- Sex

Jak wytrzymać dłużej podczas stosunku z dziewczyną?

Jak wytrzymać dłużej podczas stosunku z dziewczyną? Jak wytrzymać dłużej w łóżku?

Witam mężczyzn 🙂

Jedni mają problem ze pobudzeniem członka, problemy te spowodowane są zazwyczaj dojrzałym wiekiem, natomiast ci młodsi mężczyźni mają problemy z przedwczesnym wytryskiem i to na nich się skupię i im spróbuję pomóc 🙂

Dlatego też jeśli masz problemy podczas stosunku z partnerką, za szybko dochodzisz przez co nie jesteś w stanie wystarczająco dobrze zaspokoić dziewczynę, to zapraszam do zapoznania się z tym artykułem!

Klikając „Czytaj Dalej” potwierdzasz, iż jesteś osoba pełnoletnią.

Przeciętnie mężczyźni wytrzymują około 10 minut w łóżku i jest to górna granica, natomiast żeby zaspokoić wystarczająco swoją partnerkę potrzeba chociaż kilkadziesiąt minut, a więc jak dokonać tego, aby wstrzymać wytrysk aż o kilkanaście minut?  Przeczytajcie porady poniżej i spróbujcie się do nich zastosować, niestety każdy facet jest inny dlatego na każdego będą inaczej działały te porady, jeden wytrzyma 10 minut dłużej stosując je, a inny tylko minutę. Warto natomiast się z nimi zapoznać i je wypróbować! Może akurat na ciebie zadziałają świetnie!

Ściskaj penisa. Gdy podczas stosunku odczuwasz, że zbliża się wytrysk, to ściśnij penisa tu pod główką  na kilka chwil, aż poczujesz że krew z niego jest wypychana i nie odczuwasz zbliżającego się wytrysku.

Ćwiczenie mięśni Kegla. Podczas oddawania moczu postaraj się na chwilę przerwać jego strumień a potem znów kontynuować, staraj się robić tak często podczas pójścia do toalety, tak abyś mógł wyczuć mięśnie Kegla, gdy już je wyczujesz, będziesz mógł świetnie kontrolować nadchodzący wytrysk wstrzymując go podobnie jak strumień moczu.

Masturbacja. Jeśli jesteś zbyt szybki w łóżku, takie ćwiczenie powinno ci pomóc. Częsta masturbacja sprawi że staniesz się wytrzymalszym graczem w łóżku. Staraj się jednak podczas masturbacji nie dochodzić zbyt szybko, przedłużaj ją, dzięki temu będziesz ćwiczył wytrzymałość.

Przeczytaj również:  Jak powiększyć penisa?

Leki. Jeśli cierpisz na przedwczesny wytrysk który objawia się u ciebie jako choroba i faktycznie dochodzisz w łóżku już po kilkunastu sekundach to warto sięgnąć po coś mocniejszego. Świetnym lekiem jest Prozac, jednak przed zażywaniem go warto skonsultować się z lekarzem aby ustalić najlepsza dawkę i najlepsza kuracje która przyniesie efekty.

Myśl o zadowoleniu partnerki. Staraj się nie myśleć o swoim orgazmie, swojej przyjemności oraz nie napinaj członka. Skup się tylko na partnerce i zadawaniu jej przyjemności oraz na jej orgazmie. To pozwoli uwolnić twoje myśli od twojego orgazmu przez co przedłużysz swoją wytrzymałość o nawet kilka minut.

Pozycje. Stosuj pozycje w których czujesz się najmniej pobudzony, w których widzisz jak najmniej części imtywnych dziewczyny które Cię pobudzają. W pozycji mało komfortowej dla Ciebie w której dodatkowo nie widzisz miejsc pobudzających Cię twój orgazm znacznie się wydłuży.

Dwa razy. Większość mężczyzn wytrzymuje bez problemu dwa razy nawet pod rząd. Po pierwszym wytrysku postaraj się utrzymać pobudzenie i natychmiast od nowa drugi raz wejść w stosunek z partnerką. Za drugim razem twój wytrysk powinien się opóźnić, natomiast twoja partnerka będzie podniecona jeszcze po pierwszym razie dzięki czemu ją zadowolisz!

Mam nadzieje że udało mi się wam pomóc, niestety jeśli rady powyżej nie zadziałają to musicie udać się do specjalisty, czyli do lekarza.

Jeśli się podobało, zapraszam do śledzenia mojej strony 🙂

Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

avatar
450
  Subscribe  
Powiadom o