- Dla facetów, Podrywanie dziewczyn, Sex, Stały związek, Uwodzenie kobiet

Jak podniecić kobietę?

Witam Czytelników 🙂

W tym artykule, chciałbym przedstawić wam sposoby, porady i wskazówki, na to Jak podniecić kobietę?

Podniecanie kobiety, to niestety nie jest łatwa sprawa. Facet musi niestety trochę się namęczyć i wysilić aby sprawić by kobieta poczuła się dobrze.

A więc jak to zrobić? Jak sprawić żeby kobieta poczuła się dobrze?

 

Jak podniecić kobietę? 

Są to rady dla mężczyzn którzy mają już swoją dziewczynę/żonę, nie stosujcie tych rad do koleżanek itp.!

  • Sprośne komplementy. Warto z zaskoczenia, gdy dziewczyna tego się nie spodziewa, powiedzieć jej kilka sprośnych komplementów. Jakie to są sprośne komplementy? Przykładowo mogą być to komplementy, dotyczące jej walorów seksualnych, umiejętności seksualnych itp. Warto takie komplementy mówić, niedługo przed stosunkiem albo i po stosunku, dosyć że zwiększacie dziewczynie pewność siebie, to w dodatku podniecacie ją.

 

  • Mów jej sprośne rzeczy. Warto również całkiem z zaskoczenia, wspominać kobiecie o jakiś sprośnych rzeczach, mówić co by się z nią zrobiło itp. Kobiety takie rzeczy uwielbiają, takie sprośne teksty z zaskoczenia potrafią ją skutecznie pobudzić seksualnie.

 

  • Dotyk. Dotykaj kobietę z zaskoczenia, muskaj i ocieraj się o nią. Przechodząc koło niej, klepnij ją w tyłek, albo nawet przejedź dłonią. Ocieraj się o nią specjalnie, tak aby ją pobudzić, a to ją skutecznie podnieci.

 

  • Wspólna kąpiel. Wspólna kąpiel w 99% kończy się wiadomo czym 😉 dlaczego? ponieważ skutecznie pobudza, nie tylko Ciebie ale także Twoją partnerkę. Bliskość nagich ciał, piana itp. wiadomo o co chodzi. Dlatego, warto namówić swoją partnerkę na taką kąpiel.

 

  • Pogadaj z nią o seksie. Rozmawiajcie ze sobą o seksie, nie traktujcie tego jako tematu tabu, jesteście w końcu razem, więc powinniście w takich tematach czuć się nawzajem swobodnie. Pogadajcie o nowych pozycjach, o swoich odczuciach seksualnych i o swoich ciałach. Możecie też, wspólnie poczytać jakieś artykuły na temat seksu i razem je komentować oraz omawiać.

 

  • Romantyczny film. Wieczorem obejrzyjcie wspólnie jakiś „mocniejszy” film romantyczny. Nie mam na myśli porno, jednak jakiś mocniejszy film romantyczny, skutecznie potrafi was pobudzić. Zwłaszcza gdy jest to wieczór, a wy wspólnie leżycie przytuleni do siebie.

 

  • To co podnieca Ciebie, niekoniecznie podnieci kobietę. Pamiętaj że kobiety a faceci troszkę się różnią. Faceci bardziej w takich sprawach są wzrokowcami, natomiast kobiety wolą zapach, dotyk, słuch. Korzystajcie z tej informacji, pamiętajcie o różnicach między wami. Zwróćcie następnym razem podczas stosunku, na to co najbardziej podnieca wasza kobietę, a następnym razem wykorzystajcie to. Tak samo pamiętajcie o tym aby stworzyć odpowiednią atmosferę.

To niestety koniec tego krótkiego poradnika, mam nadzieje że wystarczająco wyczerpałem odpowiedź na nurtujące was pytanie (Jak podniecić dziewczynę?).

Zapraszam was do innych poradników i artykułów na mojej stronie. 

 

Jeśli spodobał Ci się ten krótki  poradnik to zapraszam również do zakupu mojego ebooka, w którym od A do Z jest opisane od całkowitych podstaw jak podrywać, uwodzić kobiety, nieznajome dziewczyny, koleżanki oraz jak się zachowywać w stosunku do kobiet i budować z nimi dobre relacje. Ebook jest obecnie w bardzo dużej promocji letniej więc zapraszam do zakupu 🙂

Pozdrawiam!

 

  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *