- 6 kroków aby zdobyć dziewczynę - dla nieśmiałych, Podrywanie dziewczyn, Stały związek, Uwodzenie kobiet, Zachowanie

Jak być dobrym facetem?

Jak być dobrym facetem? Jak być dobrym mężczyzną?

Witajcie!

Jest to kolejny artykuł na mojej stronie z serii wpisów pt. „6 kroków aby zdobyć dziewczynę – dla nieśmiałych”! Zapraszam do zapoznania się z innymi wpisami jeśli jeszcze ich nie czytałeś!

A w tym artykule, odpowiem wam na pytanie „Jak być dobrym facetem?” czyli krok #6 a zarazem ostatni! O co chodzi? No bo wiesz, to że już jesteś w związku z kobietą, nie oznacza że ten związek nie może się zakończyć w każdej chwili, a jeśli kobieta będzie się czuła niedoceniana, to prawdopodobnie właśnie szybko się zakończy.

O kobietę trzeba zadbać, nawet jeśli już jesteśmy z nią w związku i uważamy że nie musimy się starać tak jak na początku – błędne myślenie, kobieta zaraz zauważy że się mniej staracie, poczuje się niedoceniania – tak właśnie bardzo łatwo wynikają problemy w związkach.

Jak temu zaradzić? Jak sprawić aby kobieta czuła się doceniana? Jak być dobrym facetem?

Postaram się wam odpowiedzieć na to pytanie 🙂

Nigdy nie przestawajmy się starać. Pokazujmy że nadal nam na niej zależy, tak jak na początku, nie możemy tylko mówić że nam na niej zależy, my musimy jej to pokazać! Pozwól aby twoja kobieta poczuła się doceniona! Nie zmieniaj się! Jeśli na początku gdy się o nią starałeś, co chwile żartowałeś i było to sztucznie wymuszone tylko po to żeby poderwać ładną laskę, to się nie dziw że podczas związku gdy już uważasz że nie musisz sztucznie udawać, nagle ona odbierze cię za drętwusa i uzna że to nie ma dalej sensu. Bądź prawdziwym sobą, zarówno na początku jak i już podczas związku z dziewczyną.

Nigdy jej nie okłamuj. Podstawowa zasada, kłamstwo nie przyniesie nic dobrego, wpędzi Cię tylko w fale następnych kłamstw a bardzo łatwo może wyjść na jaw i wtedy będziesz miał niemały problem. Kłamstwo jest bardzo podobne do udawania kogoś kim się nie jest, nie warto kłamać bo w dłuższym etapie waszego związku w końcu wyjdzie, że okłamaliście dziewczyną i uwierzcie, nie będzie ona z tego zadowolona.

Przeczytaj również:  Jak zagadać do chłopaka?

Mów komplementy, zapraszaj na randki, bądź kulturalny, wręczaj prezenty i nigdy nie zapominaj ważnych dat!

Wszystko co wyżej wymieniłem to podstawowe zasady udanego związku i lek na większość problemów w związkach. Widzisz, czasami gdy w związku jest źle, kłócicie się co wieczór, wystarczy trzymać się tylko tych powyższych zasad żeby to wszystko naprawić. Drobne gesty, takie jak róża wręczona od czasu do czasu, zaproszenie na romantyczny spacer wśród gwiazd, pamiętanie o waszej rocznicy, przepuszczanie w drzwiach dziewczyny, przynoszenie jej herbaty do łóżka, mówienie że wygląda pięknie – to wszystko jest idealnym lekiem na każdy problem w związku. Pomyślicie że trochę dużo tego, ale w końcu to wasza dziewczyna, miłość waszego życia, jeśli wy uważacie że te czynności co wyżej napisałem są dla was zbyt trudne i ciężkie do zrealizowania, to zrezygnujcie w ogóle z jakiejkolwiek dziewczyny. O dziewczynę trzeba zadbać i ją widocznie docenić, ona widząc to będzie szczęśliwa, uwierzcie że ona też o was wtedy zadba.

Mam nadzieję że wam pomogłem, jeśli natomiast macie problem w związku który ciężko rozwiązać lub czegoś nie wiecie, to proszę za darmo się ze mną skontaktować poprzez formularz kontaktowy u góry strony bądź poprzez wiadomość na fanpage strony.

Jeśli nawet po całym tym krótkim kursie w 6 krokach, nadal masz problemy z uwodzeniem kobiet, poderwaniem koleżanki to zapraszam do zakupu mojego ebooka który obecnie jest w letniej promocji i można go zakupić za jedyne 19,99zł. Porusza on o wiele więcej kwestii oraz bardziej szczegółowo z praktycznymi wskazówkami i radami oraz lifehackami na temat uwodzenia niż w tym krótkim kursie 6 kroków!

Jeśli się podobało to zapraszam do śledzenia strony! Na stronie znajduje się wiele podobnych poradników i artykułów z dziedziny uwodzenia, podrywania,  związków i seksu!

Przeczytaj również:  Jak się odkochać w chłopaku?

Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

avatar
450
  Subscribe  
Powiadom o