- Podrywanie dziewczyn, Relacje damsko-męskie, Stały związek, Uwodzenie kobiet

5 najważniejszych zasad, aby zdobyć kobietę

Witam!

Dzisiaj przedstawię wam 5 najważniejszych zasad, aby zdobyć kobietę lub jak kto woli, 5 najważniejszych zasad podrywania. 

 

Tym razem bez wstępu, od razu przechodzimy do głównej części artykułu. Zapraszam!

1. Romantyczność

Czy wiesz, że dla kobiet, romantyczny mężczyzna jest na wagę złota? Zwłaszcza w tych czasach, kiedy to właśnie, takich romantycznych facetów jest bardzo mało. Warto zadbać o to, aby być takim mężczyzną. Wyrażaj otwarcie swoje emocje, zaprezentuj je kobiecie, postaraj się dla niej, spraw aby każda spędzona wspólnie chwila, była romantyczna.

2. Umiejętność słuchania

Kobiety uwielbiają gadać, potrafią opowiadać o jednej rzeczy godzinami, opowiadają każdy szczegół po kilka razy, po prostu tak już mają. Wiem że ciężko się słucha o jednej i tej samej rzeczy opisywanej przez kilkadziesiąt minut, sam przez to przechodzę, jednak musimy się przełamać, postarajmy się znaleźć coś ciekawego co nas zainteresuje w wypowiedzi dziewczyny, może to być jakiś konkretny szczegół i zacznijmy wypytywać o niego. Jeśli dziewczyna ma już mówić przez godzinę, to lepiej jak będzie mówiła o rzeczy która nas chociaż w jakimś stopniu interesuje, dzięki czemu będzie się nam lepiej jej słuchało i wszyscy będą zadowoleni. Pamiętaj też, że nie warto udawać zaciekawienia i że się słucha swojej partnerki, ona to szybko wyłapie i będziemy mieć nie lada problem.

3. Poczucie humoru

Czym jest facet bez poczucia humoru? Każdy lubi się śmiać, dlatego też dziewczyny lubią spędzać czas w towarzystwie osoby która ma dobre poczucie humoru, zwłaszcza jeśli ten humor jest zbliżony do humoru dziewczyny. Dlatego warto popracować nad sobą i następnym razem gdy się spotkacie z dziewczyną, nie siedzieć z smutną miną odpowiadając tylko na jej pytania.

4. Szczerość

Bycie szczerym to obecnie bardzo rzadka umiejętność. Warto sobie ją wyrobić, nikt nie lubi być okłamywany i oszukiwany, dlatego sami tego nie róbmy. Nigdy nie okłamujmy dziewczyny i nawet jeśli prawda jest zła, to lepiej ją powiedzieć niż okłamywać ją. W końcu prawda, tak czy tak, wyjdzie na jaw, a wtedy konsekwencje mogą być o wiele większe, no i nie mówiąc o tym że stracicie na wartości w oczach dziewczyny, bo nikt nie lubi kłamców i oszustów.

5. Dbaj o dziewczynę

Najważniejszą rzeczą jest, dbanie o dziewczynę. Kobiety uwielbiają gdy faceci się starają, gdy to okazują, gdy w widoczny sposób dbają o dziewczynę, bez względu czy jest to koleżanka czy wasza partnerka. Warto pokazać, że się pamięta dziewczynie poprzez jakiś mały upominek, przynajmniej raz na miesiąc. Warto pamiętać wasze daty rocznicy, datę urodzenia dziewczyny, a nawet numer telefonu dziewczyny. Przygotujmy dziewczynie śniadanie do łóżka, romantyczną kolację (dzięki czemu spełnimy za jednym zamachem 2 zasady), a gdy ją boli głowa to pobiegnijmy w deszcz do apteki po lek przeciwbólowy!

 

To było 5 najważniejszych zasad, aby zdobyć dziewczynę. Mam nadzieję że udało mi się wam pomóc i przybliżyć ten temat. Warto te zasady stosować do każdej kobiety jaką znamy.

Jeśli spodobał Ci się ten krótki  poradnik to zapraszam również do zakupu mojego ebooka, w którym od A do Z jest opisane od całkowitych podstaw jak podrywać, uwodzić kobiety, nieznajome dziewczyny, koleżanki oraz jak się zachowywać w stosunku do kobiet i budować z nimi dobre relacje. Ebook jest obecnie w bardzo dużej promocji letniej więc zapraszam do zakupu 🙂

Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *