- 6 kroków aby zdobyć dziewczynę - dla nieśmiałych, Podrywanie dziewczyn, Uwodzenie kobiet

Spraw by kobieta cię zapragnęła

Witam!

Jest to kolejny wpis z serii poradników na mojej stronie pt. „6 kroków aby zdobyć dziewczynę – dla nieśmiałych!”

Także jeśli jeszcze nie czytałeś wcześniejszych wpisów z tej serii, to serdecznie zapraszam!

A teraz przechodzimy już do kroku #4 czyli „Spraw by kobieta cię zapragnęła”.

Jak sprawić by kobieta cię zapragnęła?

Mężczyźni chcą być pożądanymi i lubionymi przez kobiety, czasami za bardzo, pamiętajcie też żeby nigdy nie popadać z skrajności w skrajność. Jeśli będziemy się starać za bardzo, dziewczyny to zauważą, tym bardziej jeśli będziemy udawać kogoś kim nie jesteśmy tylko po to żeby się im spodobać, to nie zadziała i tylko pogorszy sytuację.

Aby sprawić żeby kobiety były nami zainteresowane, musimy zadbać o cechy które to one najbardziej doceniają i są dla nich najważniejsze.

Uśmiech, dużo razy wspominałem o uśmiechu, jednak według mnie jest to niesamowicie ważna rzecz w uwodzeniu kobiet, uśmiech czyni cuda. Uśmiechaj się do kobiet, nie ważne czy je znasz czy nie, czy do nich będziesz zagadywał czy nie, uśmiechaj się do każdej a zobaczysz że będą za tobą szalały.

Kobieta będzie nas pragnęła jeśli zauważy w nas wartości które sama docenia, dlatego warto rozwijać takie wartości w sobie jak kultura osobista, pewność siebie, dobre poczucie humoru. Zauważmy też co kobieta którą znamy i chcemy zdobyć lubi, skorzystajmy z tego co sama nam pokazuje.

Wielu facetów sobie nie zdaje sprawy jak łatwo uszczęśliwić kobietę a tym samym zyskać jej uznanie, co sprawi że nas zapragnie. Jeśli dana kobieta lubi muzykę rock, zabierz ją na koncert rockowy, jeśli lubi romansidła zabierz ją do kina na romansidła – to proste.

Jeśli będziemy dbać o nią i wykazywać swoje szczere chęci i starania to zobaczycie, że kobieta się wam odwdzięczy.

Przeczytaj również:  Jak się całować?

Pamiętajcie też żeby nigdy a to przenigdy nie kłócić się z dziewczyną, zniszczy to od razu wasze relacje. Jeśli więc macie sprzeczne zdanie na jakiś temat, to subtelnie sprowadzaj rozmowę na inne tory, nie daj jej nawet rozpocząć tego tematu. Kłótni z dziewczyną i tak nie wygrasz bo zawsze ona będzie uważała że ma rację, a więc nic dobrego takie coś ci nie przyniesie.

Zapraszaj dziewczynę gdzieś jak najwięcej, w jednym z wcześniejszych wpisów opisałem gdzie można zabrać dziewczynę na randkę, warto z tego skorzystać. Wychodź z dziewczyną, zapraszaj ją na spotkania, randki, rób z nią coś ciekawego, pełnego emocji i przygód, tak abyście razem mogli przeżyć jakieś emocjonujące sytuację – uwierz mi że to was zbliży do siebie.

Pokaż dziewczynie że może ci zaufać, gdy mówi ci coś ważnego lub smutnego to jej wysłuchaj, potwierdź jej zdanie na ten temat oraz ją pociesz. Musisz okazać prawdziwe emocje na ten temat, tak aby ona nie czuła się z tym sama.

Postaraj się powoli do niej zbliżyć. 

Co to oznacza?

Otóż z biegiem znajomości, musimy subtelnie  zbliżyć się do dziewczyny i pokazać jej że ją na prawdę lubimy i znaczy dla nas coś więcej niż koleżanka. Spotykajmy się z nią dużo, starajmy się o nią, utrzymujmy kontakt wzrokowy, pocieszajmy ją, bądźmy kulturalni, szukajmy kontaktu fizycznego, sugerujmy subtelnie coś więcej – to są złote rady na temat tego jak się zbliżyć do kobiety.

To niestety już koniec tego wpisu, w następnych wpisach z tej serii poruszę temat związku z dziewczyną oraz przespania się z nią, także zapraszam do śledzenia strony 🙂

Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

avatar
450
  Subscribe  
Powiadom o