- Podrywanie facetów, Uwodzenie mężczyzn

Jak poderwać chłopaka w szkole?

Jak poderwać chłopaka w szkole? Jak poderwać kolegę w szkole?
Witam!
W tym artykule chciałbym poruszyć temat tego Jak poderwać chłopaka/kolegę w szkole?
Dużo dziewczyn zadaje to pytanie na wielu forach dla młodzieży itp. dlatego też postanowiłem poruszyć dokładnie tą tematykę i wam wyjaśnić to jak skutecznie i efektywnie, w krótkim okresie czasu poderwać chłopaka w szkole!
Zapraszam do artykułu 🙂

Dbaj o siebie.  Pamiętaj aby zawsze dbać o swój wygląd, czystość oraz zapach. Mężczyźni bardzo zwracają uwagę na takie rzeczy poznając nową dziewczynę lub rozmawiając z koleżanką. Dbaj o czystość ciała poprzez częste kąpiele, myj często zęby (polecam używać też płynu do ust aby zwiększyć oraz wydłużyć przyjemny zapach z ust). Zadbaj o włosy i paznokcie, czesz się i poświęć chwilę czasu na ułożenie swoich włosów rano, obetnij paznokcie albo noś średnie (tak na prawdę faceci nie przepadają za długimi paznokciami u dziewczyn). Pamiętaj także o czystych i schludnych ubraniach, nie ubieraj się jak panny stojące w lesie przy drogach ale nie rób ze siebie też kujonki.
Nie przesadzaj z makijażem! Największym błędem dziewczyn jest mocny makijaż, okej, znasz się i umiesz zrobić bardzo dobry makijaż który zasłoni wszystkie niedoskonałości ale powiedz mi po co? Zaczniesz chodzić z chłopakiem a on poprosi cię o wyjście z nim na basen i co wtedy? Może lekko się zaskoczyć gdy będziesz musiała zmyć z twarzy grubą warstwę makijażu a czar pryśnie. Lepiej pokazać swoje wady już wcześniej i nie mówię o tym żeby całkowicie zrezygnować z makijażu, trzeba znać umiar.
Musisz być pewna siebie.  Nie tylko mężczyźni ale każdy człowiek na świecie, lubi rozmawiać oraz przebywać w towarzystwie osób które są otwarte na świat i pewne siebie. Postaraj się coś zrobić ze swoją nieśmiałością jeśli takową posiadasz, uśmiechaj się nawet do osób których nie znasz, bądź pozytywna oraz staraj się utrzymywać dobry humor. Utrzymuj kontakt wzrokowy z osobą którą rozmawiasz oraz staraj się utrzymywać odpowiednią pozycje ciała (nie krzyżować rąk itd.) Więcej na ten temat znajdziesz w moim artykule na tej stronie, który jest dostępny TUTAJ.
Nie udawaj kogoś kim nie jesteś i się nie popisuj.  Musisz być sobą w rozmowie z chłopakiem/kolegą którego chcesz poderwać, nie udawaj kogoś kim nie jesteś bo nawet jeśli ci to wyjdzie to tylko nabawisz się więcej problemów niż korzyści. Nie popisuj się przed chłopakiem, nie wygłupiaj się oraz nie rób i nie mów rzeczy których normalnie byś nie zrobiła lub nie powiedziała. Faceci nie lubią takich dziewczyn, robiąc takie rzeczy tylko zrobisz ze siebie pośmiewisko a nie „zaszpanujesz”, czasy gimnazjum minęły więc nie warto robić takich rzeczy.
Nie zwabiaj chłopaka swoim ciałem. Prawdą jest że chłopaki lepią się do dziewczyn które eksponują swoje wielkie piersi w przebijających stanikach lub tyłki w za krótkich spodenkach. Lecz to nie na tym polega, chyba nie chcesz mieć chłopaka który chodzi z tobą tylko dla wielkich piersi lub dużego tyłka? Nawet jeśli takim chłopakiem się zadowolisz, a wiem że są takie dziewczyny które mimo wiedzy że chłopak z nimi jest tylko dlatego, są tym zadowolone, to uwierz że taki związek nie potrwa długo, bądź będzie to kolejny toksyczny związek przez który cierpią tysiące dziewczyn na świecie. Nie staraj na siłę się zmieniać żeby zdobyć chłopaka, nie rób czegoś czego nie chcesz – pamiętaj o tym, szanuj siebie i swoją godność albo pokazuj prawie goły tyłek a potem się dziw że chłopak cię zostawił po miesiącu związku.
Spraw by zobaczył że jesteś nim zainteresowana. Musisz dać wyraźne wskazówki chłopakowi aby zobaczył że jesteś nim zainteresowana. Mów mu komplementy często, inicjuj spotkania z nim, pisz do niego pierwsza, pytaj się o jego prywatne życie, interesuj się jego sprawami i mu pomagaj (ale nie bądź wścibska!), patrz mu się prosto w oczy, utrzymuj mały dystans między wami podczas rozmowy oraz dawaj subtelne znaki mową ciała, takie jak: zabawa włosami, dotykanie ramion, częste jeżdżenie rękoma po swoich udach itd.
Wspominaj często jego imię. Rozmawiając z nim, często wplątuj w zdania jego imię, przykładowo „u mnie było świetnie, a u ciebie Marcin?”. Faceci bardzo lubią jak powtarza się ich imię! W dodatku to będzie subtelna wskazówka że on ci się podoba którą uwierz mi lub nie, bardzo szybko odczyta!
Pamiętaj, aby poderwać chłopaka w szkole czy gdziekolwiek indziej, nie trzeba być mega piękną i bogatą laską. Po prostu bądź sobą, chodź uśmiechnięta, popracuj nad sobą, kontroluj swoje emocje, utrzymuj kontakt wzrokowy i dbaj o siebie w miarę swoich możliwości a przede wszystkim uwierz w siebie! 
Mam nadzieję że artykuł się spodobał, jeśli tak to zapraszam do przeglądnięcia innych artykułów, a jeśli nie, to też zapraszam do innych artykułów może one przypadną ci do gustu 🙂
Dziękuję za poświęcenie kilku chwil na przeczytanie tego darmowego poradnika, Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *