- Jak zagadać?, Podrywanie dziewczyn, Uwodzenie kobiet

Gotowe teksty na podryw dziewczyny!

Cześć, chciałbym  w tym wpisie przedstawić  parę gotowych formułek i tekstów które możecie wykorzystać podczas podejścia i zagadania do dziewczyny.

Oczywiście są to teksty które można wykorzystać na żywo, w innym wpisie na stronie dodam też spis gotowych formułek i tekstów jak zagadać do dziewczyny przez Internet.

 

Tutaj znajdziecie spis GOTOWYCH formułek i tekstów z tematyki, jak zagadać do dziewczyny.

Pamiętajcie jednak, że najlepiej nie mieć jakiś wyuczonych tekstów, tym bardziej żenujących formułek typu „Bolało jak spadłaś z nieba?” itd. Dziewczyny lubią naturalność, najlepiej pozwolić sprawom samemu się rozwinąć. Po prostu, podchodzisz do dziewczyny i już nie masz innego wyboru więc musisz coś powiedzieć, mówisz pierwsze co przyjdzie Ci do głowy i nawet choć to jakaś głupota to wiedz że jest to lepsze niż wyuczony tekst. Dlaczego? Bo dziewczyna rozpozna że jesteś naturalny, zobaczy też że jesteś pewny siebie i Ci zależy na niej. Pamiętaj też, że dziewczyny bardzo lubią jak się jest kulturalnym (przepuszczanie ich w drzwiach itd.) oraz uwielbiają mężczyzn z dobrym humorem, także jeśli podejdziesz i palniesz jakieś beznadziejne zdanie na start, nie przejmuj się tym, zacznij się z tego śmiać a gwarantuje Ci że dziewczyna też zacznie się śmiać, przez co automatycznie zbudujecie między wami pewną psychiczną więź.

Szkoła:

Najlepiej poczekać kiedy dziewczyna jest sama.

„Cześć, wiesz może gdzie znajdę *imię nauczyciela*? *jej odpowiedź* dzięki za pomoc, nie wiedziałem że u nas w szkole są takie ładne i miłe dziewczyny, jestem *Twoje imię* a Ty?”

Najlepiej jest się często do niej uśmiechać na przerwach, tak żeby zwrócić na siebie jej uwagę.

Polecam mój poradnik który publikowałem we wcześniejszych wpisach, poruszający tematykę m.in. właśnie jak zwrócić na siebie uwagę dziewczyny: „6 prostych kroków aby zdobyć dziewczynę – dla nieśmiałych”

Wtedy łatwiej będzie wam nawiązać relacje, przechodząc koło niej powiedz „Cześć jestem *Twoje imię* a Ty jak masz na imię? Ładny masz uśmiech może chcesz się poznać?”

„Cześć jestem *Twoje imię* obserwowałem Cię już dłuższy czas i jesteś naprawdę piękna i mi się bardzo spodobałaś, może chcesz się poznać?”

„Cześć jestem *Twoje imię* mojej klasie zmieni się nauczyciel na *imię nauczyciela* może masz z nim lekcje i mogłabyś mi powiedzieć czy jest spoko?”

Przechodząc obok lekko trąć ją ramieniem a następnie: „Przepraszam najmocniej, nic Ci się nie stało?  Przepraszam ale się zamyśliłem. Jestem *twoje imię* może dziwna sytuacja na poznanie ale masz ładny uśmiech (lub inny komplement)”

Galeria handlowa/Miasto:

„Cześć, co taka ładna dziewczyna robi sama w galerii / na mieście? Może dasz się namówić na kawę?”

„Cześć jestem *Twoje imię*, spodobał mi się twój uśmiech. Może pójdziemy razem coś zjeść?”

„Przepraszam wiesz może czy w tej galerii / tutaj w mieście jest gdzieś sklep *nazwa jakiegoś sklepu*, dziękuję bardzo za pomoc, wiesz co? Masz naprawdę piękny uśmiech i jesteś miła może pójdziemy razem się coś napić?”

„Cześć jestem *Twoje imię* czemu taka ładna dziewczyna jest sama w galerii / na mieście? Z chęcią bym Cię poznał i pogadał może gdzieś razem wyjdziemy żeby się poznać?”

W galerii handlowej lub mieście najlepiej jest od razu zaprosić dziewczynę na kawę a jeśli odmówi dlatego że się śpieszy to poprosić ją o numer telefonu.

Klub:

Szczerze? Nie polecam uwodzić i podrywać kobiet w klubach. Dlaczego? Otóż oczywiście wszędzie możesz spotkać różne typy kobiet, czy to na ulicy czy w sklepie czy w klubie, jednak niestety w klubie procent kobiet tych z którymi raczej nie chcielibyśmy zawierać dłuższego związku albo i nawet przelotnego, jest o wiele wyższa niż gdzie indziej. Oczywiście nie mówiąc o tym że w klubie zagadując do obcej dziewczyny której wcześniej nie obserwowaliśmy i nie mamy pewności że jest sama, łatwo nabawić się nie małych kłopotów.

Jednakże mimo wszystko podam wam tutaj kilka tekstów i formułek Jak zagadać do dziewczyny w klubie.

Przykładowe teksty:

„Cześć, widziałem że jesteś tutaj sama. Może postawię ci coś co lubisz (dowiesz się przy okazji co lubi pić a to ważna informacja!) i porozmawiamy aby nie było nudno?”

„ Cześć, dlaczego taka ładna dziewczyna siedzi sama? Może razem zatańczymy i spróbuje poprawić Ci humor?”

„ Wolne tutaj?  Może zrobimy taki układ, ja Ci postawię coś do picia a Ty mi opowiesz dlaczego taka ładna dziewczyna siedzi sama, co ty na to?”

„Czemu siedzisz sama? Założę się że świetnie tańczysz może sprawdzimy?”

Pamiętaj najlepiej jest podejść do dziewczyny i powiedzieć pierwsze co przyjdzie Ci na myśl, bez przygotowania, uwierz że będzie to o wiele lepsze niż wykuty na pamięć „tekst do podrywania lasek”

Mam nadzieje że wpis był przydatny i uświadomił Ci też, że nie warto tak naprawdę wyuczać się na pamięć sztywnych tekstów.

Pozdrawiam czytelników oraz zapraszam do śledzenia strony 🙂

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *