- Dla dziewczyn, Dla facetów, Porady - związki, Relacje damsko-męskie, Sex, Stały związek, Uwodzenie kobiet, Uwodzenie mężczyzn, Zachowanie

Czy afrodyzjaki działają?

Witam!

Dzisiaj poruszę temat wielki jak ocean, a to dlatego że jest w nim wiele niewiadomych, a tym tematem są mianowicie afrodyzjaki.

Mam nadzieję, że wystarczająco poruszę ten temat i wszystkim odpowiem na pytania i problemy dotyczące afrodyzjaków.

Zaczynamy!

Czym właściwie są afrodyzjaki?

Afrodyzjaki to substancje, które ponoć wzmagają popęd płciowy, sprawiają że człowiek staje się bardziej napalony i chętny do seksu, a także ponoć ma większe doznania podczas seksu.

Wszystkie afrodyzjaki są naturalne, czy są to po prostu jakieś zioła, czy też wyciągi, nie są to substancje chemiczne.

Przykładowym afrodyzjakiem którego każdy z nas zna, a nie zdaje sobie sprawy iż jest on afrodyzjakiem, jest marchew.

Afrodyzjaki są zazwyczaj w formie syropu, którego kilka kropli dodaje się do napoju, mogą też wstępować w formie specjalnych perfum do ciała.

Jeśli chodzi o ten temat jest mnóstwo spekulacji, powodem jest to iż nie ma jednolitych naukowych badań o tym że afrodyzjaki faktycznie działają, a przynajmniej działają zadowalająco. Jednak faktycznie, niektóre zioła itp. potrafią wpływać na nasze pobudzenie w pewnym stopniu.

 

Czy afrodyzjaki na prawdę działają?

Jeśli wiemy jakie afrodyzjaki stosować oraz w jakich ilościach, to tak, działają.

Jednak aby wybrać odpowiedni afrodyzjak i jego dawkowanie, musimy najpierw o nim trochę poczytać i zaznajomić się z tematem afrodyzjaków.

 

Czy afrodyzjaki są szkodliwe?

Po pierwsze, pamiętajmy aby nic nie dolewać do napojów ludzi tego nieświadomych!

Trudno wprost określić czy afrodyzjaki są szkodliwe czy nie, ponieważ są osoby dla których nawet aspiryna będzie szkodliwa.

Każdy organizm jest inny, jednak przyjmuje się że afrodyzjaki nie są szkodliwe ponieważ są w większości to zioła, warzywa itp.

Najlepiej przed użyciem upewnić się czy nie jesteśmy uczuleni na dane zioła oraz nie przekraczać zalecanej dawki producenta lub takiej jak znajdziemy na internecie (co do informacji na internecie, to też nie należy wierzyć w 100%)

 

Jakie są najlepsze dostępne afrodyzjaki?

Najlepsze naturalne afrodyzjaki, to takie które faktycznie działają, a jakie naturalne afrodyzjaki wykazują się największym działaniem?

Szafran – Jest to przyprawa, zresztą bardzo droga ale warto się w nią zaopatrzyć. Dosyć że skutecznie pomaga leczyć impotencje (mniej niż leki przepisane przez lekarza, ale jeśli chodzi o leczenie naturalne to faktycznie potrafi walczyć z impotencją), a także pobudza seksualnie.

Czekolada – Jako tako na pożądanie wpływu nie ma, natomiast jest uważana za afrodyzjak z powodu wprowadzania człowieka w stan „szczęścia” i przyjemności, dlatego podobno ludzie po dużej ilości czekolady są bardziej chętni na seks.

Miłorząb japoński – Podobno zwiększa poziom libido oraz pobudza. Udowodniono że w większych ilościach bardziej szkodzi niż spełnia cel który ma spełniać, dlatego też warto go przyjmować jednak w małych ilościach.

Johimbina – Jest to substancja otrzymywana z kory drzewa rosnącego w Afryce. Jest to bardzo egzotyczny afrodyzjak i najlepszy według mnie jaki w ogóle jest. Ma potwierdzone działanie pobudzające oraz korzystnie wpływające na narządy płciowe. Johimbina stymuluje wzrost noradrenaliny oraz adrenaliny, a także rozszerza naczynia krwionośne co wpływa na lepsze dokrwienie narządów płciowych.

 

Jakich afrodyzjaków unikać?

Nie polecam tzw. Muszki hiszpańskiej z powodu wielu możliwych działań niepożądanych, które w dodatku dosyć często mają miejsce.

 

 

Zapraszam także do innych poradników i artykułów na stronie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *