- Podrywanie dziewczyn, Relacje damsko-męskie, Stały związek, Uwodzenie kobiet

Jak zwrócić uwagę dziewczyny na siebie?

Cześć 🙂
W tym artykule, chciałbym przybliżyć Ci temat tego, Jak zwrócić uwagę dziewczyny na siebie?
Bez względu, czy jest to dziewczyna którą znasz, czy może jest to nieznajoma na ulicy, przekażę Ci najważniejszą wiedzę wraz z praktycznymi poradami i wskazówkami, jak zainteresować kobietę i zwrócić jej uwagę.
Zapraszam do artykułu!
Wiadomo, każdy mężczyzna chciałby aby dziewczyny się za nim oglądały, aby puszczały mu oczko i się do niego uśmiechały, jednak niestety jeśli nie wyglądasz jak Brad Pitt, to nie ma tak łatwo. Najpierw musisz Ty sam, zadbać o to aby dziewczyny zwracały na ciebie swoją uwagę. Jak to zrobić? Tutaj na początek jeszcze wspomnę, że największym błędem jaki popełniają mężczyźni, to jest udawanie kogoś innego, czyli właśnie przykładowo jak ktoś naśladują Brada Pitta, to że zrobicie sobie podobną do niego fryzurę, że ubierzecie się jak on oraz będziecie naśladować jego zachowanie, nie oznacza że będziecie jak on. Niestety tak świat nie działa, nigdy nie będziecie jak on, dlatego bo się nie da być kimś, kim się nie jest. Jesteście sobą, więc bądźcie sobą i zachowujcie się jak wy! W końcu nie staracie się zainteresować kobiet Bradem Pittem tylko sobą.
Wygląd
Po pierwsze zadbaj o swoją higienę, często się myj, myj zęby, zadbaj o zapach z jamy ustnej, o stan paznokci, cery oraz włosów. Zadbaj także o swój zapach, używaj antyperspirantu a także męskich perfum które jednak nie są zbyt mocne, ponieważ mocne perfumy wcale nie są dobrymi perfumami.
Ubiór
Nie musisz się ubierać jak Brad Pitt aby zwrócić uwagę kobiet na siebie, ubieraj się po prostu swoim stylem. Najlepiej jest, ubierać się bardziej elegancko, kobiety to lubią oraz oznacza to w pewien sposób klasę. Pamiętaj też żeby zadbać o to, aby twoje ubranie nie było pomięte a już na pewno nie ma mowy o jakiejś nawet najmniejszej plamce czy dziurce!
Postawa ciała, mowa ciała
Jeśli nie masz mięśni jak kulturysta, to nie chodź machając rękoma na boki i bujając się jakbyś był na morzu, taka postawa ciała nie oznacza twojej pewności siebie i braku strachu, a jedynie głupotę i wygląda dość komicznie. Staraj się także zadbać o to, aby mieć prosta postawę ciała, jeśli masz z tym problem to możesz zakupić różne „pajączki” ortopedyczne na plecy które pomogą Ci utrzymywać wyprostowaną pozycje ciała. Pamiętaj też o mowie ciała, nie rób gwałtownych ruchów, nie odwracaj wzroku aby uniknąć wzroku kobiety, stosuj pozycję otwartą.
Sport
To nie mit z amerykańskich filmów, że dziewczyny lubią sportowców, tak jest na prawdę, sportowiec to osoba zazwyczaj dobrze zbudowana, silna, pewna siebie i w dobrej kondycji – czyli uosobienie prawdziwego mężczyzny, a więc nie ma co się dziwić, że dziewczyny lubią sportowców, nie mówię o tym abyś od razu został profesjonalnym piłkarzem czy zawodnikiem mma, raczej chodzi mi o to, żebyś dbał o siebie, zapisał się na siłownie oraz stosował diety. Dobra budowa ciała nikomu jeszcze nie zaszkodziła.
Pewność siebie
Dbaj o rozwój osobisty, rozwijaj się pod każdym kątem, także mentalnym. Jeśli jesteś nieśmiały, to zapraszam do poradników na mojej stronie jak poradzić sobie z nieśmiałością, na pewno Ci pomogą. Jeśli masz inne problemy, to warto przeglądnąć moją stronę w poszukiwaniu ich rozwiązania, jeśli nie znajdziesz rozwiązania to możesz poszukać gdzieś indziej na internecie, jestem pewien że jeśli będziesz chciał, to znajdziesz i poradzisz sobie z problemami mentalnymi.
Uśmiech i kontakt wzrokowy
Nawet jeśli danej dziewczyny nie znasz, a przechodząc obok niej, patrzy się na ciebie, warto spojrzeć jej prosto w oczy oraz uśmiechnąć się. Musisz być pozytywnie nastawiony do dziewczyn, uśmiechaj się do każdej, no chyba że idzie z chłopakiem to może lepiej nie, aby nie narobić sobie kłopotów.
Mam nadzieje, że udało mi się rozwiązać twój problem i odpowiedziałem na twoje pytania. Zapraszam także do innych poradników na mojej stronie 🙂

Jeśli spodobał Ci się ten krótki  poradnik to zapraszam również do zakupu mojego ebooka, w którym od A do Z jest opisane od całkowitych podstaw jak podrywać, uwodzić kobiety, nieznajome dziewczyny, koleżanki oraz jak się zachowywać w stosunku do kobiet i budować z nimi dobre relacje. Ebook jest obecnie w bardzo dużej promocji letniej więc zapraszam do zakupu 🙂

Przeczytaj również:  Jak zagadać do chłopaka?

Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

avatar
450
  Subscribe  
Powiadom o