- Dla dziewczyn, Sex, Wygląd

Jak powiększyć piersi w naturalny sposób?

Witajcie 🙂

Ostatnio było kilka artykułów o powiększaniu, a więc teraz coś dla dziewczyn, czyli Jak powiększyć piersi w naturalny i domowy sposób?

Myślę że każda dziewczyna która ma bardzo małe walory górne, marzy o powiększeniu biustu, czy to ze względu na chęć podobania się większej części mężczyzn, czy po prostu ze względu na staniu się bardziej kobiecą. Myślę, że o ile faktycznie jesteś kobietą z bardzo małymi piersiami i chcesz je w naturalny sposób choć trochę powiększyć, to jest to w porządku i uda mi się Ci pomóc w tym poradniko-artykule, natomiast jeśli jesteś typową lalą, która i tak ma duży rozmiar a na siłę chce skoczyć jeszcze kilka rozmiarów do góry to zapraszam do chirurga plastycznego.

 

A więc bez zbędnych tłumaczeń, po co, jak i gdzie, przechodzimy do poradnika nt. „Jak powiększyć piersi?”

  • Masaż piersi. W sumie, najskuteczniejsza naturalna metoda wśród skutecznych. Masaż piersi nie koniecznie musi wykonywać Ci chłopak, sama możesz sobie go wykonać bez problemu. Są różne metody masażu piersi, według mnie nie ma to znaczenia jak je będziemy masować, jaką techniką itd. ważne by robić to regularnie, często, z wyczuciem. Nie będę wypisywał tutaj metod masażu, tak jak pisałem, według mnie to nie ma znaczenia czy masujemy jakąś metodą czy po prostu masujemy, wystarczy robić to regularnie i często.

 

  • Ćwiczenia. Dosyć sporny temat. Otóż, czy dzięki ćwiczeniom, piersi rosną czy maleją? Jeśli spojrzymy na wszystkie pseudofitness kobiety które reklamują swoje specyfiki za drogie pieniądze, to same są wychudzone, mają małe piersi i tyłki oraz nazywają taki stan „wysportowaną dziewczyną”. Nie będę się tak rozpisywał na ten temat, bo tylko zdobędę hejterów, ale chcę wam przekazać, że dzięki odpowiednim ćwiczeniom można faktycznie powiększyć swoje piersi. Możecie poszukać ćwiczeń na powiększenie piersi na internecie, lub poczekać ponieważ w niedługim czasie, na mojej stronie pojawi się obszerny artykuł na temat właśnie ćwiczeń powiększających piersi. Będzie to w osobnym artykule ponieważ to dosyć obszerny temat. Także zapraszam do śledzenia strony.
Przeczytaj również:  Jak powiedzieć Kocham Cię?

 

  • Odżywianie. To faktycznie prawda, że jeśli będziemy jeść dużo i tłusto, będziemy tyć, co równa się z tym, że duża ilość tłuszczu odłoży się nam w piersiach automatycznie je powiększając. Jednak to działa na takiej zasadzie, że: gdy jemy dużo i tłusto, tłuszcz zaczyna nam się najpierw odkładać w fałdach brzusznych i tzw. boczkach, przybieramy na wadzę a brzuch mamy coraz większy, dopiero później tłuszcz zaczyna nam się odkładać w piersiach. Dlatego też zdecydowanie nie warto.

Jedynie najlepsza rada, dotycząca odżywiania w kontekście powiększania piersi, to po prostu odżywiać się dobrze, trzymać się swojej diety oraz spożywać dużo produktów mlecznych.

  • Leki stymulujące hormony. O takich rzeczach, nie będę się rozpisywał. Z takimi rzeczami nie radzę eksperymentować. Opisuję w tym artykule bezpieczne metody, a ta metoda nie jest bezpieczna, bez konsultacji z lekarzem nie radzę zażywać tabletek ingerujących w hormony, z prostego powodu, hormony to delikatny temat, jeśli coś „zepsujemy” przez złą dawkę itd. itp. to potem konsekwencje mogą się odbić nawet na całe lata.

 

  • Olejki. W internecie są dostępne specjalne olejki, które po wmasowaniu w piersi mają jakiś tam wpływ na ich wzrost. Jeśli by to nie działało, to bym się nie rozpisywał w tym artykule na ten temat, jednak o dziwo takie olejki faktycznie w jakimś stopniu działają.

Olejki które stymulują wzrost piersi:

Olejek z kiełków pszenicy oraz olejek z kopru włoskiego, w internecie na temat tych olejków można wiele poczytać, radzę się z każdym z nich dobrze zapoznać przed zastosowaniem. Pamiętajcie też aby ich nie mieszać oraz nie używać w podejrzeniu jakiś chorób piersi, mając guzki lub przebarwienia na piersiach.

  • Ziołowe suplementy diety. O ziołowych suplementach diety które stymulują wzrost piersi będzie osobny i obszerny artykuł, dostępny tutaj:
Przeczytaj również:  Jak być dobrym facetem?

Niestety to koniec tego artykułu, zapraszam do innych artykułów z kategorii sex-porady lub innych kategorii na temat związków, problemów w związkach, małżeństwach, miłości, zerwaniu, podrywaniu itd. 🙂 

Pozdrawiam!

 

 

vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments