- Podrywanie dziewczyn, Uwodzenie kobiet

Jak poderwać dziewczynę przez internet?

Cześć 🙂

Poznaliśmy dziewczynę przez internet w poradniku tutaj.

Teraz nachodzi pytanie, co do takiej dziewczyny napisać, o czym z nią pisać? jak ją zaprosić na spotkanie w „realu”?  oraz jak sprawić by nas polubiła? Na te pytania postaram się odpowiedzieć wam w tym artykule.

A więc, Jak poderwać dziewczynę przez internet?

Zacznijmy od tematu, co napisać do dziewczyny?

Na wstępie warto delikatnie zażartować, oczywiście nie chodzi mi, aby pierwsze co napiszecie do dziewczyny to było np. „Chcesz banana?” bo to jest żałosne i żadnej dziewczynie się nie spodoba, będzie cię po prostu uważała za kolejnego „śmieszka” w internecie. Po prostu, zażartujmy delikatnie, nie przesadzając. Warto też na początku się przywitać, i napisać skromne „cześć”.

A co dalej? O czym pisać z dziewczyną?

Nie pytajmy się o jej zainteresowania, muzykę czy ulubione filmy, takie pytania dostają miliony dziennie, zwłaszcza jeśli dużo siedzą na czatach. Musimy być kreatywni i oryginalni, postarajmy się wymyślić coś zabawnego  i oryginalnego. Opowiedzmy jej jakąś śmieszną historie (może nawet być wymyślona), ale starajcie się też unikać mówienia tylko o sobie, zadawaj jej pytania np. O to co sądzi o czymś tam itd. pozwólcie się jej wygadać, niech to ona dużo mówi a wy jej to umożliwcie.

Jak sprawić aby dziewczyna przez internet nas polubiła?

Po pierwsze musimy być kreatywni, nie możemy powtarzać schematów które powtarzają miliony innych facetów, dlatego gotowe teksty i formułki z neta są złym pomysłem (używają ich inni), a ty to tylko powtarzasz stając się mało oryginalnym. Nie bądźmy także nachalni, nie piszmy do dziewczyny za każdym razem od razu jak zrobi się dostępna na Facebooku. Nie możemy być jak otwarta książka, musimy też zasiać trochę tajemniczości. Oczywiście na pierwszym miejscu stoi humor, przez internet jedyną emocją jaką można okazać jest śmiech, łatwo rozśmieszyć dziewczynę nawet pisząc do niej coś śmiesznego, ale też uważajmy z czego żartujemy i się śmiejemy, dokładnie jeszcze nie znamy naszej partnerki z internetu dlatego niektóre żarty mogą ją obrazić lub urazić, dlatego też warto dużo wypytywać się dziewczyny i dowiedzieć się o niej jak najwięcej oraz to zapamiętać i wykorzystać w przyszłości. Starajmy się taką znajomość utrzymać jak najdłużej, aż zauważymy, że dziewczyna się przed nami otworzyła i zaczyna opowiadać o sowich prywatnych sprawach i problemach.

Przeczytaj również:  Jak zwiększyć orgazm u mężczyzny?

Jak zaprosić dziewczynę na spotkanie w „realu”?

Zależy też jak daleko od siebie mieszkacie, oczywiście zaproponujcie że to wy przyjedziecie do jej miasta. Najważniejszym jest zaproponować dziewczynie spotkanie w bardzo publicznym miejscu np. galeria handlowa lub kawiarnia, dlaczego? aby dziewczyna czuła się bezpiecznie, w końcu spotyka się z mężczyzną którego poznała w internecie. Oczywiście nie wspominajcie nic że spotykacie się w galerii handlowej bo chcecie żeby się czuła bezpiecznie, może to odebrać za dziwne i się faktycznie przestraszyć, po prostu zaproponujcie jej spotkanie gdzieś gdzie wiecie że jest dużo ludzi. Pierwsze spotkanie = pierwsze wrażenie – przez internet można udawać kogoś innego, można być świetnym i fajnym oraz śmiesznym, nieśmiałość też jest praktycznie zerowa, natomiast na żywo to całkiem co innego dlatego warto się na takie spotkanie dobrze przygotować i kontynuować znajomość w „realu” zaczynając od dobrego wrażenia. Zapraszam do poczytania artykułów o podrywaniu i uwodzeniu gdzie znajdziecie fajne porady i wskazówki na takie właśnie tematy, na pewno wam pomogą.

Zapraszam również do zakupu mojego ebooka, w którym od A do Z jest opisane od całkowitych podstaw jak podrywać, uwodzić kobiety, nieznajome dziewczyny, koleżanki oraz jak się zachowywać w stosunku do kobiet i budować z nimi dobre relacje. Ebook jest obecnie w bardzo dużej promocji letniej więc zapraszam do zakupu 🙂

Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

avatar
450
  Subscribe  
Powiadom o