- Podrywanie dziewczyn, Stały związek, Uwodzenie kobiet, Wygląd

Jakich mężczyzn Kochają kobiety?

Witam, w tym wpisie chciałbym poruszyć kwestię dotyczącą pytania „Jakich mężczyzn Kochają kobiety?”.

Jest to wpis z serii mini-poradników które dodaję codziennie na stronę, także każdego zapraszam do śledzenia strony lub subskrypcji email (można to zrobić na dole strony).

Przechodzimy do  poruszanej kwestii 🙂

Ciężkie pytanie „Jakich mężczyzn Kochają kobiety” spędza niektórym sen z powiek. Powszechnie uważaną wokół opinią jest ze kobiety kochają mężczyzn posiadających duże pieniądze, fajne auta, drogie domy albo takich którzy są bardzo dobrze zbudowani lub którzy wyglądają jak Brad Pitt.

Przypominam, iż jest to tylko powszechna opinia, która w dodatku nie ma nic wspólnego z stanem faktycznym. Oczywiście, jeżdżąc Ferrari po jakiejś małej mieścinie, ubranym w ciuchy za kilka tysięcy i nosząc na ręce złotego Rolexa, zagadując do pierwszych lepszych dziewczyn jestem w 100% pewien że zdecydowanie większa ilość z nich umówi się z Tobą niż jakbyś podjechał używanym autem za 8tyś zł. Wiadomo dobra materialne które posiadasz mówią o Tobie jak zamężnym człowiekiem jesteś, jeśli jeździsz Ferrari to oprócz tego że większość dziewczyn lubi szybkie samochody i jazda takimi sprawia im frajdę (i to akurat jest prawda) to widzą że masz dużo kasy skoro stać się na taką „zabawkę”.  Dziewczyny które się z taką osoba umówią będą raczej chciały się chwilowo zabawić i przejechać Ferrari niż związać się z taką osoba na dłuższy związek, a te które będą chciały być z taką osobą w dłuższym związku będą to robić tylko dla pieniędzy, natomiast nasz poruszany temat to Jakich mężczyzn KOCHAJĄ kobiety.

Tak naprawdę każda kobieta ma swój ideał mężczyzny, jednej będzie się podobał chłopak z niebieskimi oczami który woli raczej spędzać romantyczne wieczory leżąc w łóżku z nią (bo np. sama lubi leżeć w łóżku i nie lubi nigdzie wychodzić) a druga będzie woleć chłopaka o piwnych oczach który jest typem imprezowicza. Specjalnie piszę w jednym zdaniu cechę charakteru oraz cechę wyglądu, ponieważ dziewczyny które szukają mężczyzn na stały związek, czyli takich których pokochają, zwracają uwagę zarówno na wygląd jak i na charakter.

Przeczytaj również:  Jak rozkochać w sobie dziewczynę?

Jaki mężczyzna będzie najbliżej ideału ogólnego kobiet?

Na pewno będzie to mężczyzna który dba o wygląd, nie mówię tutaj o chodzeniu do kosmetyczki, czy robienie sobie makijażu przez mężczyzn. Mam raczej na myśli, takie rzeczy jak częste mycie włosów oraz używanie odżywek, jeśli masz suchą skórę to jakiś krem na taki typ skóry, obcinanie paznokci, dbanie o swój zapach oraz dobra higiena ciała. Gwarantuję że 99.99% dziewczyn woli mężczyzn którzy dbają o swój wygląd i higienę niż tych którzy tego nie robią. Co do zarostu to udało mi się dowiedzieć że statystycznie kobietom bardziej się podobają mężczyźni mający zarost, oczywiście też jeśli takowy im pasuje, ponieważ nie każdemu mężczyźnie pasuje zarost (przez wyraz twarzy, kształt twarzy itd.).

Co do dobrze zbudowanego ciała to wcale mężczyzna nie musi być kulturystą aby się podobać dziewczynom, wbrew pozorom jest wiele na tym świecie kobiet które wolą puszystych mężczyzn. Jednak wiadomo statystycznie lepiej nie mieć nadwagi i mieć chociaż troszkę widoczny sześciopak niż wielki brzuch.

Co do ubioru, to niestety nie ma ściśle określonych cech przez które można by określić jaki dokładnie ubiór podoba się dziewczynom. Jedna dziewczyna będzie wolała mężczyznę w garniturze a druga w koszulce, to zależy od jej osobistych upodobań zresztą inne cechy opisane w tym wpisie też dlatego nie traktujcie tego indywidualnie a raczej jako ogólne statystyki. A w tym przypadki statystyki mówią, że kobiety wolą mężczyzn którzy są ubrani elegancko, najlepiej w garnitur, dlaczego? Kobiety Kochają mężczyzn ubranych elegancko, takie ubranie podkreśla cechy męskości oraz daje ogólnie dużo lepsze wrażenie na płci przeciwnej.

A jakie cechy charakteru?

Tutaj niestety też ciężko jest sprecyzować jakich dokładnie mężczyzn będą woleć kobiety.

Przeczytaj również:  5 najważniejszych zasad, aby zdobyć kobietę

Ja osobiście podzieliłem to na dwie części, pierwsze wrażenie oraz dalsze relacje.

O co chodzi? Już wam tłumacze, pomyślcie sobie że idzie dziewczyna chodnikiem, nagle z daleka widzi faceta zsiadającego z motocykla w skórzanej kurtce, który ściągając kask pokazuje swój zarost a idąc chodnikiem gdzie naprzeciw niego idzie napakowany dres, on nie schodzi mu z drogi, co więcej uderza dresa swoim barkiem tak że pan dres odlatuje na 3 metry a później wpatruje się w oczy dziewczynie swoim przepełnionym pewnością siebie i testosteronem wzrokiem. Jak myślicie, jakie zrobił pierwsze wrażenie na tej dziewczynie ten facet?  Nawet się do niej nie uśmiechnął, a przecież niedawno w jednym z wpisów pisałem że uśmiech to podstawa.

Pierwsze wrażenie które zaprezentował nam przykład powyżej można ocenić na 6! Jednak co dalej? Gdy chłopak z dziewczyną się poznają? Czy myślisz że jak będziesz chodził z własną dziewczyną, nie uśmiechał się, zaczepiał przechodzących dresów i jeździł na jednym kole motocyklem przy dużej prędkości to ona będzie zadowolona?

Gdy już jesteśmy w związku z dziewczyną to całkiem inne cechy przejmują władzę, wtedy najbardziej liczy się uśmiech, dobry humor oraz kultura. Dziewczyna będzie wolała być z chłopakiem który lubi pogotować i przy tym się dobrze bawić, pośmiać się oraz nie pakować w kłopoty aniżeli takiego którego opisałem wyżej.

 A więc jak widzicie, wcale nie trzeba być milionerem aby szalały za Tobą dziewczyny, wystarczy zadbać o swój wygląd, popracować nad charakterem, pracować nad sobą oraz przede wszystkim nie udawać kogoś kim się nie jest – Takich mężczyzn Kochają kobiety!

Pozdrawiam i zapraszam do śledzenia strony 🙂

Dodaj komentarz

avatar
450
  Subscribe  
Powiadom o