- 6 kroków aby zdobyć dziewczynę - dla nieśmiałych, Podrywanie dziewczyn, Stały związek, Uwodzenie kobiet

Jak poprosić dziewczynę o chodzenie?

Witam, jest to wpis z serii wpisów na mojej stronie pt. „6 kroków aby uwieść dziewczynę – dla nieśmiałych!”

W tym artykule jest opisany krok #5 czyli poproszenie dziewczyny o chodzenie.

Przechodzimy do poradnika w którym wam wytłumaczę jak poprosić kobietę o związek!

Pamiętajcie, lepiej nie zwlekać, tak jak już kiedyś pisałem że nie wolno się zbyt śpieszyć tak i teraz pisze że nie wolno zwlekać, po prostu nie możemy popadać z skrajności w skrajność bo to droga donikąd.

Najlepiej jest prosić dziewczynę o związek w romantycznej chwili, kiedy to ona i ty będziecie razem blisko i będzie to wyjątkowa chwila a nie np. mała podmiejska kawiarnia.

Musi to być wyjątkowa chwila, którą zainicjujesz oczywiście TY, tak aby kobieta widziała że się poświęciłeś o raz postarałeś aby atmosfera podczas tego była jak najlepsza i romantyczna, a tak jak już wspominałem, kobiety uwielbiają romantycznych facetów.

Nie ucz się regułek ani nie planuj słowo w słowo wcześniej to co powiesz, takie coś nie działa, podczas tak wyjątkowej chwili i romantycznej i tak pewnie nie powiesz to co zaplanowałeś a tylko wyjdzie to sztucznie, lepiej zbytnio tego nie planować dokładnie, daj się ponieść chwili, będzie to naturalne i o wiele romantyczniejsze niż sucha regułka którą przygotowałeś wcześniej i wyuczyłeś się na pamięć.

Bądź ostrożny, musisz znaleźć idealną chwilę która będzie sprzyjać Ci temu wyznaniu, może akurat zejdziecie na tematy miłości lub relacji, albo ogólnie na jakieś romantyczne tematy, wtedy twoje zadanie będzie ułatwione i taka wyczuta chwila sprawi że jeszcze spotęgujesz romantyczne doznania w dziewczynie.

Staraj się ukrywać duże emocje, cieszenie się, płacz czy cokolwiek zostaw w środku w sobie, nie okazuj takich rzeczy w takiej chwili, jeśli się zgodzi to ją obejmij i pocałuj romantycznie, nie zaczynaj gadki „ale super że się zgodziłaś” – zepsujesz cały klimat który tak ciężko budowałeś, musisz go potrzymać, jak szybko się zgodziła tak szybko może się rozmyśleć więc nie postępuj pochopnie.

Przeczytaj również:  Jak podniecić kobietę?

Jeśli choć trochę się stresujesz to warto powiedzieć dziewczynie jakiś komplement i się przyznać do stresu, oczywiście to nie ma być komplement w stylu „podobają mi się twoje piersi”, powiedz jej że ma takie piękne oczy że cię pochłaniają i olśniewają dlatego bardzo się stresujesz bo Ci na niej zależy, spraw aby poczuła się wyjątkowo, oczywiście jeśli dziewczyna nie wyczuje tego że się stresujesz to jest to zbędne, to jest po prostu awaryjny plan.

I to by było na tyle w tym krótkim poradniku ponieważ uważam że poruszyłem wystarczająco ten temat, natomiast bardziej szczegółowo wszystko macie opisane w moim niedawno wydanym ebooku. Polecam!

Pozdrawiam Czytelników! 🙂

Dodaj komentarz

avatar
450
  Subscribe  
Powiadom o