- Podrywanie dziewczyn, Stały związek, Uwodzenie kobiet

Jak zdobyć numer telefonu dziewczyny?

Cześć Czytelnikom 🙂

Zdobycie numeru telefonu dziewczyny według mnie nie jest jakimś wielkim wyczynem mimo, iż jest to uważane za bardzo trudną sztukę.

Przedstawię Ci w tym mini-poradniku wskazówki i porady dotyczące dwóch sytuacji, pierwsza sytuacja to „Jak zdobyć numer telefonu dziewczyny nieznajomej”, druga sytuacja to „Jak zdobyć numer telefonu dziewczyny którą znasz”, ponieważ te dwie sytuacje są całkiem odrębne.

 

Jak zdobyć numer telefonu dziewczyny którą nie znamy?

Dajmy taką sytuację, że zagadujesz do dziewczyny na mieście i zapraszasz ją na kawę, wiadomo większość ludzi zwłaszcza jeśli jest to na tygodniu załatwia jakieś sprawy i po prostu się śpieszy więc często możesz spotkać się z odpowiedzią że ona się śpieszy i teraz nie da rade, nie musimy od razu się dołować że to na pewno przez nasz wygląd albo coś źle zrobiliśmy, nie, to całkiem normalne i często każdy może się spotkać z taką sytuacją, jeśli zagaduje do nieznajomej na mieście. W takiej sytuacji musimy przejść do planu B,  a plan B to właśnie poproszenie takiej dziewczyny o numer telefonu, ale jak to zrobić?

Mężczyźni często, kierując się bublami znalezionymi w necie na temat „uwodzenia lasek”, podchodzą do kobiet i pytają się wprost o numer telefonu.  Wszystko przez to że dużo stron o uwodzeniu dziewczyn mówi czyste kłamstwa, tylko po to żeby Cię naciągnąć i na tobie zarobić.

Jeśli podejdziesz do dziewczyny i poprosisz ją o wyjście na kawę a ona odmówi tym że się śpieszy a później ty poprosisz ją o numer, to jestem pewien prawie na pewno że ten numer od niej dostaniesz.  Dlaczego? Ponieważ działa tutaj pewna manipulacja psychologiczna, o której można poczytać w pierwszej lepszej książce o psychologii lub manipulacji.

Nigdy nie polecam nieznajomej dziewczyny  od razu pytać o numer telefonu, najlepiej jest zapytać się najpierw o  wyjście na kawę czy coś zjeść, jeśli się zgodzi to sprawa prosta, pójdziesz z nią na kawę i jeśli będzie się wam dobrze rozmawiało to poproś ją o numer mówiąc „Świetnie się nam rozmawiało, jeśli podasz mi swój numer to na pewno się odezwę i to powtórzymy”, pamiętaj lepiej wpleść w zdanie dyskretne pytanie o numer niż wprost pytać się „Podasz mi swój numer telefonu?” . Jeśli natomiast się nie zgodzi, to wtedy pytasz ją o numer wplatając dyskretnie pytanie w zdanie sugerując spotkanie w wolnym terminie.

Jak zdobyć numer telefonu dziewczyny którą znamy?

Jeśli jest to nasza koleżanka którą nawet ledwo co znamy, myślę, że i tak nie będzie z tym problemu. Bardzo łatwo jest zdobyć numer telefonu dziewczyny z którą mamy już jakąś relacje, nieważne jakie są to relacje, czy jest to zwykła koleżanka, czy przyjaciółka.

Poproś ją wprost o numer i zmotywuj tą prośbę tym że się znacie.

Przykładowo:

„Znamy się już chwilkę więc myślę, że dobrym pomysłem będzie jeśli mi dasz swój numer telefonu a na pewno się odezwę i może razem gdzieś wyskoczymy żeby się lepiej poznać” – jest to świetnie ułożone zdanie które szczególnie polecam. Zawiera ono podświadomą manipulacje dzięki której wręcz pewne jest że dziewczyna poda Ci swój numer.

Tak jak pisze, jeśli jest to dziewczyna którą znamy wystarczy powołać się na waszą znajomość, relacje.

 

To byłby koniec tego mini-poradnika, ponieważ tak jak pisałem myślę, że zdobycie numeru telefonu kobiety nie jest jakimś trudnym wyczynem wystarczy po prostu zbudować z nią jakiekolwiek relacje, nawet jeśli jest to nieznajoma kobieta to budujesz z nią relacje już pytając ją o kawę. Po prostu musisz wiedzieć jak to zrobić a zobaczysz że to łatwe, a słuchając stron o uwodzeniu które wmawiają Ci żebyś podchodził do dziewczyn i wprost pytał je o numer telefonu to szykuj się na długą serię odmów. Oczywiście wszystkie dziewczyny nie odmówią ale większość.

Zalecam śledzenie strony ponieważ zamieszczam tutaj codziennie takie „mini-poradniki” 🙂

Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *