- Wygląd

Jak być przystojnym facetem?

Jak dobrze wyglądać? Jak być przystojnym facetem?

Witaj!

Postaram się dzisiaj przekazać Ci bardzo ważną wiedzę, na temat tego „Jak być przystojnym facetem?”. Dlaczego uważam tą wiedzę za tak ważną?, a to dlatego, że uważam, iż każdy mężczyzna, zwłaszcza który chce uwodzić kobiety, powinien o siebie zadbać i wyglądać jak prawdziwy mężczyzna. Wiadomo wygląd nie jest najważniejszy, jednak gdy podchodzisz lub chcesz zwrócić uwagę nieznajomej kobiety na ulicy, to musisz się zmierzyć z tym, że ta dziewczyna zwróci uwagę na twój wygląd, nie mówię tu że zwróci uwagę na twoje odstające zęby i na starcie Cie skreśli.

Poruszałem ten temat już we wpisie: „6 kroków aby zdobyć dziewczynę – dla nieśmiałych”,  tutaj tylko szybko podkreślę że chodzi mi o wygląd typu schludne ubranie, czystość oraz dbanie o siebie.

 

Jak być przystojnym facetem?

– Dobra higiena. Zadbaj o siebie, kup antyperspirant, dopasuj rodzaj szamponu do typu włosów jakie masz oraz myj je chociaż raz dziennie.

Co do golenia, to zależy, dlatego że jednemu facetowi będzie lepiej w brodzie a innemu nie, takie rzeczy musisz sam dopasować do siebie tak samo jak styl fryzury który będzie pasował do ciebie oraz kształtu twojej głowy.

Podczas kąpieli, umyj każdy zakątek swojego ciała bardzo dobrze, używaj gąbki, mydła oraz płynu do kąpieli. Pamiętaj też o myciu dłoni mydłem kilka razy dnia a zwłaszcza gdy wychodzisz z toalety!

Musisz również pamiętać aby nie popaść w szaleństwo, utrzymanie higieny to nie jest branie kąpieli co 4 godziny. Nie popadajmy w skrajność.

Masz suchą skórę? Kup krem na suchą skórę, zadbaj o siebie, dbanie czy też stosowanie kremów przez mężczyzn wcale nie jest czymś złym a wręcz przeciwnie, kobiety lubią mężczyzn którzy o siebie dbają.

– Świeży oddech. Jest to powiązane ze wskazówkami które podałem wyżej. Pamiętaj o myciu zębów minimum dwa razy dziennie, rano i wieczorem, i nie ma być to mycie zębów przez 2 minuty na szybko. Warto też zakupić płyn do płukania jamy ustnej i płukać nim jamę ustną kilka razy dziennie tak aby utrzymywać świeży oddech przez cały czas.

– Zmierz swoje wymiary. Zmierz ile masz w pasie itd. Wiele osób nie wie dokładnie ile w danym momencie ma w pasie, klatce piersiowej itp.  Zapisz lub zapamiętaj swoje dokładne wymiary oraz przy następnym zakupie ubrań skorzystaj z nich i kup ubrania idealnie dopasowane do siebie.

– Zadbaj o swoje dłonie. Nie musisz mieć zadbanych dłoni jak dziewczyny, jednak wystarczy, że zadbasz dokładnie o stan swoich paznokci. Nie mogą być one długie a zwłaszcza strzeż się przed brudem który często zbiera się pod paznokciami.

– Zegarek. Świetnym pomysłem i inwestycją jest jakiś średniej klasy zegarek. Nie musi być to od razu zegarek za kilka tysięcy, wystarczy taki za kilka stu złotowych banknotów.  Patrz raczej na wygląd zegarka, taki który będzie pasował do ciebie i twojego stylu a nie przejmuj się marką zegarka. Dobrze wyglądający zegarek jest świetną męską biżuterią oraz jedyną którą według mnie facet powinien nosić.

– Zapach. Zadbaj po pierwsze o to żeby w ogóle przed każdym wyjściem na miasto lub gdziekolwiek popsikać się perfumem. Pamiętaj też aby nie przesadzać, jeśli nuta zapachu będzie zbyt mocna i ostra to zadziała to w dokładnie odwrotny sposób od zamiaru. Dopasuj zapach do swojego stylu, nie wybieraj najdroższych per fumów, ponieważ droższe nie znaczy lepsze. Dobierz zapachy tak aby pasowały do twojego stylu i akcentowały twoją osobowość.

– Zadbaj o siebie. Zadbaj o swoje ciało i sport. Nie musisz zostawać kulturystą, wystarczy że będziesz dbał o swoją dietę oraz rano 15minut poćwiczyć. Tyle wystarczy. Jeśli widzisz że twoja waga jest zbyt duża to dostosuj swoją dietę oraz ćwiczenia tak żeby pomału kilogramy leciały w dół, możesz iść do trenera personalnego, dietetyka. Aby dobrze wyglądać i być przystojnym nie można tego uzyskać przez tajemniczą formułkę, trzeba się postarać i dać coś z siebie.

– I ostatnie czyli troszkę sporny temat, ubiór.  Według mnie, nie trzeba być ubranym w garnitur za 1000zł aby móc uwodzić dziewczyny. Najlepiej jeśli nasz ubiór będzie się zgadzał z naszym stylem, tak abyśmy się dobrze czuli w tym co mamy ubrane. Nie musimy być ubrani bardzo elegancko, ubierajmy się tak jak nam to odpowiada, warto jednak zadbać aby ubrania były wyprasowane oraz  czyste. Lubisz chodzić w koszulkach? To je ubieraj i nie zmieniaj tego, nie musisz pokazywać nieznajomej dziewczynie jaki to ty jesteś elegancki, wystarczy schludny ubiór w którym dobrze się będziesz czuł i uwierz że będzie on o wiele razy lepszy niż garnitur.

 

To by był koniec tego mini-poradnika, mam nadzieje że byłem w stanie Ci pomóc 🙂

Zapraszam do śledzenia strony oraz do zapisania się na subskrypcje bloga aby dostawać najnowsze informacje o wpisach.

Pozdrawiam czytelników!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *