- Jak zagadać?, Podrywanie dziewczyn, Uwodzenie kobiet

Jak poderwać laskę?

Cześć!

W tym artykule, ponownie poruszę temat typowo jeśli chodzi o podrywanie dziewczyn. Tym razem dokładniej będzie to, Jak poderwać laskę?

A więc jeśli chcesz się dowiedzieć Jak poderwać laskę w klubie, na ulicy, w sklepie, szkole itd. To zapraszam!

 

  • Po pierwsze musisz ocenić sytuację.

Jeśli już zauważyłeś idealną kandydatkę na podryw, to teraz oceń czy ona też zauważyła ciebie. Sprawdź czy patrzy się na ciebie, może zerka uśmiechając się, jeśli tak to nie czekaj aż ona do ciebie podejdzie, wątpię w to żeby podeszła, sam musisz wykonać pierwszy krok. Jeśli złapiesz z nią kontakt wzrokowy to nie odwracaj się, utrzymaj go przez chwilę i dołącz do tego uśmiech, jeśli ona też się uśmiechnie to idź do niej zagadać! Nie możesz zrezygnować z takiej szansy pamiętaj!

Nie pytaj się jej czy jest sama, jeśli nie widziałeś koło niej żadnego mężczyzny a ona nic Ci nie mówi, że jest z kimś, to raczej jest sama, dlatego spokojnie możesz rozgrywać wszystko bez obawy, że zaraz jej chłopak zaatakuje cię.

  • Zmień styl podrywu. 

Jeśli podrywasz w klubie – to powinieneś podrywać inaczej niż na ulicy, używaj trochę mocniejszych tekstów ale uważaj żeby nie przesadzić, nie żartuj z podtekstami seksualnymi bo wyjdziesz na zwykłego kolesia który chcę zaliczyć pannę. Nie bądź też zbyt nachalny, nigdzie się wam nie śpieszy a więc pomału wszystko rozgrywaj.  Żartuj dużo, a jeśli zobaczysz jakiekolwiek oznaki znudzenia na jej twarzy, to zaproponuj jej taniec, spróbuj się rozluźnić i nie bądź spięty, ona to wykryje i będzie to działało na twoją niekorzyść.

  • Mowa ciała.

Nawiąż z nią głęboki kontakt wzrokowy, nie odwracaj głowy od niej ani nie rób gwałtownych ruchów. Staraj się siedzieć w pozycji otwartej skierowanej wprost do dziewczyny. Pamiętaj także o najważniejszym, szerokim uśmiechu! W klubach źle się rozmawia z nowo poznanymi dziewczynami, jest tłok, duży hałas itd. dlatego większość dziewczyn, w takich warunkach bardziej uwagę skupia na mowie ciała, dlatego o niej nie zapominaj!

  • Rozmowa.

Staraj się być unikalny, wiem ciężko jest w klubie rozmawiać z dziewczyną o czymś kreatywnym i unikalnym, dlatego najlepiej jest mówić jakieś dosłownie głupie rzeczy, takie niedorzeczne, rozbawią one dziewczynę oraz obniżą napięcie. Używaj także dużo żartów, nie pytaj się jej o prywatne życie, jesteś w klubie, pośmiej się i zabaw wraz z dziewczyną! potraktuj ją jakbyś już ją znał!

  • Odprowadź ją i poproś o numer.

Nie piszę tutaj o łatwych dziewczynach, z którymi już po krótkiej konwersacji i odprowadzeniu do domu, wpadacie jej do łóżka. Odprowadź dziewczynę, gdy wyjdziecie z klubu i już nie będzie hałasu, możecie wreszcie normalnie porozmawiać, zadaj wtedy jej kilka pytań bardziej prywatnych i normalnych, przykładowo czym się zajmuje itd. Gdy już będziecie stać pod drzwiami do jej mieszkania, poproście ją o numer telefonu, jeśli jednak faktycznie będzie jej zachowanie wskazywało, że chce abyście weszli do niej, to zapytajcie się czy możecie wejść.

  • Nie bądź nachalny. 

Pamiętaj, nigdy nic na siłę. Jeśli dziewczyna mówi nie, to oznacza nie. Wpychanie się do jej mieszkania na siłę czy inne głupie pomysły, są po prostu głupie. Nie warto czegoś takiego robić, nie próbujcie też pocałować dziewczyny jeśli widzicie że jej zachowanie, nie wskazuje na to że tego chce. Ostry sex z dziewczyną, po 1 godzinie znajomości, jest możliwy tylko jeśli: jest to film, jest to film porno, jest ona łatwa. I tutaj prosta kalkulacja, jeśli dziewczyna jest na tyle łatwa żeby iść z obcym facetem do łóżka po godzinie znajomości, to raczej nie będziecie długo w związku. A tłumaczenie się, że ją poniosło bo się w was zakochała od pierwszego wejrzenia jest beznadziejne, równie dobrze może ją ponieść na następny dzień z innym facetem z klubu.

Jeśli spodobał Ci się ten krótki  poradnik to zapraszam również do zakupu mojego ebooka, w którym od A do Z jest opisane od całkowitych podstaw jak podrywać, uwodzić kobiety, nieznajome dziewczyny, koleżanki oraz jak się zachowywać w stosunku do kobiet i budować z nimi dobre relacje. Ebook jest obecnie w bardzo dużej promocji letniej więc zapraszam do zakupu 🙂

Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *