- Podrywanie dziewczyn, Stały związek, Uwodzenie kobiet

Jak być pożądanym przez kobiety?

Cześć, dzisiaj chciałbym wam przedstawić artykuł na temat tego, jak być mężczyzną którego pożądają kobiety?

Przechodzimy od razu do artykułu 😉

Kochaj przygodę. Dziewczyny uwielbiają facetów którzy mogą im opowiedzieć ciekawe historie, których dokonali, gdzie byli i co widzieli. Robiąc dużo różnych rzeczy, będziesz wzbogacać się jako osoba, zdobywając nowe umiejętności i informacje. Wypróbuj nowe potrawy, nowe sporty, rzemiosło (jak obróbka drewna i spawanie), programowanie, szycie – wszystko, to może być wszystko, po prostu kochaj robić nowe rzeczy.

Bądź pewny siebie. Korzyści płynące z  bycia pewnym siebie są niemal nieskończone. Możesz zyskać większe szczęście w życiu, wolność od lęku i obniżenie poziomu stresu oraz większe poczucie własnej wartości. Ludzie, którzy są pewni siebie mają swobodne interakcje z innymi ludźmi, są bardziej wyluzowani i lepiej się dogadują z innymi. Większość kobiet woli być z facetem pewnym siebie, który potrafi pokazać prawdziwego siebie a nie zamyka się w sobie. Pokaż pewność siebie poprzez swoją postawę – wyprostuj plecy, uśmiechnij się, nawiązuj kontakt wzrokowy, zajmuj więcej miejsca, bądź otwarty ze swoim nastawieniem (tzn. Nie krzyżuj ramion ani nóg)

Bądź szczery, nigdy nie okłamuj, nie udawaj kogoś kim nie jesteś  ani się nie przechwalaj. Istnieją typy facetów którzy są uważani, za facetów atrakcyjnych w oczach kobiet, dlatego też wiele mężczyzn naśladuje ich cechy osobowości i charakteru, co jest oczywiście błędem i nie polecam tego robić. To prawda, że jeśli będziesz udawał kogoś takiego to możesz faktycznie przyciągnąć więcej dziewczyn, jednak pamiętaj że wszystko i tak w końcu wyjdzie na jaw, związek będziesz musiał kontynuować a jeśli go oprzesz na tak podstawowym kłamstwem, to kiedyś w przyszłości wyjdzie ono na światło dzienne.

Bądź hojny, nie bądź zarozumiały. Poświęć innym ludziom swój czas, dzięki temu będą widzieć że ci na nich zależy. Nie bądź zarozumiałym dupkiem którego nikt nie lubi, jeśli chcesz być pożądanym przez kobiety w swoim otoczeniu, to kreuj swój społeczny wizerunek na osobę pomocną i dobrą.

Przeczytaj również:  Czego nie mówić podczas kłótni w związku?

Miej dobre poczucie humoru. Każdy (a zwłaszcza dziewczyny) lubi przebywać w otoczeniu osoby która potrafi sprawić że w każdej sytuacji będą się śmiać. Śmiech to podstawa w budowaniu dobrych relacji z ludźmi. Rozwiń u siebie cechę poczucia humoru, naucz się żartów, polub śmianie się i dobrą zabawę. Jednak pamiętaj, żeby nie przesadzać z śmiechem i żartami zwłaszcza jeśli chodzi o faktycznie poważne sytuacje.

Unikaj zbędnych kłótni, sprzeczek. Nikt nie lubi osób które powodują kłótnie, nie bądź wybuchowy i nie zrażaj do siebie ludzi. Zawsze staraj się polubownie załagodzić napięte sytuacje. Bądź osoba przyjazną, która woli się szybko pogodzić niż kłócić się ze wszystkimi dookoła.

Komplementuj ludzi. Komplementy możemy dawać nie tylko kobietom, warto dawać je po prostu wszystkim w swoim otoczeniu, nawet swoim kolegom. Nie chodzi mi o komplementowanie wyglądu, tylko docenienie czegoś co ktoś zrobił oraz pochwałę. Widzisz że twojemu koledze udało się wygrać zawody na które ciężko pracował? Pogratuluj mu, ciesz się z nim jego sukcesem. Dzięki chwaleniu, komplementowaniu i docenianiu ludzi, będą cię oni postrzegać o wiele lepiej.

W tym krótkim artykule to by było na tyle niestety, pojawią się na stronie jeszcze podobne wpisy do tego więc zachęcam do śledzenia strony 🙂

Pozdrawiam Czytelników 🙂

Dodaj komentarz

avatar
450
  Subscribe  
Powiadom o