- Stały związek, Zerwanie

Jak zerwać z dziewczyną?

Cześć!
Dzisiaj poruszymy trochę smutny temat, nie każdy związek jest szczęśliwym związkiem, czasami czujemy się źle w związku, nasza partnerka już nie wydaje się być naszą miłością życia a jedynie przyzwyczajeniem.
Czujemy się wypaleni, źle w naszym związku, dlatego po długich przemyśleniach stwierdzamy, że to nie ma dalej sensu, a czym dłużej będziemy z partnerką tym gorzej będzie się nam rozstać, więc chcemy to załatwić jak najszybciej.
Ale jak zakończyć związek w miarę bezboleśnie dla obu stron? w końcu to że nie kochamy dziewczyny, to nie znaczy że chcemy ją zranić, dlatego chcemy zakończyć nasz związek jak najłagodniej się da.
Ale jak to zrobić? Jak zerwać z dziewczyną?
Nie da radę bezboleśnie. Niestety, nie ma sposobu na bezbolesne rozstanie się z dziewczyną. Choćbyśmy starali się ze wszystkich sił, zrobić to w jak najlepszy sposób i najłagodniejszy, i tak zranimy dziewczynę, i tak będzie ona cierpiała. Warto jednak nie być „zimnym draniem” i zadbać o to, aby dziewczyna czuła się, jak najmniej zraniona. Da radę to zrobić, jednak tak jak pisałem, pamiętajmy że nie da radę rozstać się bezboleśnie.
Zrób to szybko. Bez niepotrzebnego przeciągania, bez zwodzenia dziewczyny, lepiej zrobić to szybko i jej nie oszukiwać. Dzięki czemu szybciej będzie mogła o tobie zapomnieć, a na tym nam zależy. Nie dajmy jej złudnych nadziei, powiedzmy wprost co czujemy, nie róbmy tego też w chamski sposób, postarajmy się wytłumaczyć czym popieramy naszą decyzje o zerwaniu.
Nie zrzucajmy winy na dziewczynę.  Nawet jeśli, to faktycznie dziewczyna jest winna waszemu zerwaniu, a ty wiesz że nie da radę tego naprawić i to już koniec, to nie zrzucaj winy wprost na nią. Zostanie obarczona winą waszego rozstania, to na pewno nie pomoże jej, a tylko pogłębi ból, poczuje się winna i jeszcze może dojść do jakiejś nieprzyjemnej sytuacji. Lepiej jest nie rzucać oskarżeniami.
Pomóż jej. Po zerwaniu, nie odchodź od niej od tak, postaraj się dowiedzieć czy sobie poradzi, zaproponuj jej w razie czego pomoc. Zaproponuj jej także przyjaźń, że może liczyć na ciebie i twoje wsparcie. Ale uważaj też na to, aby nie zrobić jej złudnych nadziei.
Nie rozgłaszaj waszego zerwania. Nie informuj od razu, każdego z waszych znajomych że zerwaliście, taka informacja szybko do niej dotrze i tylko pogorszy sprawę. Zatrzymaj to dla siebie, ona sama jak będzie chciała to się zwierzy swoim przyjaciółkom, a ty przez chociaż dłuższy czas nic nie wspominaj znajomym o zerwaniu.
Nie udawaj że jej nie znasz. To że z nią zerwałeś, nie oznacza że musisz usuwać ją ze znajomych na facebooku i nie mówić cześć. Kultura wymaga żebyś się tak nie zachowywał, miej jakąś godność, w końcu skrzywdziłeś emocje dziewczyny, a więc zachowaj się jakoś i nie udawaj że jej nie znasz. Powiedz jej cześć, jeśli będzie chciała to z nią pogadaj itd.
Zrywaj tylko na żywo. Zerwanie przez telefon, facebooka, skype to jest nieporozumienie. Miej odwagę i spotkaj się na żywo z dziewczyną aby jej powiedzieć coś takiego.
Mam nadzieję że udało mi się pomóc zainteresowanym tym tematem. Pamiętajmy żeby nie krzywdzić ludzi bezmyślnie, jeśli już wyszło jak wyszło i musimy to zrobić, to starajmy się zrobić to w jak najłagodniejszy sposób. Bo w końcu jak, sami byśmy się czuli na miejscu drugiej osoby w takiej sytuacji?
Zapraszam do śledzenia strony oraz zakupu ebooka, który od A do Z wyjaśnia tajniki uwodzenia i podrywania dziewczyn oraz który jest obecnie w dużej promocji!
Pozdrawiam!
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments