Jak powiedzieć Kocham Cię?


Witajcie 🙂

Dzisiaj trochę pozytywny  temat, czyli „Jak powiedzieć Kocham Cię?”

Artykuł skierowany jest do mężczyzn ale także i do kobiet, więc zapraszam!

 

Jak powiedzieć Kocham Cię drugiej osobie?

  • Romantyczna kolacja

Klasyczny sposób. Przygotuj romantyczną kolację, oczywiście w tajemnicy, tak aby druga osoba nie wiedziała że robisz romantyczną kolację.

  •  Romantyczny wyjazd
Również klasyczny sposób. Zaproś taką osobę np. na łyżwy. Nie bez powodów wymieniłem łyżwy, sytuacja w której druga osoba się wywróci na pewno się zdarzy , a będzie to świetna okazja aby pomóc drugiej osobie i wyznać miłość.
  • Bukiet kwiatów
Warto umówić się na spotkanie z drugą osobą i jako niespodzianka, przyjść z bukietem kwiatów, a wręczając go tej osobie, możemy wyznać miłość.
  • Napis Kocham Cię
Działa to w zimie lub na plaży. Można na śniegu lub piasku napisać wielki napis „Kocham Cię” a później wyjść z drugą osobą na najwyższy punkt z którego będzie widać napis i go pokazać drugiej osobie, wyznając miłość bezpośrednio.
  • Idealna sytuacja
Czasami nie trzeba przygotowywać specjalnej sytuacji aby powiedzieć drugiej osobie Kocham Cię. Czasami po prostu, odpowiedni moment sam się nadarza. Warto wykorzystać taką sytuację, gdy zapadnie chwila ciszy a wy siedzicie sami razem na kanapie.
Idealna sytuacja do wyznania miłości to taka, kiedy jesteście sami, nie ma nikogo z wami, atmosfera jest spokojna i zrelaksowana, a więź między wami pogłębiona poprzez same odczucia, np. spacerujecie sobie wieczorem przy świetle księżyca i gwiazd. Praktycznie każda sytuacja, w której są spełnione czynniki które wypisałem powyżej, jest sytuacją idealną aby powiedzieć Kocham Cię. Wiadomo, nie mówmy Kocham Cię, podczas imprezy ze znajomymi, to jest beznadziejna opcja, ale też nie przesadzajmy. Wyznanie miłości to nie poproszenie o rękę, nie musimy wyjeżdżać na luksusowe wakacje aby wyznać miłość.
Mam nadzieję że zainteresowanym tym tematem, udało mi się pomóc, jeśli nie, to zapraszam do kontaktu ze mną a na pewno coś wykombinujemy! Można to zrobić poprzez formularz kontaktowy na stronie 🙂

Jeśli spodobał Ci się ten krótki  poradnik to zapraszam również do zakupu mojego ebooka, w którym od A do Z jest opisane od całkowitych podstaw jak podrywać, uwodzić kobiety, nieznajome dziewczyny, koleżanki oraz jak się zachowywać w stosunku do kobiet i budować z nimi dobre relacje. Ebook jest obecnie w bardzo dużej promocji letniej więc zapraszam do zakupu 🙂

Pozdrawiam!

Udostepnij i polajkuj:

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
450
wpDiscuz