- Podrywanie facetów, Stały związek, Uwodzenie mężczyzn

Jak zagadać do chłopaka?

Witam, ten artykuł będzie skierowany dla kobiet!

Dużo Pań ma problemy podobne do mężczyzn jeśli chodzi o uwodzenie drugiej osoby, jednym z najczęstszych problemów i pytań na których odpowiedzi nie znają jest: Jak zagadać do faceta?

W tym artykule opiszę wam dokładne przykłady tego jak zagadać do faceta!

Jak zagadać do mężczyzny?

Zapytaj się go o rozkład. Jest to świetny sposób aby subtelnie rozpocząć rozmowę z chłopakiem, nawiązanie początkowej rozmowy to już połowa sukcesu! Podejdź do niego, nawiąż kontakt wzrokowy oraz uśmiechnij się, zapytaj się o autobus, gdy mężczyzna ci odpowie to kontynuuj rozmowę z nim, przedstaw się mu i rozwiń wątek autobusu lub zmień temat pytając się go o coś innego lub daj mu subtelny komplement! Taki komplement już na starcie, rozpali mężczyznę!

Pochwal jego ubiór. Działa to bardzo dobrze w przypadku mężczyzn którzy są ubrani bardziej elegancko, dzięki temu łatwiej jest wymyślić pochwałę na temat ubioru! Staraj się być kreatywna! W dodatku mężczyzna który jest elegancko ubrany bardzo się ucieszy gdy usłyszy komplement na ten temat od dziewczyny, zauważy że ktoś docenił to, że dba o swój wygląd.

Zapytaj o godzinę. Chyba najbardziej podstawowy i klasyczny sposób, jednak naprawdę skuteczny! Zwłaszcza gdy facet którego będziesz pytała nosi zegarek, mężczyźni lubią przesadzać i wyobrażać sobie nie wiadomo co, podczas gdy kobieta chce być miła, dlatego też nawet pytając się go o godzinę gdy on nosi zegarek, podświadomie się ucieszy że ktoś dostrzegł to, iż nosi zegarek! Po takim pytaniu musimy kontynuować rozmowę, można przykładowo nawiązać do tego że zgubiło się swój telefon i dlatego się nie zna godziny itd.

Klasyczny sposób. Myślę, że najlepszymi pomysłami na zagadanie do faceta są pomysły klasyczne, są najprostsze i najłatwiejsze a w dodatku wcale nie są oklepane! O co chodzi? O zwykły kontakt wzrokowy i uśmiech, mężczyźni uwielbiają gdy kobiety się do nich uśmiechają, często odpowiadają tez uśmiechem co tylko przekona cię o tym, że mężczyzna odebrał to pozytywnie. Po takim czymś, podejdź do niego i zagadaj, już na początku możesz powiedzieć mu jakiś subtelny komplement, w tym przypadku możesz powiedzieć że podobają ci się jego oczy, po takim komplemencie facet jest już twój!

Przeczytaj również:  Jak znaleźć dziewczynę na jedną noc?

Zapytaj się go o drogę. Myślę że jest to idealny sposób zagadania dla dziewczyn które są nieśmiałe, w końcu zapytanie się o drogę jest czymś u nas naturalnym  i pewnie chociaż raz w życiu kogoś się pytaliśmy o drogę. Zapytaj nieznajomego faceta który ci się podoba o drogę, obojętnie czy będziesz się pytała o jakiś sklep, galerie czy cokolwiek innego, najważniejsze jest to że gdy już ci wskaże drogę to nie możesz odchodzić dziękując i tyle. Musisz do niego zagadać, Podziękuj, powiedz mu że jest uprzejmy, że właśnie cię uratował itd. Wpleć w to jakiś żart, daj mu subtelnie komplement, to zadziała na niego! Mężczyźni zawsze sobie wyobrażają nie wiadomo co, tak jak już pisałem, wystarczy że będziesz miła dla niego a on już uzna że go podrywasz i uwierz, że ucieszy się z tego faktu!

Zapraszam was do innych artykułów na mojej stronie o uwodzeniu kobiet ale także i mężczyzn 🙂

Pozdrawiam

Dodaj komentarz

avatar
450
  Subscribe  
Powiadom o