- Dla dziewczyn, Podrywanie facetów, Porady - związki, Relacje damsko-męskie, Sex

Jak zaciągnąć mężczyznę do łóżka?

Witam, dzisiaj poruszę temat tego, Jak zaciągnąć faceta do łóżka?
Poradnik wiadomo skierowany dla kobiet, dlatego na wstępie chciałbym krótko poruszyć temat tego czy to dobre że dziewczyna zaciąga mężczyznę do łóżka?
Dlaczego to miałoby być złe? to że się przyjęło że dziewczyna nie powinna zaciągać faceta do łóżka to nie oznacza, że jest to złe. Wręcz przeciwnie, śmiałbym powiedzieć że jeśli jesteś już w związku, to jest to bardzo zdrowe dla niego. A jeśli nie jesteś w związku, to pozytywnie zaskoczysz faceta. Mężczyźni uwielbiają jak kobiety same wykonują pierwszy krok jeśli chodzi o seks.
A więc, Jak zaciągnąć mężczyznę do łóżka?
Seksowny ubiór i bielizna. Wiadomo, nie polecam ubierać się tak że całe twoje piersi będą na wierzchu, mężczyzna nie będzie wtedy traktował cię jako kobieta do poważnego związku. Ale jeśli ubierzesz np. obcisłe spodnie to już zda test i uwierz że nawet choćby w minimalnym stopniu sprawi, iż facet będzie miał na ciebie większą ochotę. Tak samo jest z bielizną, jeśli już jesteście w mieszkaniu, facet leży sobie na kanapie a ty nagle wchodzisz w samej bieliźnie która jest koronkowa i prześwituje, to mogę ci to obiecać, że faceta masz już w garści.
Rozgrzej go. Spraw by miał sprośne myśli, jak to zrobić? Dlaczego nie ubrać krótkiej sukienki i pochylić się nisko przed facetem? Możesz również podczas rozmowy wplatać jakieś sprośne teksty. Jeśli nie jesteś z chłopakiem jeszcze w dłuższym związku, to również możesz często „eksponować” w odpowiedni sposób swoje walory, oczywiście nie przesadzając. A podczas rozmowy z facetem możesz powiedzieć coś typu, że wieczorami w pokoju często jesteś w samej bieliźnie bo nie lubisz leżeć lub siedzieć w łóżku w ubraniach.
Dominuj. Jeśli to stały związek, to gdy facet jest zmęczony po pracy i odpoczywa, możesz sama przejąć inicjatywę. Nie pytaj się go o nic, po prostu to zrób, rozbierz się przed nim, zrób striptiz, zacznij go całować i masować, uwierz że będzie zadowolony.
Zagraj w grę. Mężczyźni lubią zabawy i nie mówię tutaj o zabawach w łóżku. Warto spędzić wspólny wieczór grając w jakąś grę planszową wspólnie, ale z trochę zmienionymi zasadami, np. kto wygra daną turę to ściąga jakąś część ubrania. Jest milion różnych gier i zabaw „dla dorosłych”, warto z nich skorzystać a gwarantuję, że bardzo się zbliżycie z facetem.
 Rzuć się na niego. Bez słowa, rzuć się na niego, popchnij go na łóżko, rozbierz się i jego, zacznij go dotykać i całować po całym ciele. Jeśli będziesz stanowcza i dominująca to uwierz że facet na pewno nie będzie protestował, wręcz będzie w niebie dzięki tobie.
To już koniec tego krótkiego artykułu, po wiele innych artykułów i poradników o wszystkim co związane ze związkami, małżeństwem i seksem, zapraszam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *