- Podrywanie dziewczyn, Stały związek, Uwodzenie kobiet

Jak rozpoznać, że dziewczyna jest tobą zainteresowana?

Jak rozpoznać, że dziewczyna jest tobą zainteresowana? Jak rozpoznać zainteresowanie?

Witam. W tym wpisie chciałbym poruszyć kwestię sporną już od dłuższego czasu, czyli: „Jak rozpoznać że dziewczyna jest tobą zainteresowana?”.

Owszem  Krok #1 poradnika z serii „6 kroków aby zdobyć dziewczynę – dla nieśmiałych” nosi nazwę zdobycia zainteresowania kobiety, a to dlatego ponieważ na drugiej osobie pierwsze wrażenie (nawet jeszcze przed rozmową) robi wygląd oraz zachowanie.  Jeśli już na tym etapie zainteresujesz sobą dziewczynę, to wiadomo że drugi krok #2 czyli Jak zagadać do dziewczyny?”  będzie o wiele łatwiejszy, a także jeśli umiejętnie poprowadzisz rozmowę, tak jak napiszę Ci w serii tych poradników, to bez problemu zdobędziesz serce każdej dziewczyny.

Natomiast w tym poradniku chciałbym Ci obszernie wytłumaczyć jak rozpoznać, że dziewczyna jest tobą zainteresowana.

Rozpoznanie zainteresowania kobiety jest niesamowicie trudne, musimy umieć rozróżnić zainteresowanie od zwykłego miłego zachowania.

Nie możemy pochopnie wyciągać wniosków, ponieważ może nas to wprowadzić w niemałe problemy oraz zniszczyć plan B, jakim jest zdobycie zainteresowania kobiety pomimo tego, iż ona chcę abyście zostali w strefie przyjaźni.

Na zainteresowanie kobiety składa się wiele czynników które musimy dokładnie przeanalizować, a rzeczy typu, że dziewczyna przy nas bawią się włosami, prostują plecy, eksponują biust itp. To zwykłe mrzonki wypisywane na innych stronach i blogach o uwodzeniu, wprowadzających w błąd ludzi którzy potem to stosują i tak się rodzi opinia „napalonych zboków” na temat mężczyzn którzy chcą nauczyć się uwodzenia, dlatego nie polecam interpretować tego jako zainteresowanie, ponieważ kobiety bawią się włosami bardzo często i nie jest to wcale zależne od tego czy czymś się interesują czy nie, a wręcz przeciwnie mogą się bawić włosami z nudów,  prostują plecy by się rozciągnąć żeby było im wygodnie (przecież każdy tak robi), a eksponują biust często by zwiększyć swoją pewność siebie. Gdy dziewczyna ma duży dekolt oraz prostuje plecy by się rozciągnąć to może Ci się wydawać, że eksponuje swój biust bo jest Tobą zainteresowana, no i chwila chwila prostuje plecy więc na pewno się jej podobasz! Nie, to tak niestety nie działa i właśnie to jest błędna interpretacja wyciągana przez wielu mężczyzn.

Poniżej przedstawię Ci prawdziwe wskazówki po których będziesz mógł rozpoznać, że podobasz się dziewczynie. Oczywiście będziesz musiał to dobrze przeanalizować, ponieważ najwięcej zależy od Ciebie, ja niestety nie mam mocy aby dać Ci tajemniczą formułkę po której każda kobieta wskoczy CI do łóżka, ponieważ takie coś NIE ISTNIEJE, a wszyscy Ci blogerzy i uwodziciele którzy przekonują Cię, iż posiadają taką formułkę dlatego kup od nich to i tamto, są po prostu naciągaczami. Ja Ci podaję jedynie wskazówki oraz porady, jednak to od Ciebie zależy jak je wykorzystasz i czy zrobisz to umiejętnie. Dobrze, a teraz przechodzimy do dalszej części wpisu 🙂

1.  Jeśli kobieta szuka wymówek do spotkań i rozmów z tobą podając często błahe lub trochę dziwne powody albo też prosząc Cię o prośbę (np. Dzwoni do ciebie i prosi abyś pomógł jej przenieść ciężką szafkę). Po pierwsze kobieta okazuję chęć spotkania z tobą, po drugie wyraża prośbę abyś jej w czymś pomógł, dzięki czemu możesz okazać jej pomocną dłoń oraz pokazać swoją męskość (np. siłę, podczas przenoszenia szafki). Najlepiej gdy wiesz że dziewczyna może zadzwonić do kogoś innego (np. kolegi który mieszka od razu koło jej domu) ale mimo wszystko dzwoni do Ciebie. Pamiętaj żeby taka sytuacja miała miejsce więcej niż raz, to wtedy będziesz mógł się utwierdzić w zdaniu że się jej podobasz.

 

2.  Ważna jest także mowa ciała. Jednak nie pisze tutaj o bawieniu się włosami itd. Lecz raczej o tym, że kobieta w twoim towarzystwie zaczyna się trochę nerwowo zachowywać lub nawet niezdarnie, co może być wynikiem tego że stara się wypaść przed tobą jak najlepiej.

I bardzo a to bardzo ważna rzecz w rozpoznawaniu zainteresowania, dotyk.

3. Dotyk jest bardzo ważną rzeczą i buduje między dwiema osobami pewną więź, dlatego też jest to ważna oznaka zainteresowania, jednak jest to też najbardziej nadinterpretowana oznaka przez mężczyzn. Myślisz że dlaczego wśród „Profesjonalnych uwodzicieli” krążą rady aby podczas rozmowy z dziewczyną złapać ją lekko za ramię na chwilę, przesunąć delikatnie dłoń po jej plecach itd.? Oczywiście osobiście tego nie doradzam, według mnie dotyk powinien wynikać sam z siebie i być naturalnym odruchem, a nie sztucznym który przez kobiety jest odbierany za nachalność. Jeśli kobieta naturalnie sama zmniejsza między wami dystans, muska Cię swoją dłonią, ociera się to prawdopodobnie podświadomie i naturalnie okazuje to, że się jej podobasz, ponieważ szuka bliskości oraz kontaktu z tobą. Jednak tak jak napisałem, łatwo nadinterpretować takie zachowanie kobiety, dlatego duża część z tych oznak dotyczących dotyku to albo przypadkowe musknięcia i otarcia które możesz błędnie zinterpretować albo naturalne zbliżenie się dziewczyny do ciebie z powodu nie jej zainteresowania a miłego nastawienia i chęci zbudowania przyjaznej relacji.

Ostatnią i również bardzo ważną rzeczą jest prowadzenie rozmowy przez dziewczynę.

4. Jeśli dziewczyna zadaje Ci dużo pytań otwartych, pyta się o twoje życie prywatne oraz widać że wykazuje zainteresowanie twoimi odpowiedziami i uważnie z ciekawością je wysłuchuje to również może być oznaką zainteresowania z jej strony.

 

I tutaj niestety już zakończymy „mini-poradnik”. Przeanalizuj dokładnie cały ten wpis, wyciąg z niego najważniejsze według Ciebie wnioski i zapisz sobie je na kartce oraz zapamiętaj. Teraz pozostało Ci tylko wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce!

Rozpoznanie zainteresowania kobiety jest bardzo trudną sztuką i wymaga niestety dobrej analizy oraz poprawnego wyciągania wniosków, dlatego proszę was abyście nie naciągali wskazówek podanych powyżej. One mają być w takiej i nie zmienionej formie.

Proszę was też o nie wyciąganie pochopnych wniosków. Jeśli dziewczyna stosuje jakąś jedną zasadę podaną powyżej to od razu nie oznacza że się jej podobasz. Najlepiej gdy stosuje ona kilka powyższych zasad na raz, a Ty osobiście to dobrze zinterpretujesz i wtedy masz pewność że się jej podobasz 🙂

Zapraszam do śledzenia strony, ponieważ w następnych dniach mam zamiar dodać wiele ciekawych poradników z zakresu uwodzenia i podrywania kobiet! A także bardzo zapraszam na stronę w poniedziałek za tydzień, ponieważ pojawi się drugi krok #2 z serii wpisów poradnika „6 kroków aby zdobyć dziewczynę – dla nieśmiałych”

Jeśli chcesz szczegółowo od podstaw dowiedzieć się jak poderwać dziewczynę w szkole albo uwodzić nieznajome kobiety na ulicy, nawet jeśli masz problem nieśmiałości to zapraszam do zakupu mojego ebooka  ABC Skutecznego uwodzenia kobiet, który obecnie jest w dużej promocji! Tutaj możesz go kupić!

Pozdrawiam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *