- Sex

Jak pieścić kobietę?

Jak pieścić kobietę? Jak sprawić przyjemność kobiecie?

Witajcie!

W tym artykule pokażę wam, facetom, jak i co dokładnie robić krok po kroku aby zapewnić kobiecie nieskończoną rozkosz!

A więc, jak sprawić przyjemność kobiecie? Jak ją pieścić aby przeżyła niesamowity orgazm?

Gra wstępna. Nie ważne, że lubisz od razu dać się ponieść chwili i emocjom przechodząc do sedna sprawy, nie możesz tak robić, musisz dać na wstrzymanie i zadbać o przyjemność partnerki. Kobiety uwielbiają grę wstępną, czym dłuższa i bardziej zmysłowa tym bardziej podnieci kobietę co owocuje później dużą przyjemnością i wielkim orgazmem! Poświęć dużo czasu na romantyczne pocałunki, masaż, dotykanie blisko miejsc intymnych.

Klikając „Czytaj dalej” potwierdzasz, iż jesteś osobą pełnoletnią!

Musisz być ostrożny. Aby wykonać zmysłowy masaż łechtaczki kobiety, tak aby sprawić jej niesamowity orgazm, musisz być bardzo ostrożny, obserwuj zachowanie kobiety i jak reaguje na poszczególne bodźce. Gdy przyśpiesza jej oddech i zwiększają się odgłosy przez nią wydawane to normalnym jest, stwierdzenie że jest to dla niej przyjemne, dlatego zapamiętaj gdzie dokładnie ją dotykałeś, jaki wywierałeś nacisk oraz z jaką szybkością. Pamiętaj że machanie ręką z pełną szybkością przy dużym nacisku nie sprawi kobiecie przyjemności!

Łechtaczka. Pamiętaj o tym miejscu, jest to mały „guzek” położony nad pochwą, na wzgórzu łonowym. Warto szczególnie na to miejsce zwrócić uwagę i je szczególnie pieścić, jest ono najbardziej unerwione i sprawia kobiecie największą przyjemność, ale pamiętajmy żeby nie przesadzić!

Pamiętaj aby zaczynać bardzo powoli, przechodząc w trochę ostrzejszy i szybszy tryb ale też nie przesadzając.

Najbardziej przyjemnym dla kobiety jest ruch na boki oraz ruchy okrężne dlatego wykonuj je jak najczęściej z odpowiednią szybkością i naciskiem dostosowaną już indywidualnie pod daną kobietę, każda kobieta będzie miała trochę inne preferencje.

Przeczytaj również:  Jak zwiększyć orgazm u mężczyzny?

Jeśli chcesz jej sprawić niesamowity orgazm to nie możesz zwalniać, gdy już wyczujesz odpowiedni nacisk i dokładne miejsce w którym powinieneś ruszać, a kobieta widocznie jest tym zadowolona i jest jej przyjemnie to nie kombinuj, nie zmieniaj techniki ani przede wszystkim nie zwalniaj! Czym dłużej robisz kobiecie dobrze, tym powoli powinieneś przyśpieszać tak aby podczas orgazmu osiągnąć stosunkowo szybką prędkość ruchu ręką i sprawić kobiecie jak największy orgazm!

Punkt G. Mam nadzieje że każdy wie gdzie jest punkt G kobiety, jeśli jeszcze nie to zapraszam na google grafika aby się zapoznać z miejscem w którym się on znajduje. Podczas masturbacji kobiety, warto także dodatkowo lekko naciskać (stymulować) jej punkt G co spotęguje wrażenia!

Jeśli się podobało to zapraszam do śledzenia strony! Na stronie znajduje się wiele podobnych poradników i artykułów z dziedziny seksu, uwodzenia, podrywania i związków!

Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

avatar
450
  Subscribe  
Powiadom o