- Stały związek, Zachowanie

Największe kłamstwa o miłości, w które wierzysz!

Cześć! W tym artykule przedstawię wam Największe kłamstwa o miłości, w które wierzysz!

Nie ma co się zbytnio rozpisywać a więc od razu przechodzimy do artykułu 🙂

W związku nie powinno być kłótni. Jest to kłamstwo! nawet jeśli znajdziemy partnera/kę którą będziemy kochać najmocniej na całym świecie, będziemy gotowi poświęcić dla niego/niej wszystko co mamy, to i tak na pewno znajdzie się rzecz w której choć trochę się różnicie lub popełnicie jakiś błąd, bo w końcu jesteście tylko człowiekiem więc od czasu do czasu popełnić błąd to normalna rzecz. Wtedy może wywiązać się kłótnia pomiędzy wami a waszym partnerem, i jest to w pełni normalne i naturalne, a wręcz przeciwnie, kłótnie powinny od czasu do czasu gościć w waszym związku! Dlaczego? pozwala to wam wyrazić swoje negatywne emocje oraz postrzeżenia drugiej osobie a nie ukrywać je głęboko w sobie. A więc, jeśli kłócisz się z partnerem lub partnerką od czasu do czasu, a kłótnie polegają tylko na sprzeczkach słownych, to wiedz że jest to całkiem naturalne i nie musisz się niczego obawiać!

W związku nie musisz przepraszać swojego partnera/ki. Tak jak wyżej pisałem, kłótnie w związku to rzecz normalna, ty i twój partner/ka. Ważną kwestią tutaj jest przepraszanie i umiejętność wybaczania. Jeśli zraniłeś swoją partnerkę przez swój błąd, a szczerze ją Kochasz, to powinieneś umieć ją szczerze przeprosić i przyznać się do błędu, jeśli sytuacja jest odwrotna, to przypomnij sobie że przecież ty też popełniałeś wcześniej błędy, musisz umieć nie tylko przepraszać ale także wybaczać. Tylko w prawdziwej miłości, dwie osoby potrafią siebie przeprosić, przyznać się do błędu i wybaczyć.

Kilka partnerek/partnerów to normalność. Obecnie można coraz częściej spotkać się z tzn. wymienianiem partnerów jak rękawiczki. Ten ci nie pasuje? a co tam zerwę z nim i znajdę innego. Przedmiotowe traktowanie innych ludzi nigdy nie doprowadzi was do prawdziwej miłości. Spotkałem się z takim czymś, że znajomi wyśmiewali dziewczynę bo jest w długim związku z swoim pierwszym chłopakiem przed którym nie miała żadnego partnera. Mówili jej, że nie spróbowała „innych smaków” więc po co jest tak długo z nim, przecież mogą być lepsi, dziwili się a wręcz przechodzili do drwin. Tak jak napisałem, druga osoba to nie zabawka, nie traktujmy związku jak zabawy, jeśli zgadzamy się na związek to powinna być to poważna i przemyślana decyzja.

Przeczytaj również:  Jak zwrócić na siebie uwagę dziewczyny?

Nie istnieją długie i szczęśliwe związki.  Kolejne kłamstwo powtarzane wśród dzisiejszego młodszego pokolenia. Jest to powiązane z tym co już wyżej napisałem. Prawdziwa miłość to właśnie miłość która nie przemija i w której zawsze będziecie szczęśliwi, za 2lata, 20 czy 60lat. Nie traćmy wiary w prawdziwą miłość, bo nigdy jej nie znajdziemy. Uwierzcie na słowo, znam bardzo wiele małżeństw które mają już staż po 30,40 czy nawet 50lat, a ludzie w nich nadal są ze sobą szczęśliwi i będą do końca.

Proszę was, nie traktujcie drugiej osoby jak zabawkę, do związku podchodźcie poważnie i przemyślcie swoją decyzje a wasz związek pielęgnujcie i dbajcie o swojego partnera.

Pozdrawiam 🙂

Dodaj komentarz

avatar
450
  Subscribe  
Powiadom o