- Stały związek, Zachowanie, Zerwanie

Jak wrócić do byłej dziewczyny?

Jak wrócić do byłej dziewczyny? Jak wrócić do byłej?

Witam 🙂

W tym artykule chcę wam przedstawić porady na temat tego, jak wrócić do swojej byłej dziewczyny?

Rozstania niestety bardzo często się zdarzają, po nich cierpią nie tylko dziewczyny ale i my, faceci. Mamy uczucia i też zerwanie z dziewczyną którą naprawdę kochaliśmy może nas poważnie zranić. Często również rozstania z dziewczyną są wywołane silnymi emocjami, pod wpływem chwili, dlatego też normalnym jest że później żałujemy że wyszło tak jak wyszło, jednak jeśli widzimy, że faktycznie zerwanie nie było dobrym rozwiązaniem, to jak teraz to naprawić?

Jak wrócić do byłej?

Dobrze przemyśl  i zastanów się nad tym czy naprawdę jest sens wszystko naprawiać. Od razu po zerwaniu musisz na jakiś czas odpuścić sobie jakikolwiek kontakt z byłą. Odpocznij sobie, weź wolne, przemyśl wszystko na spokojnie. Unikaj telefonów, nie spotykaj się z nią oraz unikaj miejsc w których zazwyczaj się spotykaliście.

Okres od razu po zerwaniu jest bardzo ciężki dlatego nie odcinaj się od najbliższych. Spotkaj się z rodziną i najbliższymi kolegami. Nie pogłębiaj swojego smutku, przemyśl wasz związek na spokojnie, dlaczego zerwaliście i co było tego powodem. Nie obwiniaj bezmyślnie innych, zauważ również swoją winę i swoje błędy oraz się do nich przyznaj.

Gdy już stwierdzisz że jesteś gotowy i że zerwanie z nią to był błąd, musisz nawiązać kontakt z byłą. Napisz do niej lub zadzwoń, nie zgrywaj desperata, powiedz jej że było wam dobrze a przez twoje błędy wszystko legło w gruzach, ale teraz je zauważasz i chcesz to wszystko naprawić od podstaw. Powiedz jej że zawsze Ci na niej bardzo zależało i nigdy nie przestałeś o niej myśleć. Nie proś ją od razu o ponowny związek, powiedz jej że chcesz jej tylko towarzyszyć i pomagać a jeśli chodzi o związek to możecie dać sobie czas.

Przeczytaj również:  Jak dojść do siebie po rozstaniu?

Spotkaj się z nią. Pogadajcie w cztery oczy, pokaż jej że nadal Ci na niej zależy i nigdy o niej nie zapomniałeś. Staraj się od nowa, traktuj to jakbyś dopiero co ją poznał, odbuduj wasz związek od samych podstaw. Pamiętaj żeby nie zapomnieć swoich błędów, nie tłumacz się nawet jeśli uważasz że masz rację, pogódź się z tym i mów otwarcie że popełniłeś błąd i chcesz go naprawić.

Staraj się jak najmniej mówić z dziewczyną o waszym zerwaniu. Nie rozmawiaj z nią o złych chwilach, przywracaj dobre chwile, wspominaj z nią jak wam dobrze było gdy np. razem byliście na wakacjach itp. Pamiętaj, nigdy nie wspominaj o złych chwilach, było minęło, przypominaj tylko pozytywne wspomnienia.

Napraw się. Postaraj się o wiele bardziej niż wcześniej, poczytaj poradniki o tym jak być romantycznym (przykładowo na tutaj na stronie jest dużo tego typu poradników a więc zapraszam), staraj się rozwijać pod tym względem, uczyć nowych rzeczy jak traktować kobiety i stosować to w praktyce. Gdy ona zauważy, ze coś robisz, że starasz się zmienić i naprawić wszystko, to uwierz że będzie skłonna do Ciebie wrócić.

Nic na siłę. Nie staraj się na siłę do niej wrócić, jeśli zbliżasz się powoli do niej a ona reaguje trochę negatywnie to jeszcze bardziej zwolnij, odbudowa związku od podstaw wymaga dużej ilości czasu. Nie odzyskasz swojej byłej i całego waszego związku w dwa dni.

Jeśli się podobało to zapraszam do śledzenia strony! Na stronie znajduje się wiele podobnych poradników i artykułów z dziedziny uwodzenia, podrywania,  związków i seksu!

Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

avatar
450
  Subscribe  
Powiadom o