- Relacje damsko-męskie, Stały związek, Zerwanie

Jak przewidzieć koniec związku?

Witaj 🙂

W dzisiejszym artykule, poruszymy temat tego, jak można efektywnie przewidzieć koniec związku?

Związki tak jak szybko zostały zawarte, tak czasami szybko potrafią się kończyć, większość zerwań tak na prawdę, można przewidzieć z dużym wyprzedzeniem. Po zachowaniu waszego partnera do was oraz zachowaniu waszym w stosunku do waszego partnera, można wywnioskować jak dalej potoczy się związek. Oczywiście, nic nie można stawiać na jedną kartę, jeśli widzicie że wszystko jest źle, nic się wam wspólnie nie układa, to niekoniecznie musicie zrywać, jeśli obydwoje na prawdę się kochacie, to jestem pewien że uda się wam wszystko naprawić oraz załatać dziury w waszym związku oraz z powodzeniem go kontynuować.

A więc, zapraszam do artykułu, Jak przewidzieć koniec związku?

 

  • Kłótnie 

Wiadomo, że w każdym związku, partnerzy się kłócą, czasami nawet bardzo często. Jednak, jeśli Ty i twój partner, tuż po kłótni, czujecie się źle z tym że się pokłóciliście i chcecie aby wszystko było w porządku między wami, oznacza to że ta kłótnia była „dobra” i nie trzeba się o nic martwić, po prostu się posprzeczaliście tak jak to robi, każdy normalny związek. Natomiast jeśli, kłótnia przeradza się w krzyki na zasadzie ostrej wymiany zdań, a po kłótni mimo iż mija już dzień, wy nie macie zamiaru się godzić i tego nie chcecie oraz nadal czujecie zdenerwowanie do partnera, to oznacza już że jest coś nie tak. Jeśli takie kłótnie jak opisałem wyżej, zdarzają się w dodatku często, może to być poważna oznaka, że w waszym związku coś się dzieje niedobrego.

  • Obrażanie oraz krytykowanie

Jeśli twój partner, zaczyna coraz częściej cię krytykować oraz obrażać, to co robisz, jak się zachowujesz lub jak wyglądasz, to wiedz że już coś zaczyna się dziać. W normalnym związku nie występuje tego typu zachowanie.

  • Rzadkie rozmowy
Przeczytaj również:  Jak dojść do siebie po rozstaniu?

Jeśli coraz częściej, zdarza się, że siedzicie z partnerem cicho przez cały dzień, coraz rzadziej rozmawiacie, śmiejecie się wspólnie, to może oznaczać że się oddalacie od siebie. Rozmowa w związku to podstawa, na niej buduje się relacje, jeśli wy przez cały dzień rzucacie tylko kilka razy krótkimi zdaniami, w dodatku te zdania to przykładowo „trzeba wyrzucić śmieci” to nie jest za dobrze, spróbuj o tym porozmawiać z partnerem i znaleźć tego przyczynę.

  • I ostatnia rzecz, najbardziej popularna, brak seksu 

Rzecz często nad interpretowana przez wiele osób, jednak w każdej rzeczy jest ziarnko prawdy. Jeśli twój partner, od dłuższego czasu odmawia Ci seksu, widać że wyraźnie nie jest zainteresowany twoim ciałem i jego walorami, to może być delikatną podpowiedzią że coś się dzieje nie tak. Nie należy też tego nad interpretować i jeśli partner nie chce seksu przez kilka dni, to od razu wszczynać awanturę, o to że nas niby zdradza.

Nie przesadzajmy!

Wszystkie te wskazówki powyżej, nie można traktować jako ostatecznej decyzji o zerwaniu. Nie nad interpretujmy zachowania naszego partnera, może jest po prostu coś o czym wstydzi się nam powiedzieć? może ma jakiś problem ze zdrowiem i nie chcę nas martwić a my zamiast mu pomóc to zastanawiamy się nad zerwaniem? Zawsze warto porozmawiać z partnerem o problemach, pamiętajcie, to rozmowa jest podstawą relacji!

 

Mam nadzieję że artykuł pomógł zainteresowanym, jeśli tak to zapraszam do innych artykułów na stronie z zakresu uwodzenia i podrywania dziewczyn, porad małżeńskich, porad dotyczących związków oraz problemów w związku i relacjach damsko-męskich.

Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

avatar
450
  Subscribe  
Powiadom o