- Inne wpisy, Podrywanie dziewczyn, Uwodzenie kobiet

Jak poderwać dziewczynę w szkole?

Cześć!

Podobna kwestia już była poruszana w jednym z wpisów, jednak chciałbym jej poświęcić cały artykuł, mini-poradnik czy jak kto woli to nazywać 🙂

A więc przechodzimy do poradnika.

Jak poderwać dziewczynę w szkole?

Ci którzy śledzą moje wpisy wiedzą jakie mam podejście do uwodzenia nieznajomych dziewczyn a zwłaszcza jeśli chodzi o kwestie zagadywania. Nie jestem zwolennikiem gotowych formułek, wole spontaniczność i kreatywność. Chciałbym tutaj wam pokazać, jak powinniście się prawidłowo zachowywać, co mówić itd. Jednak pamiętajcie, ja piszę tylko poradnik na którym możecie się opierać ale praktyka zależy już od was i od waszej kreatywności 🙂

Dziewczynę w szkole lub na uczelni jest o wiele łatwiej poderwać niż nieznajomą na mieście czy w galerii. Mamy z taką dziewczyną o wiele więcej praktycznych tematów dzięki którym możemy do niej zagadać, dzięki temu że mamy coś z nią wspólnego.

Obserwujemy w szkole na przerwie lub na uczelni ładną dziewczynę, spodobała nam się, najpierw polecam ją przez kilka dni dyskretnie poobserwować, dzięki temu będziemy mniej więcej mogli się rozeznać czy ma już chłopaka oraz ogólny zarys tego jak się zachowuje, przykładowo jeśli siedzi na przerwach cały czas sama to możemy wysunąć wniosek że jest typem samotnika (oczywiście wcale nie musi być to prawdą).

Następnym krokiem jest obserwowanie jej niedyskretnie, czyli tak aby ona widziała że na nią patrzymy, oczywiście gdy ona się popatrzy w naszą stronę to mam nadzieje że już wiecie, iż podstawą jest uśmiechnięcie się do niej oraz oczywiście nie polecam odwracać wzroku. Jeśli złapaliście kontakt wzrokowy, uśmiechnąłeś się a ona to odwzajemniła to jest bardzo dobry znak, jeśli natomiast nie odwzajemniła uśmiechu to nie poddawaj się przez to, nie rezygnuj nigdy.

Nie polecam zapraszania takiej dziewczyny na facebooku i zaczyniania znajomości przez facebooka, tak po prostu nie wypada i tak się nie robi bo to pokaże tylko waszą słabość.

Gdy już wykonaliśmy niedyskretne obserwowanie, ona odwzajemniła uśmiech bądź też nie, najlepiej na następny dzień przechodząc koło niej również się uśmiechnąć i popatrzyć prosto w jej oczy. Polecam przez max dwa dni robić coś takiego, nie dłużej! Na trzeci dzień musimy do niej podejść, to jest najtrudniejszy krok dla większości mężczyzn. Jak zagadać do takiej dziewczyny? Nie będę się o tym rozpisywał ponieważ opisałem to TUTAJ. Po prostu, podchodzimy do niej i najlepiej zagadać mówiąc że ma ładny uśmiech,  pogadajmy z nią chwilę, tak jak pisałem w szkole lub na uczelni to zadanie jest ułatwione ponieważ jest mnóstwo wspólnych tematów takich jak nauczyciele, lekcje itd. Najlepiej zrobimy jeśli jeszcze jej nie będziemy zapraszać na Facebooku, w ogóle nie polecam przywiązywania dużej uwagi do FB.

Teraz gdy wykonaliśmy pierwszy krok, musimy podtrzymać znajomość z dziewczyną, rozmawiajmy z nią, poznajmy się lepiej. Po kilku dniach powinniśmy gdzieś ją zaprosić, na kręgle lub nawet do zwykłej restauracji, musimy wynieść naszą relacje z dziewczyną poza budynek szkoły, związek powinien rozwijać się na łamach prywatnego życia a nie w szkole. Gdy już się raz z nią spotkaliśmy poza szkołą to staramy się z nią jak najczęściej widywać po szkole. Oczywiście nie chodzi mi o to żeby przechodząc w szkole koło niej nawet nie powiedzieć „cześć”, w szkole również z nią musimy rozmawiać, ale wszelkie kroki jakie teraz podejmiemy muszą być wykonane poza budynkiem szkoły.

Poradnik ten mówi „Jak poderwać dziewczynę w szkole?” a ja tutaj wam pisze że najlepiej to robić poza szkołą, taka niestety jest prawda, jednak zauważcie że jeśli waszą znajomość wam się udało wyciągnąć poza szkołę to już można powiedzieć że udało się wam zrealizować cel. Dalsze kroki były już opisywane na stronie, polegają one w skrócie na jak najczęstszych spotkaniach z dziewczyną, pokazaniem tego że wam zależy na niej, znajomością zaledwie maksymalnie kilka miesięcy i wykonanie kolejnego poważnego kroku czyli poproszenie dziewczyny o związek. Za kilka dni na stronie pojawi się również poradnik pt. „Co zrobić jeśli dziewczyna odmówi?” a także „Jak poprosić dziewczynę o chodzenie?”, także polecam śledzić stronę.

Poruszmy jeszcze temat, co jeśli dziewczyna odmówi nam spotkania poza szkołą? W takiej sytuacji najlepiej jest rozmawiać z dziewczyną na przerwach i próbować jak najbardziej zaprzyjaźnić się z nią, po czym znów spróbować zaprosić ją na spotkanie poza szkołą. Pamiętajcie, nie polecam się poddawać lecz nie możecie się także narzucać dziewczynie ponieważ może odebrać was jako dziwaka jeśli będziecie się jej narzucać nachalnie.

To już koniec tego krótkiego poradnika, jeśli chcecie więcej to zapraszam do przeglądnięcia strony. Pojawiają się tutaj codziennie krótkie wpisy na temat uwodzenia, podrywania oraz związków.

Codzienne wpisy będą pojawiały się do 20.05.2017r. od tego dnia wpisy będą się pojawiały średnio dwa-trzy razy tygodniowo z powodu mojego wyjazdu na wakacje, jednak za to wpisy będą o wiele dłuższe i rzeczowe 🙂

A jeśli nadal wam mało wiedzy to zapraszam do działu „Ebooki” gdzie wkrótce pojawią się pełnoprawne wersje poradników stworzonych przeze mnie w formie ebooków, w których to będą od A do Z przeanalizowane mechanizmy uwodzenia, podrywania oraz związków. Zapraszam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *