- Podrywanie dziewczyn, Stały związek, Uwodzenie kobiet

Jak znaleźć dziewczynę na stały związek?

Cześć 🙂

Chciałbym Ci w tym mini-poradniku przekazać praktyczne wskazówki oraz porady „Jak znaleźć dziewczynę na stały związek?”.

Będzie to krótki wpis dlatego przechodzimy od razu do rzeczy 🙂

 

Po pierwsze szukając dziewczyny na stały związek nie możemy jej szukać z myślą że chcemy ja ZDOBYĆ. To nie jest polowanie. Szukasz dziewczyny którą prawdziwie pokochasz oraz ma to być twoja druga połówka a więc nie możesz podchodzić do tego jak do ZDOBYWANIA dziewczyny, musisz jej szukać. Szukając kobiety na stały związek, nie podchodzisz do pierwszej lepszej ładnej dziewczyny i ją wyrywasz na suche teksty.

Gdzie szukać dziewczyny na stały związek?

Nie polecam klubów i dyskotek.  Oprócz klubów i dyskotek dziewczynę na stały związek możesz znaleźć praktycznie wszędzie, na mieście, w kawiarni, w szkole itd. A nawet obecnie przez Internet, co staje się zresztą ostatnio bardzo popularne i wcale tego nie neguje ponieważ jest to dobra alternatywa dla osób które są nieśmiałe.

Jeśli chcesz znaleźć odpowiednią dziewczynę wychodź z domu, gdziekolwiek, idź na miasto, do galerii, wychodź ze znajomymi do parku itd. Szukaj jak najwięcej okazji gdzie możesz poznać nowe osoby.

Jeśli będziesz wychodził z domu to na pewno w końcu Ci się udać spotkać tą jedyną, siedząc w domu przed telewizorem na pewno jej nie znajdziesz. Musisz sobie stwarzać okazję do poznania kobiety, wychodź na miasto po prostu, nawet na spacer, a może akurat będzie jak w filmie i nagle wpadnie przez przypadek na ciebie miłość twojego życia? Jeśli będziesz często wychodził z domu to uwierz że tak naprawdę jest nawet takie coś możliwe.

Jak zagadać do takiej dziewczyny?

Bądź sobą i bądź naturalny. Tyle wystarczy. Tak, tylko tyle. Wiem wiem, doskonale wiem co piszą inni na stronach o uwodzeniu, te całe regułki i suche teksty, tylko że ty nie „wyrywasz laski na jedną noc”.

Przeczytaj również:  Blog o uwodzeniu kobiet i facetów!

Musisz być sobą, być naturalny i okazywać swoje cechy a nie udawać kimś kim nie jesteś. Skoro to ma być kobieta z którą spędzisz całe życie, nie możesz udawać nawet na początku kogoś kim nie jesteś, ona musi pokochać Ciebie a nie kogoś kogo udajesz, bo przez takie udawanie kogoś kim się nie jest oraz używanie suchych regułek wyuczonych z neta tworzą się toksyczne związki, rozwody itd. Kobieta musi zakochać się w tobie i w twoich naturalnych cechach i tylko tak możesz zapewnić sobie szczęśliwy związek! Nie korzystaj z suchych reguł i tekstów. Przepuść ją w drzwiach, wymyśl jakiś wyjątkowy komplement, pokaż jej swój dobry humor, uśmiechnij się, zachowuj się naturalnie – to prawdziwy przepis na znalezienie dziewczyny na stały związek.

Słuchaj, powiem Ci teraz coś magicznego co zadziała na każdą dziewczynę, kobiety uwielbiają kulturalnych i romantycznych mężczyzn. Przepuszczaj kobietę w drzwiach, pozwól jej aby pierwsza wyszła po schodach, nie przeklinaj przy dziewczynie, mów jej często wyjątkowe komplementy, chwal ją dyskretnie, przygotuj jakąś kolacje dla was.

I tyle, to koniec przepisu na znalezienie dziewczyny z którą chcesz być w stałym związku. Będą jeszcze inne wpisy na tematy związane z Dziewczynami  w stałym związku, także zapraszam do śledzenia bloga 🙂

Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

avatar
450
  Subscribe  
Powiadom o