- 6 kroków aby zdobyć dziewczynę - dla nieśmiałych, Podrywanie dziewczyn, Stały związek, Uwodzenie kobiet

Jak zbudować dobrą relację z dziewczyną?

Witajcie 🙂

Jest to poradnik z serii 6 kroków aby zdobyć dziewczynę – dla nieśmiałych” 🙂

W tym wpisie jest opisany krok #3, także jeśli ktoś nie czytał wcześniejszych kroków to zapraszam tutaj!

Jeśli natomiast czytaliście wcześniejsze kroki to zapraszam do artykułu na temat tego „Jak zbudować dobrą relację z dziewczyną?”.

Przechodzimy do poradnika!

Związek z dziewczyną opiera się na fundamentach czyli na waszej relacji, dlatego też od początku warto jest budować jak najlepsze relacje z dziewczyną. Gdy już mamy za sobą dwa pierwsze kroki które wcześniej opisałem, musimy zacząć budować wspólną relacje z dziewczyną. Jak to zrobić najlepiej?

Już wam wyjaśniam 🙂

Po pierwsze musicie się pokazać dziewczynie swoją najlepszą stronę, ale to musi być wasza strona, nie możecie udawać kogoś kim nie jesteście, nie warto udawać. Dziewczyna musi poznać wasz charakter, pokażcie jacy naprawdę jesteście. Spotykajcie się z dziewczyną jak najwięcej, wykazujcie zainteresowanie ze swojej strony. Podczas spotkań pokażcie swój prawdziwy charakter, bądźcie zabawni, żartujcie i często się uśmiechajcie. Nie opowiadajcie dużo o sobie, najlepiej w ogóle o sobie nie opowiadać do póki was o to nie zapyta dziewczyna. Starajcie się utrzymać nutkę tajemniczości tak aby wzbudzić zainteresowanie dziewczyny. One lubią tajemniczych facetów, ale pamiętajcie żeby tez nie zamykać się i wszystko ukrywać, dziewczyna może to odebrać jako nieśmiałość i brak pewności siebie.

Pamiętajcie, musicie wykazywać zainteresowanie dziewczyną ale także wzbudzić jej zainteresowanie. Nie narzucajcie się jej!

Najlepiej jest zapraszać ja do restauracji, w różne ciekawe miejsca gdzie możecie się dobrze zabawić i pogadać. Pokaże jej prawdziwego siebie. Żartuj często i się uśmiechaj, staraj się aby ona zobaczyła że ją lubisz i chcesz z nią spędzać czas. Pamiętajcie tez o kulturze, jest to jeden z ważniejszych czynników które kształtują wasza relacje z dziewczyną. Ona musi zobaczyć że posiadacie kulturę oraz ją doceniacie. Warto też mówić dziewczynie jakieś komplementy, one kochają komplementy, ale komplementy też trzeba umieć wymyślać. Nie mówię o wymyślaniu nie wiadomo jakich komplementów ponieważ jakiś dziwaczny komplement może zostać odebrany po prostu jako dziwaczny, mówię raczej o tym aby te komplementy pasowały do dziewczyny i opisywały jej faktyczne cechy z których ona jest zadowolona.

Przeczytaj również:  Jakich mężczyzn Kochają kobiety?

Przykładowo dziewczyna ma długie czarne włosy, często je eksponuje i wyraźnie jest nimi zadowolona, widząc takie coś aż się prosi aby powiedzieć jej komplement jakie to ona ma piękne włosy! Po takim komplemencie gwarantuje wam że dziewczyna jest już wasza! 🙂

Starajcie się tak aby ona to widziała, poświęcicie czas na przygotowanie czegoś specjalnie dla niej, tak aby widziała że poświęcacie swój czas i starania specjalnie dla niej. Dziewczyny kochają gdy faceci się o nie starają.

Nigdy nie zaniedbujcie waszej relacji, znajomości. Jak zapomnisz o spotkaniu na które się umówiłeś z nią, to jesteś już spalony, jest to fatalny błąd którego naprawa będzie kosztowała wiele wiele wysiłku i czasu a więc powstrzymuje was to od osiągnięcia waszego celu. Uwierzcie że dziewczyny potrafią niesamowicie być dociekliwe, potrafią się czegoś domyśleć po naszym zachowaniu, jeśli zobaczą tylko minimalne znudzenie u was podczas gdy dziewczyna np. opowiada wam coś z jej życia to już wtedy wasza relacja się popsuje.

Musicie być ostrożni oraz całkowicie się poświęcić w celu budowania relacji.

Wiele facetów też robi poważny błąd jakim jest to, iż na początku relacji wykazują 100% poświęcenia, dziewczyna dzięki temu jest nimi zainteresowana i wywiązuję się związek, natomiast gdy już tacy faceci są w związku myślą sobie, że już nie muszą się starać i wykazywać poświęcenia przez co dziewczyna czuje się coraz bardziej zaniedbywana i tak się rodzą zdrady oraz rozstania niestety.

Pamiętaj tą cenną radę, zawsze dbaj o dziewczynę!

To by było na tyle w tym poradniku 🙂

Zapraszam także do innych poradników oraz do śledzenia tej serii wpisów.

Pozdrawiam!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments