Gra wstępna


Witam 🙂

W tym artykule przedstawię wam podstawowe informacje na temat gry wstępnej, czyli ogólnie mówiąc, z czym się to je, tak abyście mogli później, przeczytane tutaj rady zastosować w praktyce i aby wasza dziewczyna/partnerka była zadowolona i zaspokojona.

 

Co to jest gra wstępna? Jak wykonać grę wstępną? 

Przechodzimy do artykułu:

 

Umiejętna gra wstępna, to taka, kiedy podniecimy kobietę na tyle, że sam sex może trwać nawet chwilę a kobieta i tak będzie zadowolona. Jak taką grę wstępną stworzyć?

  • Nie śpiesz się. 

Pamiętaj aby unikać pośpiechu, czym gra wstępna dłuższa i powolniejsza, tym lepsza. Samą grę wstępną warto zacząć od przykładowo romantycznej kolacji, nie pokazujmy swoich zamiarów, starajmy się robić to z zaskoczenia. Początkowo najlepiej jest zacząć dziewczynę delikatnie muskać, przytulać i całować w usta, bardzo powoli przechodzimy do następnych punktów takich jak dotykanie coraz to bliżej miejsc intymnych, dawanie całusów w ciało, i tak przechodzimy dalej, coraz to bardziej powoli zbliżając się do miejsc intymnych, aż powoli zaczniemy muskać kobiece strefy erotyczne, takie jak pupę, narządy rozrodcze, piersi. Wszystko to sprawia że kobieta powoli staje się coraz bardziej podniecona i rozgrzana.

  • Nie rozbieraj jej.

Rozbieranie jest powiązane z punktem opisanym wyżej. Jeśli od razu rzucicie się na kobietę i ją rozbierzecie – to nie zadziała. Oczywiście w niektórych sytuacjach takie „rzucenie” się na kobietę jak wściekły tygrys jest wręcz bardzo pozytywne i dobre, jednak to jest rzadkością i tylko w wyjątkowych sytuacjach (np. wcześniej byliście na romantycznej randce która was mocno podnieciła). Najpierw warto dotykać dziewczynę przez ubrania oraz delikatnie „zaglądać” pod nie, swoimi dłońmi.

  • Komplementy.

Warto komplementować w takich sytuacjach kobietę, jednak warto też zadbać o to, aby te komplementy były delikatnie sprośne, czyli z podtekstem seksualnym. Komplementów nigdy za mało, warto ich mówić jak najwięcej, nie muszą być to być tylko komplementy sprośne.

  • Dominuj.

Owszem są kobiety które lubią dominować i to nawet w łóżku, ale takich kobiet jest baaaardzo mało, a jeśli myślisz inaczej, to za dużo filmów erotycznych się naoglądałeś. Kobiety wolą gdy to mężczyzna dominuje i on o nie zadba.  Możesz użyć delikatnie swojej siły, chwycić ją za ręce i ustawić w jakiejś pozycji w której jest „bezbronna”, powiedzieć jej żeby np. otworzyła o czy i patrzyła Ci się głęboko w twoje. Pamiętaj też aby nie przesadzać, kobiety lubią także delikatność w łóżku, dlatego warto te  dwie cechy przeplatać.

  • Zadbaj o nią.

Zadbaj o nią, nie patrz na siebie i swoją przyjemność. Nie ustawiaj kobiety w pozycji np. od tyłu bo ty to lubisz,  a widzisz że ona za tym nie przepada, jeśli kobieta woli pozycję w której ty nawet nie widzisz skrawka jej części intymnych ale mimo wszystko dla niej taka pozycja jest bardzo przyjemna, to nie zmieniaj jej.

 

To koniec tego artykułu, jeśli Ci się spodobał to zapraszam do innych bezpłatnych poradników na mojej stronie na temat uwodzenia kobiet, podrywania kobiet, związków, problemów w związkach, małżeństwie, seksie i wiele innych! 🙂

Pozdrawiam!

Udostepnij i polajkuj:

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
450
wpDiscuz