- 6 kroków aby zdobyć dziewczynę - dla nieśmiałych, Jak zagadać?, Podrywanie dziewczyn, Stały związek, Uwodzenie kobiet

Najlepsza metoda aby zagadać dziewczyny!

Witam!

Jest to poradnik z serii wpisów pt. „6 kroków aby zdobyć dziewczynę – dla nieśmiałych”!

Tak jak obiecywałem we wcześniejszych wpisach, że poradnik będzie pojawiał się na stronie co poniedziałek tak i właśnie się pojawia, także zapraszam do czytania kroku #2 pt. „Najlepsza metoda aby zagadać dziewczyny”

Wiem że bardzo podobny wpis się pojawił na stronie w mini-poradniku, jednakże w tamtym wpisie przygotowałem wam gotowe teksty (dlatego tutaj daje LINK i zachęcam również do zapoznania się z tym wpisem), natomiast w tym wpisie z głównego poradnika z którego prowadzę serię wpisów, będą praktyczne porady oraz wskazówki omówione dogłębnie i szczegółowo na temat „Jak zagadać do dziewczyny” także zapraszam!

Jak zagadać do dziewczyny?

Temat rzeka, miliony razy poruszany nie tylko na blogach/stronach o uwodzeniu ale także na różnych forach oraz innych witrynach. Skoro natrafiłeś na mój poradnik to oznacza tylko, że mimo tak obszernej treści na innych stronach nadal nie wiesz jak odpowiedzieć na pytanie „Jak zagadać do dziewczyny?” o które się rozchodzi i na które poszukujesz odpowiedzi.

Tak jak pisałem wyżej, przygotowane teksty i formułki co mówić opisałem już w jednym ze wpisów który jest dostępny tutaj.

Jednak tak jak pisałem w tamtym wpisie, problem w tym że dużo ludzi uważa za dobry pomysł wyuczenie się kilka przygotowanych przez kogoś formułek i potem powtarzanie tego przed nieznajomą dziewczyną.

Dlaczego wyuczone formułki nie mają prawa działać?

Każda dziewczyna jest inna i błędnym jest założenie, że skoro jest dziewczyną to myśli jak każda dziewczyna i zareaguje w dany sposób.

Każdy kto stosuje te formułki jest inny. Nie każda formułka pasuje do naszego stylu i charakteru, nie warto już na początku kreować się w sposób inny niż naprawdę, a w dodatku taka wyuczona regułka przysporzy nam stresu w postaci tego, iż będziemy się bać że gdy staniemy przed dziewczyną to regułka wypadnie nam z głowy lub że się pomylimy.

Sztuczność i jeszcze raz sztuczność. Chcesz być wyjątkowy, oryginalny, pokazać swój charakter? Używanie przygotowanych formułek przez kogoś innego na pewno nie zapewni Ci tego.

Dlatego nie polecam przygotowanych regułek.

W takim razie jak zagadać do dziewczyny?

Najlepiej jest szybkie przygotowanie ogólnego planu, zakładasz że zaczniesz rozmawiać o pogodzie, jej urodzie, o tym że co robi sama taka ładna dziewczyna itd. Oraz od razu podchodzisz do niej. Pewnie teraz sobie myślisz, no gościu halo, przecież dopiero pisałeś o oryginalności i pokazaniu charakteru, niby jak mam być oryginalny i pokazać charakter w rozmowie o pogodzie? A no tak, że to nie chodzi o sam ogólny zarys rozmowy, o pogodzie można rozmawiać na wszelaki sposób, zabawny ale też i sztywny. Nawet w rozmowie o pogodzie która jest na „spontanie” możemy pokazać się z o wiele lepszej strony niż z wyuczonych formułek.

Czyli w końcu jak brzmi odpowiedź na nasze pytanie?

Widzisz na mieście ładną dziewczynę, wykonujesz krok #1, albo pomijasz go jeśli dziewczyna idzie gdzieś dalej od Ciebie przechodzisz od razu do kroku #2 czyli tego o którym właśnie pisze, idąc w stronę dziewczyny na szybko przygotowujesz temat ogólny rozmowy, podchodzisz mówiąc „cześć” i mówisz to co CI przyjdzie na myśl na temat który wymyśliłeś idąc w jej stronę.

Wiem że ciężko takie coś wykonać w realu, jednak uwierz mi że nie wciskam Ci kitu tak jak inne strony piszące regułki aby na tobie wyrwać dużą kasę, przedstawiam Ci całą prawdę jaka jest o uwodzeniu. Sposób ten działa doskonale, a co ważniej, działa on na każdy typ kobiety i dodatkowo Ty sam z nim będziesz czuł się lepiej i pokażesz swoje prawdziwe ja.

Dodatkowe wskazówki które mogę Ci przekazać:

Opanuj strach i swoje ciało, w jednym z wpisów na tygodniu dodam poradnik jak to dokładnie zrobić dlatego zapraszam do śledzenia strony. Nie możesz wykonywać szybkich i gwałtownych ruchów, nie możesz być nerwowy bo to negatywnie wpłynie na twoją rozmówczynie, po prostu jednym słowem musisz się opanować. Czasem lepiej na początku już palnąć jakąś głupotę i zacząć się z tej głupoty śmiać razem z dziewczyną ponieważ to przełamie szybko strach.

I pamiętaj o najważniejszym czyli, UŚMIECH! Jeśli podejdziesz do dziewczyny z miną jakbyś był mordercą to raczej w niczym Ci to nie pomoże, natomiast uśmiech gwarantuje Ci, że da tylko same pozytywy.

Jedynie strach nas ogranicza podczas zagadywania do dziewczyny, musimy go pokonać, ponieważ to on nas blokuje. Nie ważne co powiemy do dziewczyny, jeśli zrobimy to naturalnie i pokażemy swój szczery charakter będzie to najlepsze rozwiązanie.

Polecam każdemu skorzystać z powyższych rad, chociaż spróbuj, nie musisz mi wierzyć, spróbujesz a sam się przekonasz. Ja wiem że ten sposób opisany wyżej jest ciężki, ale mogę Ci to obiecać że zrobisz to raz lub dwa i już przełamiesz swój strach. A jeśli nadal się boisz to za kilka dni na mojej stronie pojawi się wpis „Jak radzić sobie z stresem?” 🙂

Pozdrawiam Czytelników 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *