- 6 kroków aby zdobyć dziewczynę - dla nieśmiałych, Podrywanie dziewczyn, Stały związek, Uwodzenie kobiet

Jak zwrócić na siebie uwagę dziewczyny?

Jak zwrócić na siebie uwagę dziewczyny? Skuteczne uwodzenie kobiet, Abc Uwodzenia, Uwodzenie kobiet, Podrywanie kobiet, Uwodzenie dziewczyn, Podrywanie dziewczyn

Witam,  i zapraszam do pierwszego artykułu jaki pojawił się na tej stronie 🙂

Ten artykuł należy do bezpłatnej serii poradników 6 kroków aby zdobyć dziewczynę – dla nieśmiałych.

W tym artykule jest opisany krok #1 (pierwszy). Następne kroki będą pojawiały się w każdy poniedziałek w godzinach wieczornych także zapraszam do subskrypcji e-mail (można to zrobić na dole strony) tak aby nie przegapić wpisów!

Tutaj dostępna jest lista wszystkich 6 kroków: Tutaj

 Między wpisami z tej serii będą codziennie się pojawiać inne wpisy ze wskazówkami oraz radami dotyczącymi m.in. przełamania swojej nieśmiałości, jak być pewnym siebie, obszerny wpis dotyczący „Jak zagadać do dziewczyny” czyli to z czym większość z nas ma problem oraz wiele innych, także zapraszam do sprawdzenia innych artykułów!

Zapraszam do lektury!

 

Wykonanie kroku #1

Jak zwrócić na siebie uwagę nieznajomej dziewczyny? 

Podstawą podrywu oraz uwodzenia kobiet, jest umiejętność zwracania na siebie uwagi nieznajomych dziewczyn, i nie mam na myśli tutaj czegoś typu, że wyskoczycie bez majtek z samochodu w środku miasta, bo wiadomo że każdy wtedy zwróci uwagę na was, ale to będzie uwaga w stylu „co ten pajac wyprawia?”, a wy zwracając uwagę nieznajomej dziewczyny musicie jej także zaimponować, aby ją zainteresować swoją osobą.

Czyli prawidłowo sformułowane pytanie brzmi „Jak zwrócić na siebie uwagę nieznajomej dziewczyny tak aby ją sobą zainteresować?”. 

Zacznijmy od tego, że nie chcę Ci w tym poradniku pokazać tego, jak być zwykłym szpanerem i pozerem, który zwróci swoją osobą uwagę dziewczyn na ulicy, poprzez wyjście z nowego ferrari z złotym zegarkiem na ręce, wiadomo że w takiej sytuacji pewnie w większości zwrócicie uwagę kobiety na siebie, jednak dosyć, że aby to wykonać trzeba mieć dużo kasy, to w dodatku związek zbudowany na uwiedzeniu dziewczyny na takiej podstawie, będzie raczej krótki i nieprzyjemny.

 

Co zrobić więc, aby zwrócić uwagę pięknej dziewczyny na ulicy, w barze, w szkole, w sklepie itd.?

 

Aby się tego dowiedzieć przeczytaj poniższe rady i wskazówki, a następnie idź i je wykorzystaj w praktyce a zobaczysz jak łatwe jest zdobycie serca nieznajomej dziewczyny 🙂

Po pierwsze ubiór, wiadomo, iż to nie wygląd ma znaczenie i taka jest prawda, jednak warto być dobrze i schludnie ubranym a także czystym i pachnącym. To że masz odstające zęby, jesteś niski albo masz trądzik czy bliznę na twarzy, nie jest zależne od Ciebie, nie masz na to wpływu i każda kobieta o tym wie dlatego nie musisz się takimi sprawami zamartwiać a jeśli nie wierzysz to usiądź w galerii handlowej na godzinę i pooglądaj przechodzące pary, zaskoczysz sam siebie zauważając bardzo dużą liczbę par, gdzie chłopak jest niższy od dziewczyny albo jest typowym opisem „nerda” a dziewczyna wygląda jak modelka z okładki drogiego magazynu. Ubiór oraz higiena to dwie rzeczy na które osobiście mamy w pełni wpływ i tak samo jak w poprzednim, wiedzą o tym kobiety.

Jeśli kobiety widzą Cię ubranego w starą koszulkę ze zdrapanym napisem oraz brzydkim zapachem wydobywającym się od Ciebie, to uwierz mi, że żadna z dziewczyn nie zwróci na Ciebie uwagi choćbyś wyglądał jak aktor filmowy.

Dziewczyny same dbają o swój wygląd, malują się, często kąpią i zwracają dużą uwagę na ubiór oraz dobór kolorów ubioru itp. itd. – można by pisać o tym godzinę, więc jeśli kobiety tak bardzo o siebie dbają i chcą każdy swój aspekt pokazać z jak najlepszej strony, to tego samego będą oczekiwać od mężczyzn. Tym bardziej, że przez te wszystkie zabiegi związane z wyglądem u siebie, są bardziej wyczulone i potrafią zauważyć nawet najmniejszy szczegół niedoskonałości u facetów.

Najlepiej jest zadbać dobrze o czystość ciała oraz zapachy (także te wydobywające się z buzi), nie musisz mieć perfum za kilka stów, wystarczy nawet zwykły perfum za kilka złotych ale z ładną nutą zapachu (tak za kilka złotówek da radę kupić perfum z dobrą nutą zapachu, jak się chce to się da), musicie też pamiętać aby nie przesadzać z zapachami (także z nadmiernym psikaniem się perfumem) ponieważ zbyt mocne perfumy mogą jedynie doprowadzić dziewczynę do bólu głowy.

Jeśli chodzi o ubiór,  to niekoniecznie musi być on elegancki, jak to piszą na innych stronach i poradnikach o uwodzeniu i podrywaniu, nie musisz chodzić w garniturze za kilka tysięcy aby podrywać ładne kobiety, przede wszystkim (wiem że słyszałeś to milion razy) nie udawaj kogoś kim nie jesteś, jeśli nie chodzisz codziennie w garniturze to nie musisz go zakładać, sprawi on tylko to że będziesz się czuł nieswojo. Załóż taki ubiór, który doskonale pasuję do twojego stylu bycia, natomiast bardzo ważne jest aby był on czysty, wyprasowany oraz bez różnych mankamentów  typu właśnie wspomniany wcześniej zdrapany napis. Najlepiej gdyby to była koszulka, sweter, bluza bez wielkich i jaskrawych napisów typu „sport”, „athletic” itp. ponieważ na pierwszy rzut oka widać, że taka koszulka została zakupiona na bazarze, jeśli nawet nas nie stać na markowe ubrania to kupujmy tanie ale bez napisów, mimo wszystko pamiętaj że to twój indywidualny styl, jeśli lubisz się wyróżniać z tłumu koszulkami koloru kamizelek odblaskowych to takową załóż, przynajmniej będziesz się czuł jak „we własnej skórze”.

 

Uśmiech, uśmiech i jeszcze raz uśmiech, nawet gdy masz odstające zęby to musisz się uśmiechać i nie ma przeproś, uśmiech to najbardziej pozytywna cecha jaką możesz zaprezentować nieznajomej osobie, pewnie słyszałeś że pierwsze wrażenie to zaledwie kilka sekund? więc jak myślisz kto zrobi lepsze wrażenie przez te kilka sekund, wysoki i przystojny mężczyzna w podartej i poplamionej koszulce, brzydko pachnący oraz z tłustymi włosami który w dodatku chodzi z miną jak posąg oraz robi nerwowe ruchy czy może niski chłopak z odstającymi zębami ale schludnie i czysto ubrany, ładnie pachnący oraz z zachowaną higieną osobistą a także uśmiechający się otwarcie i poruszający się wolnym ale pewnym krokiem? No właśnie.

Bardzo ważny jest także kontakt wzrokowy, jeśli chcesz zwrócić na siebie uwagę danej dziewczyny nie możesz odwracać głowy gdy się poparzy w twoją stronę, ona musi wiedzieć że jest przez Ciebie obserwowana i że jesteś nią zainteresowany, popatrz się jej prosto w oczy (oczywiście jednocześnie się uśmiechając aby wyglądać na przyjaznego i miłego faceta). Pamiętaj aby nigdy pierwszy nie przerywać kontaktu wzrokowego! jeśli to nie Ty go przerwiesz pokażesz tym swoją pewność siebie.
Pamiętaj że musisz wyraźnie okazać zainteresowanie kobietą!

Popatrz sam, to dosłownie kilka prostych i krótkich rad a wykorzystując je już zrobiłeś pierwszy krok i zainteresowałeś swoją osobą kobietę!

Jak poznać że kobieta odwzajemnia zainteresowanie?

Wystarczy że się uśmiechnie, niekoniecznie musi długo utrzymywać z tobą kontakt wzrokowy, może jest nieśmiała? a może akurat idzie i nie chce wejść w innych przechodniów? to że odwzajemniła uśmiech i od razu odwróciła głowę nie oznacza że nie jest tobą zainteresowana. Owszem wiele kobiet chcą być miłe i uśmiechają się przyjaźnie aby nie wyjść na niemiłą osobę, jednak na tym etapie bez podejścia do dziewczyny nie możemy w pełni stwierdzić tak naprawdę czy ona odwzajemnia nasze zainteresowanie. Wiedz że dziewczyna która nie odwzajemni uśmiechu albo ma na prawdę kiepski dzień albo jest kompletnie nie miłą osobą z którą nie warto się nawet zadawać. Jeśli jednak odpowie na twój uśmiech to masz pewność że jest przyjaźnie nastawiona dzięki czemu masz wolną drogę aby wykonać drugi krok oraz wiesz że  że udało Ci się wykonać pierwszy krok czyli Zdobycie zainteresowania kobiety #1

Dokładny opis „Jak rozpoznać że kobieta jest tobą zainteresowana” jest już dostępny na stronie (nie jest to wpis z serii poradnika „6 kroków aby zdobyć dziewczynę – dla nieśmiałych” a poboczny mini poradnik).

Mam nadzieję że ten wpis zainteresował Cię moją stroną i zostaniesz ze mną na dłużej! Z chęcią pomogę Ci rozwijać się dalej w zakresie uwodzenia kobiet i podrywania pięknych dziewczyn!

Widzimy się w następnym wpisie a twoim zdaniem przez ten czas jest wykorzystanie wiedzy którą przeczytałeś w tym wpisie i wypróbowanie jej na żywo! nie musisz podchodzić do dziewczyn, po prostu przetestuj sposoby i wskazówki które opisałem wyżej na kilku dziewczynach na żywo, tak aby poćwiczyć przed następnym krokiem oraz zobaczyć jakie to proste i nabrać pewności siebie!

Pozdrawiam wszystkich uwodzicieli 🙂

 

1 thought on “Jak zwrócić na siebie uwagę dziewczyny?

  1. A czy dziewczyna wyczuje że jestem zestresowany w jej obecności? Bardzo mi zależy żeby jak najlepiej przy niej wypaść

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *