- Podrywanie dziewczyn, Porady - związki, Relacje damsko-męskie, Uwodzenie kobiet, Zerwanie

Jak wrócić do byłej?

Witam!
Dzisiaj poradnik na temat tego, Jak wrócić do swojej byłej dziewczyny?
Niestety w życiu różnie bywa, wszystko może się zdarzyć, czasami zwykła kłótnia i zwykły ludzki błąd może prowadzić do rozstania świetnie pasujących do siebie ludzi. Jednak ludzie potrafią coś docenić, dopiero gdy to stracą, łatwo coś stracić lecz niestety ciężko odzyskać. Dlatego też, w tym poradniku postaram się wam pomóc w odzyskaniu tego co straciliście a bardzo chcecie odzyskać.
Jak odzyskać byłą dziewczynę i stworzyć z nią na nowo silny i zdrowy związek?
Daj jej czas.
Nie próbuj wznowić waszego związku po tym jak zerwaliście 2 dni temu, daj czas dziewczynie na przemyślenia, lepiej będzie gdy ona sobie wszystko na spokojnie przemyśli, być może będzie tak, że ona sama poczuje brak Ciebie koło jej boku i zatęskni za tobą i będzie chciała wznowić wasz związek. Ty również musisz sobie dać chwile czasu, przemyśl czy jesteś pewien że chcesz do niej wrócić, najlepiej jeśli to będzie dobre kilka dni. Pamiętaj aby ten czas najlepiej spędzić bez wpatrywania ze łzami w jej zdjęcia, lepiej przemyśl wszystko na spokojnie i daj sobie i jej czas.
Nie załamuj się.
Pierwsze dni po zerwaniu są najgorsze, musisz sobie poradzić z emocjami. Nie zamykaj się w pokoju z głową w poduszkach, wyjdź na miasto, niekoniecznie spotkać się ze znajomymi, lepiej będzie jak zrobisz sobie spacer i wszystko na spokojnie przemyślisz. Pamiętaj żeby nigdy się nie poddawać, jeśli faktycznie to była prawdziwa miłość, to uda się wam do siebie wrócić i wszystko będzie dobrze.
Skontaktuj się z byłą po kilku dniach.
Gdy minie kilka dni, przemyślisz sobie wszystko i jesteś pewien że chcesz do niej wrócić, to skontaktuj się z nią. Napisz do niej lub zadzwoń i umów się na spotkanie. Pamiętaj, idziesz na spotkanie nie po to by od razu rzucić się w ramiona, najważniejszym Twoim celem są przeprosiny i spokojna rozmowa. Pamiętaj, że nie warto wspominać tej rzeczy o którą zerwaliście, nie warto rzucać też kogo to była wina, lepiej się przeprosić i zapomnieć oraz na nowo budować relacje.
Porozmawiaj z nią.
Opowiedz jak było Ci ciężko przez zerwanie i daj się jej wygadać. Porozmawiajcie o emocjach jakie wam towarzyszyły z związku z zerwaniem.
Odbuduj relacje.
Odbuduj wasze relacje, może nawet nie warto budować relacje tymi szlakami co kiedyś, zaprezentuj jej coś nowego w sobie, niech wie że się zmieniłeś, że pracowałeś nad sobą, zadbaj o nią jak nigdy dotąd, postaraj się aby ona poczuła że dużo dla Ciebie znaczy i że chcesz odbudować wasz związek. Przypomnij jej wasze dobre wspomnienia, wspomnienia pełne radości, a o złych sprawach zapomnij.
Powoli i nigdy na siłę.
Nigdy nie bądź nachalny, nic na siłę, jeśli ona nie chce rozmawiać, nie odbiera telefonów lub nie odpisuje mimo iż wyświetliła to odpuść sobie jeszcze na kilka dni, może po prostu ona potrzebuje jeszcze kilka dni na przemyślenia. Jeżeli po kilku dniach i pomimo twoich starań dziewczyna nadal nie chce mieć z tobą kontaktu, to niestety musisz sobie odpuścić.  Nie możesz być nachalny, to do niczego nie zaprowadzi. Nie pisz jej tysiąca wiadomości z nadzieją że w końcu odpisze bo zobaczy jak się starasz, jeśli nawet by tak było, że dziewczyna czeka specjalnie aż zasypiesz ją setkami telefonów i wiadomości by dopiero wtedy ci odpowiedzieć, to wiedz że i tak nie jest ciebie warta, lepiej znaleźć inną, kochającą dziewczynę, niż dziewczynę z tak dużym ego.
Niestety to koniec tego poradnika, zapraszam do innych artykułów na stronie o tematyce związków, relacji damsko-męskich, małżeństwa i wiele innych! Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *