- Podrywanie dziewczyn, Stały związek, Uwodzenie kobiet

Jak umówić się z dziewczyną?

Jak umówić się z dziewczyną, kobietą, koleżanką?

Witam, w tym artykule zajmiemy się tematem tego jak umówić się z dziewczyną?

Temat umawiania się jest na tej stronie dogłębnie analizowany i opisywany w poradnikach, powodem tego jest to, że bardzo duża liczba osób ma problem z umówieniem się z nieznajomą kobietą lub koleżanką.

A więc wyjaśnijmy raz a dobrze, Jak umówić się z dziewczyną?

Umówienie się z dziewczyną polega na zawarciu z nią przyjacielskich relacji a następnie zaproszenie na randkę. Ale jak to zrobić?

Zainteresuj ją sobą. Podziwiaj ją z daleka, łap kontakt wzrokowy, gdy ona to zauważy to nie trać kontaktu, wpatruj się jej głęboko w oczy i delikatnie uśmiechnij, czekaj aż ona pierwsza odwróci swój wzrok.

Nawiąż z nią rozmowę. Zapytaj się jej o plan lekcji, rozkład autobusu, czy ma pożyczyć jakiś przedmiot lub o opinie, jest mnóstwo rzeczy o które możesz ją zapytać nawet ją nie znając. Dokładnie i szczegółowo jak zagadać do dziewczyny znajdziesz TUTAJ.

Mów jej często komplementy. Pamiętaj że nie mogą być to komplementy które ona słyszy dwa razy dziennie. Musisz być wyjątkowy, chwal zwłaszcza atrybuty i cechy z których ona jest bardzo zadowolona. Ma długie czarne włosy, pochwal jej włosy! Najlepiej aby komplementy będą szczere, wtedy będą bardziej naturalne i wyjątkowe a tym samym, odpowiadające kobiecie.

Nie staraj się zbyt mocno, nie możesz wyjść na desperata ani nie możesz wyjść za nachalnego zboczeńca. Dziewczyny łatwo rozpoznają takich facetów. Jeśli stanowczo odmawia to zrezygnuj i daj sobie spokój. Jeśli będziesz się zbyt narzucał to nie przyniesie nic dobrego. Tak samo z komplementami, jak wyżej napisałem, warto jest je mówić, ale też warto jest nie przesadzać z nimi.

Jeśli to dziewczyna z uczelni, szkoły lub macie wspólnych znajomych, to pamiętaj aby nie starać się dobrze wypaść tylko przed dziewczyną, ale także przed jej znajomymi. Koleżanki lubią plotkować, dlatego warto przed jej koleżankami również się dobrze zaprezentować, ale rozsądnie tak aby nie wyjść na zwykłego podrywacza!

Przeczytaj również:  Wyjątkowe komplementy dla dziewczyny!

Możesz również dopytywać się o daną dziewczynę jej koleżanek, przykładowo co lubi, gdzie mieszka albo tym podobne. Dziewczyny nie są głupie, szybko wyczują, że coś czujesz do ich koleżanki i równie szybko ją o tym poinformują, co może znacznie ułatwić Ci zadanie. Natomiast jeśli uważasz, że lepiej będzie jeśli nie dowie się ona tego od koleżanek, to za żadne skarby nie pytaj się o dziewczynę jej koleżanek.

Pamiętaj że dziewczyny lubią pewnych facetów. Musisz być pewien siebie, nigdy nie opuszczaj wzroku, utrzymuj kontakt wzrokowy, uśmiechaj się i staraj się nie wahać w podejmowanych decyzjach. Jeśli masz problemy z pewnością siebie zapraszam do kategorii artykułów na mojej stronie „Nieśmiałość”, gdzie znajdują się artykuły na ten temat.

Aby zaprosić dziewczynę na randkę musisz poczekać na odpowiedni moment, jeśli będziesz cierpliwy to wiedz, że na pewno on nastąpi, natomiast też nie możesz czekać na taki moment wieczność bo może się okazać, że już dawno go przeoczyłeś. Myśli dziewczyny jest bardzo ciężko odczytać dlatego nie musisz tego robić, wystarczy jeśli zobaczysz że sama będzie chciała się zbliżyć do ciebie, będzie zadawała Ci prywatne pytania, będzie zaciekawiona twoim życiem itd. To wtedy jest ten odpowiedni moment!

 

To koniec tego artykułu, mam nadzieję że wam pomogłem wystarczająco, a jeśli nadal nie wiesz jak umówić się z dziewczyną lub chcesz wiedzieć od podstaw szczegółowo jak uwodzić kobiety lub poderwać koleżankę w szkole, to zapraszam sprawdzić mojego ebooka który jest obecnie w dużej promocji letniej!

Zapraszam także do innych artykułów na stronie 🙂

Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

avatar
450
  Subscribe  
Powiadom o