- Podrywanie dziewczyn, Stały związek, Uwodzenie kobiet

Jak rozkochać w sobie dziewczynę?

Witajcie 🙂

W tym wpisie poruszymy temat tego, jak rozkochać w sobie dziewczynę.

Tym razem bez zbędnego wstępu przechodzimy do poradnika 🙂

Załóżmy że masz koleżankę która Ci się podoba, niestety obecnie ona jest dla ciebie tylko koleżanką a Ty jesteś dla niej tylko kolegą, jak to zmienić?  Niestety nie jest to łatwe jeśli dziewczyna postrzega Cię tylko jako kolegę i nic więcej, musisz sprawić abyś w jej oczach stał się bardziej wartościowy, na tyle że będzie uważała Cię za kogoś więcej niż bliskiego przyjaciela.

Spotykaj się z nią często, inicjuj spotkania tak aby widziała że się starasz i wykazujesz własną inicjatywę, oczywiście chyba nie muszę pisać, że podczas waszych spotkań wypada abyś dobrze pachniał, wyglądał itd. Dlatego odsyłam Cię również do poradnika „Jak być przystojnym facetem”.

Kreatywność to podstawa, wymyśl ciekawe sposoby na spędzenie z nią czasu, wyjdź gdzieś w fajne miejsce na mieście, dzięki temu też będziesz mógł okazać jej swoją kulturę przykładowo płacąc za nią, puszczając ją w drzwiach itd. Kultura to podstawa, swoją kulturą reprezentujesz swoją osobowość i męskość dlatego stosuj ją w stosunku do dziewczyn zawsze i na najwyższym poziomie, nie ważne czy próbujesz rozkochać w sobie dziewczynę czy chcesz poderwać jakąś na mieście. Sam osobiście stosunkowo niedawno miałem sytuację w galerii handlowej gdzie widziałem dwie młode dziewczyny które akurat miały wychodzić z korytarza w galerii a ja tam wchodziłem, otworzyłem im drzwi i je przepuściłem z uśmiechem, obydwie się ucieszyły jakby nigdy ich żaden chłopak nie przepuścił w drzwiach, uśmiechnęły się szeroko i podziękowały zatrzymując się przy mnie na chwilę, lecz ja mam dziewczynę z którą utrzymuje stały związek dlatego nie skorzystałem z okazji ale jak widać wcale nie jest ciężko znaleźć okazję do poznania dziewczyn. Dlatego mówię wam aby wychodzić z domu i tworzyć sobie samemu okazje do poznania dziewczyn, gdybym wtedy do nich zagadał to by była świetna podstawa aby poderwać którąś z nich, ponieważ wywarłem na nich bardzo dobre wrażenie a czym? Właśnie kulturą osobistą.

Przeczytaj również:  Jak poznać dziewczynę w internecie?

Dbaj o znajomość z twoją koleżanką, pokaż że się starasz, pisz do niej, dzwoń do niej ale pamiętaj że nie możesz być nachalny! Dziewczyny nie lubią nachalnych facetów, nie narzucaj się, pokaż jej że nie jesteś jak otwarta książka, postaraj się też zagrać trochę tajemniczego faceta. Podczas spotkań z nią, rozmawiaj tylko o niej i się jej wypytuj o jej życie, gdy ona zapyta się o twoje odpowiedz że jest pełne przygód i dużo się u ciebie wydarzyło ale nie lubisz opowiadać o sobie, zainteresuj ją swoją osobą, spraw aby to ona sama próbowała wyciągnąć informacje od ciebie a nie opowiadaj jej wszystkiego o sobie sam.

Dużo poradników w internecie oraz osób mówi aby być cierpliwym, aby nie robić pierwszego kroku zbyt szybko i pochopnie, aby poczekać i dać sprawom przybrać własny bieg. Totalna bzdura.

Po pierwsze nigdy nie możesz dać sprawom przybrać własny bieg, to Ty musisz kontrolować sprawy, musisz mieć kontrole nad waszą znajomością, nie możesz czekać wieczność aż w końcu samo się wydarzy, ponieważ to „w końcu” może nigdy nie nadejść. Brak kontroli pokazuje jedynie swoją słabość, czekasz aż samo się wykona zamiast sam to wykonać, największy nonsens powtarzany w internecie. Ja osobiście z moją dziewczyną rozpocząłem związek po zaledwie 5 miesiącach odkąd ją pierwszy raz zobaczyłem. Dla niektórych może to być długi czas dla niektórych krótki, mi się wydaje idealny, nie można też poprosić o chodzenie dziewczyny którą znamy 3 tygodnie, ponieważ w większości przypadków to nie wypali bo albo ona odmówi tłumacząc że to za szybko albo po prostu zaraz zerwiecie bo się okaże że tak naprawdę nie znacie się za dobrze. Niecałe pół roku od poznania dziewczyny to idealny czas na jej poznanie, pokazanie się z jak najlepszej strony, swojej kultury oraz tego że jesteś jej warty. Dlatego pamiętaj, nigdy nie czekaj zbyt długo i nie daj sprawom obrać własny bieg, ale tez nie działaj zbyt pochopnie ponieważ dziewczyna może uznać to jako zwykły podryw na jedna noc.

Przeczytaj również:  Jak pokonać nieśmiałość? Cz.2

Twórz z nią przyszłość, mów często jak będzie w przyszłości i wspominaj w tej przyszłością tą dziewczynę, tak aby wiedziała że planujesz z nią dłuższa znajomość. Dzięki temu nie tylko dasz do zrozumienia jej że planujesz z nią dłuższą znajomość ale także że uważasz ją za wartościową osobę na tyle aby planować z nią przyszłość. Pomoże to także się wam zbliżyć do siebie.

Doceń ją, mów jej wyjątkowe komplementy, chwal ją i pocieszaj w trudnych sytuacjach, musi czuć w tobie swoje wsparcie oraz to że o nią dbasz i się troszczysz. Mów jej wyjątkowe komplementy, często nawiązujące do jej seksualności po to aby nie zostać tylko jej przyjacielem, jeśli będziesz ją pocieszał, mówił że ma ładne włosy i tyle, to ona odbierze Cię jako przyjaciela który ją wspiera a nie jako przyszłego chłopaka. Jeśli będziesz komplementami subtelnie nawiązywał do jej seksualności to dasz jej do zrozumienia subtelnie że nie chcesz być jej przyjacielem ale kimś więcej.

Uśmiech. Często w sowich wpisach pisze o uśmiechu, dlatego że osobiście uważam uśmiech za magiczny czar który sprawia automatycznie ze dziewczyna Cię polubi a nawet się w tobie zakocha i teraz nie przesadzam. Uśmiechaj się jak najwięcej (oczywiście jeśli są poważne sytuacje to zachowaj powagę), żartuj często oraz okaż jej swój dobry humor.

Jeśli dziewczyna domyśla się że chcesz być więcej niż jej przyjacielem ale ona osobiście uważa cię tylko za przyjaciela i nic więcej, to pokaż jej co ona do ciebie czuje, tak, nigdzie się nie pomyliłem, dosłownie musisz jej pokazać to co ONA czuje do ciebie. Jak to zrobić? Przestań się z nią spotykać, rozmawiać, widywać, motywuj to wyjazdem, dużą ilością pracy itd. Ona musi sama zobaczyć co tak naprawdę czuje do ciebie, jeśli znikniesz z jej życia, zacznie jej ciebie brakować, będzie za tobą tęsknić a to ujawni jej prawdziwe uczucia.

Przeczytaj również:  Czy pranki odnoszą się realnie do podrywania?

Pamiętaj! Nigdy nie udawaj kim nie jesteś, to nie zadziała, gwarantuje Ci a tylko pogorszy sprawę, nie polecam czegoś takiego.

To by było na tyle w tym poradniku 🙂

Zapraszam do przeglądnięcia strony i innych wpisów!

vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments