- Podrywanie dziewczyn, Porady - związki, Relacje damsko-męskie, Stały związek, Uwodzenie kobiet, Zachowanie

Czego NIE mówić dziewczynie?

Witajcie 🙂
Dzisiaj chciałbym wam przedstawić artykuł na temat tego, Czego NIE mówić dziewczynie?
Wiadomo, nieważne czy jest to twoja dziewczyna, czy zwykła koleżanka, na swoje słowa warto uważać, dziewczyny potrafią łatwo się zdenerwować jeśli  nie będziemy odpowiednio trzymać języka za zębami.
A więc przechodzimy do artykułu. Czego NIE mówić dziewczynie?
Nigdy nie mów:
Że jest gruba. Rozmowy na temat wagi, są ciężkimi rozmowami, warto uważać na swoje słowa i je kontrolować, tak aby nie wyszło, iż uważacie że dziewczyna jest gruba.
Że powinna chodzić na fitness lub przejść na dietę. Dla dziewczyn jest to równoznaczne z tym, jakbyście powiedzieli że jest gruba.
Żeby nie jadła tyle. W sumie powód jest taki sam jak wyżej.
Że jakaś dziewczyna jest ładniejsza od niej lub ma większe „walory”.  Dziewczyny zawsze ze sobą konkurują, chcą być najładniejsze, najlepsze i najmądrzejsze. Tak jest, było i będzie. Mówiąc to co wyżej napisałem, to tak jakbyś w konkursie, zamiast na nią to zagłosował na inną dziewczynę – więc w sumie logiczne że się zdenerwuje.
O swojej byłej. Jeśli ona sama nie przywołuje tego tematu, to nigdy znienacka nie mów o swojej byłej, będzie to równoznaczne z tym, że o niej myślisz.
Że nienawidzisz jej matki, ojca.  To w sumie ze względów grzecznościowych, wiadomo można powiedzieć że nie przepadasz za jej matką, ale powiedzenie już mocniejszego słowa jakie jest „nienawidzę” jest zbyt ostre i niegrzeczne co nie tyle może zdenerwować dziewczynę ale ją urazić.
Że nie zauważyłeś zmiany. Jeżeli dziewczyna powie Ci że coś w sobie zmieniła i się zapyta czy widać różnice a Ty nie wiesz o co chodzi, to nigdy nie mów że nie widzisz różnicy. Lepiej już jest strzelać, i powiedzieć coś przykładowego np. kupiłaś nową bluzkę itd.
Nie krytykuj jej ubrań.  Nie krytykuj tego jak się ubiera, nigdy nie mów że wygląda w tym brzydko itd. Jak nie podoba Ci się jej np. zielony sweter, to powiedz że wygląda w nim bardzo pięknie ale nie za bardzo przepadasz za tym swetrem bo nie lubisz np. zielonego.
Masz okres? Jeśli dziewczyna znienacka się zdenerwuje, to nigdy nie pytaj się jej czy ma okres. Faceci często lubią zadawać to pytanie, uwierzcie że bardzo drażni to kobiety.
Że powinna użyć maszynki. Dziewczyny bardzo poważnie podchodzą do swojego wyglądu, jeśli np. w jakimś miejscu trochę źle się ogoliła (np. na nodze) i tego nie zauważyła a ty tak, to nie zwracaj jej na to uwagi.
To były podstawowe rzeczy jakich nie warto mówić, a nawet nie wolno mówić kobiecie, pamiętajcie jednak że takich rzeczy jest jeszcze trochę więcej, każdy z nas ma swój rozum i zanim coś powie powinien to przemyśleć, bo później może tego żałować. Pamiętajmy też że każda kobieta jest inna i każdą może denerwować coś innego!

Zapraszam również do zakupu mojego ebooka, w którym od A do Z jest opisane od całkowitych podstaw jak podrywać, uwodzić kobiety, nieznajome dziewczyny, koleżanki oraz jak się zachowywać w stosunku do kobiet i budować z nimi dobre relacje. Ebook jest obecnie w bardzo dużej promocji letniej więc zapraszam do zakupu 🙂

Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *