- Podrywanie dziewczyn, Stały związek, Uwodzenie kobiet, Zachowanie

Jak być romantycznym mężczyzną?

Witam was w kolejnym artykule na mojej stronie, zapraszam do zapoznania się z poradami Jak być romantycznym mężczyzną?

Pamiętaj że kobiety uwielbiają romantycznych facetów, mężczyzna musi umieć okazać swoją romantyczność aby zdobywać i podrywać kobiety!

To że już jest twoją dziewczyną, nie oznacza że nie musisz się starać, przedstawię ci teraz kilka wskazówek na temat tego jak zadowolić kobietę poprzez ukazywanie jej  swojej romantyczności!

Przytulaj ją często! Kobiety uwielbiają kontakt fizyczny z mężczyzną i nie chodzi mi teraz o sex, zwykłe przytulenie kobiety podczas oglądania filmów lub gdy coś robi w kuchni, potrafi ją nieźle rozpalić!

Romantyczne spacery. Warto brać swoją dziewczynę od czasu do czasu na długie romantyczne spacery, dziewczyny uwielbiają takie rzeczy! Zachód słońca i wy we dwoje spacerujący spokojną ścieżką obok lasu, filmowy przykład romantyczności!

Kolacja przy świecach. Stary sposób jednak cały czas działający a przede wszystkim bardzo romantyczny! Przygotowanie romantycznej kolacji dla dwojga, nie jest ogromnym wysiłkiem, nie trzeba też na taką kolacje znów wydawać ogromu pieniędzy, taką kolacje można zrobić nawet za kilkanaście zł. Trzeba po prostu chcieć a ja polecam coś takiego robić od czasu do czasu!

Prezenty. Na mojej stronie już pojawił się artykuł na temat prezentów i serdecznie do niego was zapraszam! Prezenty potrafią pokazać to, że mimo kilku miesięcy, lat związku, nadal doceniamy swoją drugą połówkę! Pamiętajmy aby od czasu do czasu wręczyć chociaż drobny upominek dziewczynie a uwierzcie że będzie zadowolona!

Piknik. Opis tego może być taki sam jak w przypadku spaceru, kobiety uwielbiają takie inicjatywy ze strony mężczyzn i uwierz, że nic bardziej nie pokaże twojej romantyczności niż zorganizowanie romantycznego pikniku na łonie natury!

Przeczytaj również:  Jak podniecić kobietę?

Pisz i mów jej że ją Kochasz. Jak widać, aby być romantycznym wcale nie trzeba poświęcać wiele czasu i pieniędzy, wystarczy powiedzieć dziewczynie która się tego nie spodziewa, że ją Kochamy, od tak po prostu. Możemy także jej to napisać w sms, przykładowo jak jest w pracy, pomyśl sobie jak się ucieszy i poprawi jej to dzień gdy w pracy zobaczy taki sms od ciebie!

Oglądaj z nią romantyczne filmy. Każda kobieta uwielbia tego typu filmy, więc nawet jeśli ty za nimi nie przepadasz, to od czasu do czasu warto obejrzeć taki film wspólnie z dziewczyną, uwierz że takie coś bardzo was do siebie zbliży!

Niestety to koniec tego krótkiego poradniku, chciałem wam krótko i zwięźle przedstawić, że wcale nie trzeba wiele aby być romantycznym mężczyzną a uwierzcie że wasza kobieta dzięki temu oszaleje na waszym punkcie!

Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

avatar
450
  Subscribe  
Powiadom o