- Dla facetów, Sex

Jak powiększyć penisa?

Witam 🙂

W tym artykule lub poradniku (jak kto woli), poruszymy kwestię dosyć sporną, a dotyczącą wielu mężczyzn na całym świecie, mianowicie ta kwestia dotyczy tego, Jak powiększyć penisa?

Chodzi mi tutaj głównie o skuteczne, praktyczne i domowe metody, nie o polecanie jakiś zwymyślanych pseudo tabletek, które tak na prawdę zawierają jedynie zioła, które może by dały jakieś +0,5cm w przeciągu roku regularnego zażywania.

Nie będę się rozpisywał o powodach dlaczego mężczyźni chcą mieć większe członki, po co, dlaczego i czy faktycznie warto sobie powiększać penisa, taki artykuł będzie osobno dostępny na mojej stronie, natomiast ten artykuł dotyczy stricte sposobów na powiększenie penisa.

Ps. Jeśli chcesz powiększyć swojego penisa o jakieś irracjonalne liczby, przykładowo 10cm i wyżej, to od razu mówię że oprócz operacji powiększającej, nie da radę aż o tyle zwiększyć penisa, czy to tabletkami, czy czymkolwiek innym które nie popsuje nam sprzętu.

A więc,  Jak powiększyć penisa domowymi sposobami?

Jest kilka domowych sposobów na powiększenie penisa, oczywiście aby zauważyć jakiekolwiek efekty, trzeba je wykonywać regularnie przez dłuższy czas.

  • Rozciąganie penisa. Jest wiele różnych ćwiczeń na rozciąganie penisa, możesz także wspomóc się specjalnymi przyrządami do tego typu rzeczy które można zakupić stosunkowo niedrogo na allegro. Żeby zauważyć efekty nie potrzebujesz sprzętu do rozciągania penisa, możesz poprzez regularne ćwiczenia samemu to zrobić. Tak jak pisałem, jest wiele różnych ćwiczeń na rozciąganie penisa, nie będę ich wszystkich opisywał tutaj bo by ten artykuł czytało się kilka dni, napiszę jedno ćwiczenie, najpopularniejsze i najskuteczniejsze (według opinii internautów).

Ćwiczenie:

Usiądź, postaraj się aby penis nie był w stanie wzwodu, następnie chwyć penisa palcem wskazującym oraz kciukiem u nasady żołędzia. Staraj się nie trzymać za mocno, ale też nie za lekko. Teraz postaraj się rozciągnąć penisa prosto, do momentu aż poczujesz, że więcej nie dasz rade bo zaraz zacznie boleć, wytrzymaj tak ok. 10 sekund. Powtórz tą czynność 3 razy.

Przeczytaj również:  Jak wytrzymać dłużej podczas stosunku?

Teraz, zrób tak samo jak wyżej, tylko podczas rozciągania penisa skieruj go w prawą stronę. Tak jak wyżej, powtórz to trzy razy.

Następnie, znów zrób tak jak wyżej, tylko podczas rozciągania penisa, skieruj go tym razem w lewą stronę. Powtórz trzy razy.

  • Zsuwanie pierścienia. Nie będę się rozpisywał, po prostu ćwiczenie jak ćwiczenie.

Ćwiczenie:

Zmocz ścierkę w ciepłej wodzie i owiń nią swojego penisa, trzymaj tak przez około 30minut. Posmaruj członka lubrykantem a następnie postaraj się o silny wzwód. Zrób tzw. Pierścień z palców, czyli złącz opuszki palca wskazującego i kciuka. Nałóż taki „pierścień” na penisa do jego nasady. Zaciśnij wtedy palce (pierścień) a następnie wyciągaj go powoli do przodu tak aż dotrzesz do żołędzia. Gdy już będziesz u nasady żołędzia, następną ręką również utwórz pierścień i powtórz to ćwiczenie. Pamiętaj aby nie zaciskać palców zbyt mocno, tworząc pierścień.

  • Wiek. Ten artykuł jest od 18lat, jednak jeśli jakimś cudem masz mniej niż 18lat, to wiedz że jeszcze jesteś niedojrzały. Nie piszę tego aby Cie obrazić, a jedynie po to żeby Ci uświadomić że twoje ciało jeszcze nie jest rozwinięte w maksymalnym poziomie. Tak samo jak wzrost, tak i długość penisa spokojnie może się zmienić jeszcze do wieku 21. A więc wystarczy poczekać i nic nie robić, a penis sam nam urośnie 🙂

 

  • Inne metody. Niestety za dużo metod domowych na powiększenie penisa, nie jest zbyt dużo. Ciężko znaleźć tak na prawdę skuteczne i nieinwazyjne. Pamiętajcie! uważajcie na wszelkie ćwiczenia, nawet na te które opisałem powyżej, a zwłaszcza uważajcie na wszelkie podejrzane tabletki reklamowane w internecie. Najlepiej korzystać z sprawdzonych metod które posiadają faktyczne, realne opinie oraz z porad specjalistów (lekarzy).

 

Przeczytaj również:  Czy pranki odnoszą się realnie do podrywania?

Niestety to koniec tego artykułu, zapraszam do innych na mojej stronie. W najbliższym czasie pojawi się także dużo artykułów z zakresu seksu, ponieważ chciałbym uzupełnić kategorię „Sex” na mojej stronie.

Pozdrawiam 🙂

 

Dodaj komentarz

avatar
450
  Subscribe  
Powiadom o