- Inne wpisy, Stały związek

8 Najlepszych pomysłów na prezent dla dziewczyny!

Witajcie!

W tym wpisie chciałbym przedstawić wam 8 Najlepszych prezentów dla dziewczyny!
Jak wiadomo, kobiety lubią być obdarowywane przez mężczyzn i nie zależy to kompletnie od okazji, ponieważ wręcz powinno się, wręczać prezent swojej dziewczynie lub żonie minimum raz na miesiąc, tak aby wiedziała że o niej pamiętamy i staramy się dla niej!

Jednak wręczanie co miesiąc kwiatka róży nie jest zbyt kreatywne, czasami lepiej wydać kilka zł więcej z portfela i kupić coś lepszego i pomysłowego!

Poniżej przedstawiam wam 8 Najlepszych pomysłów na prezent dla dziewczyny na każdą okazje a także nawet bez okazji!

1. Kwiaty, jednak nie takie zwykłe kwiaty! Obecnie bardzo dobrą opcją jest tzn. Poczta kwiatowa, której ceny coraz bardziej lecą w dół. W takiej poczcie kwiatowej możemy zamówić wielki bukiet kwiatów, który zostanie profesjonalnie dobrany, udekorowany oraz zapakowany, do takiego bukietu również możemy dołączyć liścik. Taki bukiet, kurier dostarcza dziewczynie pod wybrany adres o dacie i godzinie dokładnie takiej jaką wy sami wybierzecie!

Oczywiście taka poczta kwiatowa, to prezent raczej jednorazowy albo maksymalnie kilka razy.

 

Dodatkowo istnieje też takie coś jak Poczta czekoladek, działa to na zasadzie takiej samej jak Poczta kwiatowa, a w dodatku można z czekoladek ułożyć własne życzenia!

Tutaj możecie zakupić prezenty opisane powyżej

 

2. Pudełko kosmetyków! Obecnie, na allegro czy też w sklepach z kosmetykami online, możemy zakupić „Walizkę kosmetyków”, jest to walizka w której jest mnóstwo różnych kosmetyków. Nie będę się na ten temat rozpisywał bo nie znam się kompletnie na kosmetykach, jednak wiem że taką walizkę możemy spokojnie kupić nawet do 100zł a wierzcie mi że dziewczyna będzie z takiego prezentu zadowolona.

Tutaj możecie zakupić prezenty opisane powyżej

3. Kylie Jenner. Kto to jest i o co chodzi? Nie zawracajmy sobie głowy jeśli nie znamy Kylie Jenner, mogę wam tylko powiedzieć że ta dziewczyna ma swoją własną linię kosmetyków. Uwierzcie że obecnie kiedy piszę ten artykuł każda dziewczyna pragnie mieć jej kosmetyki, nie są one specjalnie drogie a każda, naprawdę każda dziewczyna szaleje za tymi kosmetykami. Każdemu polecam zakupić kosmetyki z linii Kylie Jenner, uwierzcie mi że dziewczyna będzie wniebowzięta!

4. Biżuteria miłosna. Warto na jakąś specjalną okazje kupić dziewczynie ładną biżuterię, ale nie taką zwykłą biżuterię! Lepiej kupić miłosną biżuterię! Na internecie, allegro czy sklepach z biżuterią znajdziemy wiele naszyjników, kolczyków i bransoletek nawiązujących do miłości, czyli przykładowo w kształcie serca itp. Jest to świetny prezent na wyjątkowe okazje, zwłaszcza jeśli chodzi o rocznice!

Tutaj możecie zakupić prezenty opisane powyżej

5. Zdjęcie. Kreatywnie przygotowana własnoręcznie ramka na zdjęcia, lub też może być zakupiona i włożone w ramkę zdjęcie wasze i dziewczyny! Uwierzcie, dziewczyny kochają tego typu prezenty, są bardzo emocjonalne i przywiązują do takich rzeczy dużą uwagę!

Tutaj możecie zakupić prezenty opisane powyżej

6. Voucher czy też gift card. Nie wiesz co dokładnie może się spodobać twojej dziewczynie? Nie ma problemu! Niech sama sobie wybierze a w dodatku się z tego ucieszy że będzie miała możliwość wyboru! Na internecie, czy obecnie w zwykłych supermarketach możemy znaleźć tzn. voucher, gift card lub karta podarunkowa. Kupujemy taką kartę np. na 100zł do sklepu z kosmetykami lub z ubraniami i wręczamy dziewczynie! Nie będziemy musieli się główkować czy taki prezent się jej spodoba, bo na pewno będzie zadowolona!

7. Była ramka ze zdjęciem to teraz kalendarz ze zdjęciami! W internecie można zamówić kalendarz w którym na każdej kartce miesiąca będą wasze zdjęcia! Tak jak pisałem, kobiety są emocjonalne i bardzo lubią tego typu prezenty.

Tutaj możecie zakupić prezenty opisane powyżej

8. Perfumy. Dobrym bardzo pomysłem na prezent dla dziewczyny są po prostu perfumy, jednakże dużo facetów ma problem z wyborem perfum dla dziewczyn. Jeśli mamy więcej pieniędzy możemy kupić perfumy z droższej półki, większość z nich ma bardzo przyjemną nutkę zapachu i spodoba się większości kobiet. Jednak gdy kupujemy tańsze perfumy musimy uważać, niektóre mogą być za mocne a inne za słodkie, w takiej sytuacji najlepiej podejrzeć jakimi perfumami pryska się dziewczyna, jaki jest ich zapach i później zakupić podobny (ale nie taki sam!).

Tutaj możecie zakupić prezenty opisane powyżej

Jeśli się spodobał mój artykuł to zapraszam do przejrzenia całej strony jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś!

Pozdrawiam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *