- Podrywanie facetów, Stały związek, Uwodzenie mężczyzn, Wygląd, Zachowanie

Jak być kobietą pożądaną przez mężczyzn?

Witam, dzisiaj chciałbym wam przedstawić artykuł na temat tego, jak być kobietą pożądaną przez mężczyzn!

Na wstępnie chciałbym tez zaznaczyć, iż ten artykuł, jak i cała strona, jest prowadzona nie tylko przeze mnie ale również przez moją dziewczynę, z którą to konsultuje tu wiele omawianych spraw. Dlatego też ten artykuł, będzie się opierał na tym, na co faktycznie mężczyźni zwracają uwagę (a wiem na co z racji, że sam jestem mężczyzną) oraz będzie również konsultowany z dziewczyną, także myślę, że będzie on w pełni odzwierciedlający rzeczywistość.

Przechodzimy od razu do artykułu 😉

Wygląd. Napisze teraz coś o wyglądzie, niestety prawdą jest, iż mężczyźni zwracają dużą uwagę na wygląd kobiet ale tylko jeśli bierzemy pod uwagę pierwsze wrażenie. Jak wiadomo, wygląd naturalnymi sposobami można zmienić tylko do pewnego stopnia, jednak naprawdę warto poświęcić czas i o niego zadbać. Napiszę też, że wygląd nie jest mimo wszystko najważniejszy, mężczyźni zwracają na niego uwagę tylko podczas pierwszego wrażenia, natomiast później gdy się poznają z dziewczyną i jeśli w grę wchodzi dłuższy związek, to kierują się również jej charakterem i inteligencją. A więc kobieto, zadbaj o siebie, na internecie jest mnóstwo poradników dotyczących urody dla kobiet, więc nie będę tutaj podawał konkretnych przykładów, wiadomym mam nadzieje jest że częsta kąpiel, mycie zębów, włosów, dbanie o zapach i paznokcie oraz schludny ubiór to podstawa.

Bądź pewna siebie. Kobieta pewna siebie, to kobieta którą kochają faceci, oni lubią zdecydowane dziewczyny które wiedzą czego chcą. Korzyści płynące z  bycia pewnym siebie są niemal nieskończone. Możesz zyskać większe szczęście w życiu, wolność od lęku i obniżenie poziomu stresu oraz większe poczucie własnej wartości. Ludzie, którzy są pewni siebie mają swobodne interakcje z innymi ludźmi, są bardziej wyluzowani i lepiej się dogadują z innymi. Większość kobiet woli być z facetem pewnym siebie, który potrafi pokazać prawdziwego siebie a nie zamyka się w sobie. Pokaż pewność siebie poprzez swoją postawę – wyprostuj plecy, uśmiechnij się, nawiązuj kontakt wzrokowy, zajmuj więcej miejsca, bądź otwarty ze swoim nastawieniem (tzn. Nie krzyżuj ramion ani nóg)

Przeczytaj również:  Jak pokonać strach w zagadywaniu do dziewczyny?

Nie wywyższaj się oraz nie poniżaj się.  Nie możesz być dziewczyną, która z racji iż jest dziewczyną wymaga niesamowitego traktowania ze strony mężczyzn, ale należy też pamiętać że jako dziewczyna, mężczyźni powinni Cię traktować z należytą wyjątkowością. O co z tym chodzi? Chodzi mi aby nie popadać z skrajności w skrajność. Jeśli akurat będzie taka sytuacja, że mężczyzna nie będzie miał możliwości przepuszczenia Cię jako pierwszej i zdarzy się to raz, to nie oznacza że od razu musimy z nim zrywać, tak samo jako dziewczyna nie możemy pozwolić sobie żeby chłopak się za każdym razem przed nami wpychał bo to jest po prostu brak szacunku z jego strony dla nas. Także proszę was dziewczyny, pamiętajcie aby nie wymagać od nowo poznanego chłopaka traktowania was jak księżniczki, ani nie możecie pozwolić sobie na złe traktowanie z jego strony.

Bądź szczera, nigdy nie okłamuj, nie udawaj kogoś kim nie jesteś ani się nie przechwalaj. Istnieją typy kobiet które są uważane, za kobiety atrakcyjne w oczach mężczyzn, dlatego też wiele kobiet naśladuje ich cechy osobowości i charakteru, co jest oczywiście błędem i nie polecam tego robić. To prawda, że jeśli będziesz udawał kogoś takiego to możesz faktycznie przyciągnąć więcej facetów, jednak pamiętaj że wszystko i tak w końcu wyjdzie na jaw, związek będziesz musiała kontynuować a jeśli go oprzesz na tak podstawowym kłamstwem, to kiedyś w przyszłości wyjdzie ono na światło dzienne.

Miej dobre poczucie humoru. Każdy facet uwielbia uśmiechnięte kobiety, to jest podstawowa cecha którą należy rozwijać aby móc skutecznie uwodzić mężczyzn. Rozwiń u siebie cechę poczucia humoru, naucz się żartów, polub śmianie się i dobrą zabawę. Jednak pamiętaj, żeby nie przesadzać z śmiechem i żartami zwłaszcza jeśli chodzi o faktycznie poważne sytuacje.

Przeczytaj również:  Jak zbudować dobrą relację z dziewczyną?

Unikaj zbędnych kłótni, sprzeczek. Nikt nie lubi osób które powodują kłótnie, nie bądź wybuchowa i nie zrażaj do siebie ludzi. Zawsze staraj się polubownie załagodzić napięte sytuacje. Bądź osoba przyjazną, która woli się szybko pogodzić niż kłócić się ze wszystkimi dookoła. Mężczyźni nie lubią kobiet które często wywołują kłótnie i się sprzeczają, opanuj swoje nerwy, jeśli jesteś wybuchowa to na internecie jest dostępnych wiele poradników jak zapanować nad złością także polecam z nich skorzystać.

Komplementuj mężczyzn. Faceci uwielbiają gdy komplementuje się ich cechy z których widocznie są zadowoleni. Jeśli widzisz dobrze zbudowanego mężczyznę to nie komplementuj go zdaniem typu „Ale jesteś przypakowany”, taki oklepany komplement narobi więcej szkód niż dobra, a co więcej przedstawisz się w jego oczach jako dziewczyna łatwa która leci na dobrze zbudowanych mężczyzn. Lepiej takiego mężczyznę skomplementować zdaniem „Podobają mi się u mężczyzn dobrze zbudowane przedramiona, to wygląda bardzo męsko” Uwierz że taki komplement, zadowoli faceta w 100%.

W tym krótkim artykule to by było na tyle niestety, pojawią się na stronie jeszcze podobne wpisy do tego więc zachęcam do śledzenia strony 🙂

Pozdrawiam Czytelników 🙂

1 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments