- Podrywanie facetów, Uwodzenie mężczyzn

Jak poderwać bogatego faceta?

Cześć Wam!

Dzisiaj przedstawiam wam artykuł, na temat tego, Jak poderwać bogatego faceta?

Chcesz mieć pieniądze nic nie robiąc? Chcesz być w związku z milionerem? A może to prawdziwa miłość? Sprawdź, Jak poderwać bogatego mężczyznę!

Od razu przechodzimy do artykułu, a więc zapraszam 🙂

Bez znaczenia dlaczego to robisz, jestem tutaj aby Ci pomóc, a więc przeczytaj każdy z wyznaczonych punktów niżej oraz zapamiętaj wiedzę która jest tam zawarta i postaraj się ją wykorzystać w praktyce!

  • Wygląd. 

Ludzie bogaci częściej zwracają uwagę na wygląd niż ludzie z klasy średniej, niestety ale taka jest prawda. Musisz zadbać o swój wygląd a także ubiór, ubierz się trochę wyzywająco ale elegancko. Oczywiście, nie musisz być ubrana w ciuchy za kilka tysięcy złotych, ale pasuje by były czyste i ładne. Zadbaj o swój zapach, niech będzie subtelny ale pociągający.

  • Pokaż że potrafisz rozmawiać.

Ludzie bogaci, są to zazwyczaj ludzie bardzo inteligentni, musisz zadbać o to jak się wyrażasz oraz o swoją wiedzę. Jeśli nie będziesz znała podstawowych rzeczy i wyjdzie to już na pierwszym spotkaniu, taki facet może wziąć cię za niepoważną. Sztuka rozmowy, zwłaszcza z bogatymi osobami, to bardzo cenna umiejętność a więc warto jej się nauczyć i szlifować.

  • Nie udawaj kogoś, kim nie jesteś.

Uwierz, że udawanie kogoś kim tak na prawdę się nie jest, nie przyniesie niczego dobrego. Lepiej bądź sobą, wiadomo musisz się stosować do pewnych zasad podczas rozmowy z takimi osobami, ale to nie oznacza że Ty sama musisz zmieniać swój charakter.

  • Szanuj się.
Wbrew pozorom, bogaci mężczyźni nie lecą na łatwe dziewczyny, uważają że mogą mieć każdą, dlatego jeśli będziesz do pewnego stopnia niedostępna to go zainteresujesz. Dlatego miej godność i się szanuj, nie rób niczego czego normalnie byś nie zrobiła bo nie na tym to polega.
  • Bogaty nie równa się dobry.
Pamiętaj, że grubość portfela, wcale nie wyznacza jakim dany człowiek jest na prawdę. Dlatego nie oceniaj mężczyzn pod tym względem pochopnie, lepiej jest sprawdzić i przekonać się jakim dany facet jest na prawdę, zanim podejmie się z nim związek lub poważną relację.
  • Nie próbuj szpanować. 
Nie próbuj na siłę być fajna i się przypodobać, może mieć to odwrotny skutek i zrobisz ze siebie pośmiewisko. Lepiej jest już być spokojną i tajemniczą, niż otwartą i „szpanerską”. Faceci, zwłaszcza Ci bogaci, wolą kobiety z których nie czyta się jak z otwartej książki.
Mam nadzieję, że udało mi się wam pomóc tymi kilkoma, krótkimi poradami 🙂 Zapraszam również do przeglądnięcia innych artykułów, może znajdziecie tam coś dla siebie 🙂
Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *