- Podrywanie facetów, Uwodzenie mężczyzn

Uwodzenie mężczyzn

Cześć wszystkim!

Pewnie nie spodziewaliście się takiego artykułu na tej stronie, jednak tak jak pisałem w jednym z początkowych wpisów, chciałbym aby ta strona była nie tylko o uwodzeniu i podrywaniu kobiet, ale także właśnie i mężczyzn.

O uwodzeniu kobiet piszę ponieważ mam duże doświadczenie w tym temacie, oraz już długi czas się tym tematem interesuje, natomiast o uwodzeniu mężczyzn myślę że też wiele mam do powiedzenia. Jestem mężczyzną i wiem co by na mnie zadziałało a co nie, także zapytałem mojej dziewczyny co ona myśli na temat podrywania mężczyzn, co wie na ten temat itd.

Po zebraniu wszystkich informacji w całość, chciałbym na tej stronie opublikować również serię artykułów dotyczącą uwodzenia i podrywania mężczyzn. Ten artykuł jest artykułem wstępnym i będzie zawierał ogół informacji, natomiast w następnych artykułach już szczegółowo poruszę każdy temat z osobna.

Kobiety i mężczyźni niewątpliwie mają inny tok myślenia, niestety uwodzenie i podrywanie mężczyzn przez kobiety jest tak naprawdę trudniejsze, dlaczego? Otóż niestety mężczyźni zwracają bardzo dużą uwagę na wygląd kobiety i niestety jest to prawda, jednak to nie znaczy że kobieta która nie wygląda jak aktorka lub modelka nie ma szans w poderwaniu mężczyzny.

Wbrew powszechnym opiniom, mężczyźni także przy wyborze partnerki (jeśli chodzi o stały związek) kierują się inteligencją. Jeśli dziewczyna będzie wyglądała jak modelka, a jej inteligencja nie będzie zbyt wielka, to raczej będzie dziewczyną na jedną noc albo taką którą facet po prostu wykorzystuje.

Dużo kobiet też, myśli że nie wypada im pierwszym zagadywać do facetów, co też jest totalną bzdurą.

Nie chodzi mi teraz o takie coś, że dziewczyna podchodzi do chłopaka i prosi go o numer telefonu, raczej mam na myśli takie sytuacje gdy dziewczyna po prostu subtelnie do niego zagaduje. Jak wygląda „subtelne” zagadywanie do chłopaka? Opiszę to w moim następnym artykule, więc zapraszam do śledzenia strony 🙂

Przeczytaj również:  Jak poderwać dziewczynę w szkole?

Ogólne zasady które powinna znać dziewczyna chcąca poderwać chłopaka to przede wszystkim:

Zmiana swojego myślenia i błędnych przekonań na temat uwodzenia mężczyzn.

Dbanie, dbanie i jeszcze raz dbanie o swój wygląd i zapach.

Komplementowanie mężczyzn to podstawa, mężczyźni lubią gdy się ich komplementuje, zwłaszcza rzeczy z których są dumni.

Nigdy się nie poniżaj! To że facet którego chcesz poderwać to najsławniejszy koleś w szkole albo nawet aktor, to nie znaczy że musisz się poniżać i zrobić wszystko żeby go zdobyć, takie zachowanie jest bardzo źle odbierane w oczach mężczyzn i skreśla taką dziewczynę już na starcie. Mimo wszystko to ostatecznie mężczyzna powinien poprosić o związek a nie kobieta.

 

Tak jak pisałem, od teraz będą pojawiały się na stronie również artykuły związane z uwodzeniem i podrywaniem mężczyzn a także na temat porad w związku itd.! Zapraszam więc do śledzenia strony oraz subskrypcji email którą można wykonać na dole strony 🙂

Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

avatar
450
  Subscribe  
Powiadom o