- Inne wpisy, Podrywanie dziewczyn, Stały związek, Uwodzenie kobiet

15 Najlepszych pomysłów na ciekawą randkę!

Witam!

Poniżej przedstawię wam listę i krótki opis, 15 Najlepszych pomysłów na ciekawą randkę!

Myślę że pomysły będą przydatne nie tylko dla osób którzy już są w stałych związkach, ale także dla tych którzy chcą dopiero poderwać jakąś dziewczynę.

Pomysły są mega kreatywne i gwarantuje że wywrą pozytywne wrażenie na każdej kobiecie!

1. Jazz klub!

Obecnie w każdym nawet średnim mieście znajdziemy Jazz klub, jest to niesamowite miejsce z niesamowitym klimatem i ciekawymi ludźmi. Gwarantuję ci, że w takim miejscu nie spotkasz żadnego łysego łebka który będzie cię zaczepiał i twoją dziewczynę! Takie miejsca mają wyjątkowy klimat a ludzie który tam chodzą, to nie zwykły koleś w dresach jak w zwykłych barach.

2. Masaż

Tak, masaż, warto wybrać się wraz ze swoją dziewczyną na taki masaż.  Obecnie nie jest to drogim przedsięwzięciem a zagwarantuje wam relaks i odprężenie!

3. Do tematycznej restauracji

W obecnych czasach, w każdym mieście jest wiele tematycznych restauracji, poczyniwszy od klimatu Amerykańskiego, kończąc na Chińskim. Warto wraz z dziewczyną wybrać się do takiego miejsca, zagwarantuje wam to niesamowicie przeżycia oraz doznania smaku!

4. Lot balonem

Niestety do najtańszych ta opcja nie należy. Lot balonem stosunkowo jest dosyć drogi, jednak uwierzcie mi że przeżycia jakie wam to da będą niesamowite! A randka spędzona pośród chmur o zachodzie słońca brzmi niczym z bajki!

5. Rejs łódką

O wiele tańsza opcja niż lot balonem a również bardzo ciekawa i może zapewnić wam wiele przygód i przeżyć. Wynajęcie zwykłej łódki na dwie godziny to bardzo niski koszt, natomiast jeśli to ma miejsce w lecie o zachodzie słońca to przeżycia niczym z romantycznego filmu gwarantowane! Można tez wynająć motorówkę, lecz według mnie to zepsuje trochę klimat no i jest droższe.

5. Specjalny spacer

O co chodzi? Już tłumaczę, otóż zwykły spacer po mieście to według mnie nic fajnego, w dodatku ogrom spalin, tłok itd. Psują nastrój nawet jeśli taki spacer byłby o zachodzie słońca w lecie. Dlatego lepiej trochę się wysilić i znaleźć fajne miejsce niedaleko waszego miasta na google maps, jest dużo takich miejsc i myślę że każde jest stosunkowo niedaleko wielkich miast. Warto dobrze przeglądnąć takie miejsce na google maps żeby się z nim zapoznać i nie zgubić się później. Jedziemy z dziewczyną poza miasto i wyruszamy w godzinny spacer pośród drzew i łąk na łonie natury, co może być bardziej romantycznego?

6. Lodowisko

Jeśli akurat jest sezon na lodowiska a ty i dziewczyna mieszkacie w mieście gdzie takiego lodowiska nie ma, to warto wybrać się na podróż do miasta gdzie takie lodowisko jest. Kupujemy karnet na kilka godzin dla siebie i dziewczyny, ślizgamy się z dziewczyną pośród reflektorów niczym postacie z filmu!

7. Wesołe miasteczko

Warto wybrać się do wesołego miasteczka, ale nie takiego zwykłego! W Polsce mamy przyjemność posiadać Energylandie, sam byłem tam z dziewczyną i uwierzcie że nie jest to zwykłe wesołe miasteczko! Można tam spędzić randkę przez cały dzień i nadal nie skorzystacie ze wszystkich atrakcji, ponieważ jest ich tam niezliczona ilość! Gwarantuje wam niesamowite przeżycia! Oczywiście, pamiętaj o tym że jeśli dziewczyna ma chorobę lokomocyjną to nie ciągnij jej na największy rollercoaster, jest tam wiele mniejszych kolejek na których również może być fajnie.

8. Park wodny

Obecnie tego typu miejsc w Polsce jest bardzo dużo, a ceny biletów są coraz tańsze. Kup karnet dla siebie i dziewczyny na cały dzień i wybierz się do Parku wodnego! Emocjonująca randka pełna przygód gwarantowana!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *