, może właśnie tego potrzeba w waszym związku?

12. Romantyczna kolacja

Większość osób uważa to za oklepane, jednak niektóre pomysły nigdy się nie starzeją! Romantyczna kolacja, przygotowana przez faceta, wraz z butelką drogiego wina, nigdy nie będzie złym pomysłem!

13. Spacer w świetle gwiazd

Wyżej opisałem spacer na łonie natury, a może warto wybrać się na taki spacer w nocy? Oczywiście wszystkie te opowieści o mordercach, duchach i innych tego typu rzeczach są bardzo przesadzone. W Polsce także nie ma lasów o wielkości całego województwa żeby się w nim zgubić, także o to też nie musimy się martwić! Wystarczy wziąć na wszelki wypadek gaz pieprzowy do kieszeni i możemy iść! A uwierzcie że niesamowitym przeżyciem a przede wszystkim romantycznym jest taki spacer na łonie natury wśród gwiazd!

14. Romantyczne ognisko

To również jest powiązane z tym co napisałem w powyższym pomyśle i działa na tych samych zasadach. Takie romantyczne ognisko można nawet zrobić za domem na podwórku, a uwierzcie że noc, światło i ciepło ogniska, dwie osoby – to filmowy przykład romantyczności! Pamiętajcie jednak że nie wolno rozpalać ognisk w lesie!

 

To chyba najdłuższy artykuł na tej stronie! Jednak niestety dobiega właśnie końca, mam nadzieję że wam pomogłem!

Zapraszam również do przejrzenia innych artykułów na stronie 🙂

Dziękuję za uwagę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *