- Inne wpisy, Podrywanie dziewczyn, Stały związek, Uwodzenie kobiet

Gdzie szukać dziewczyny?

Cześć, w dzisiejszym poradniku chciałbym wam przedstawić praktyczne wskazówki na temat Gdzie szukać i gdzie można znaleźć dziewczynę!

Przechodzimy od razu do poradnika 🙂

Podobna kwestia była już poruszana jednak chciałbym stworzyć dla niej osobny rozszerzony poradnik tak aby wytłumaczyć wszystko i żeby nie było żadnych niedociągnięć.

Nie polecam szukania dziewczyn w klubach, na imprezach.

Dlaczego? Ja wiem że tam jest dużo dziewczyn, że łatwo jest tam znaleźć dziewczynę i łatwo zagadać. Jednak w klubach nigdy nie masz pewność na jaką dziewczynę trafisz, oczywiście na mieście lub w galerii też nie masz pewności, jednakże procentowo mimo wszystko lepiej zagadywać do dziewczyn na mieście lub w galerii niż w klubach i na imprezach. Tam łatwo jest się wpędzić w kłopoty, w dodatku dużo dziewczyn jest po kilku drinkach, a jeśli jest późna pora to po kilku głębszych drinkach, często takie dziewczyny po prostu ponosi zabawa, dlatego taka przygoda z dziewczyną może być jednorazową przygodą.

A więc gdzie najlepiej jest szukać dziewczyny?

Otóż najlepiej jest ogólnie wychodzić wszędzie gdzie się da i jak najczęściej. Jeśli wychodzisz z domu bardzo często to prawda jest taka że jest setki szans więcej na to że spotkasz dziewczynę w której się zakochasz a ona zakocha się w tobie, niż siedząc w domu przed komputerem.

Przykładowe miejsca gdzie warto wychodzić, ponieważ można tam nawet przez zwykły przypadek i los spotkać wybrankę swojego serca:

– Na miasto

– Do galerii

– Do parku

– Na basen

– Na koncerty

– W różnych organizacjach

– Na kręgle

– Na wystawy

– Na wszelkie wydarzenia rozrywkowe które odbywają się w twoim mieście

– Oraz internet, otóż w tym wieku który obecnie mamy, niczym dziwnym nie jest poznanie dziewczyny w sieci, dlatego dla osób nieśmiałych jest to niesamowicie dobra alternatywa poznania dziewczyny J

Przeczytaj również:  Jak umówić się z dziewczyną?

Jeśli chodzi o internet to polecam:

– Czaty

– Fora internetowe

– Portale randkowe

– Różne społeczności

Oczywiście jest dużo przypadków gdzie chłopak z dziewczyną poznali się nawet w grze przez internet, ale to raczej jest już bardziej kwestią małego procenta przypadku.

To niestety koniec tego krótkiego poradnika, polecam przeglądnąć inne wpisy na stronie na temat uwodzenia itp.

Zapraszam do śledzenia strony i pozdrawiam 🙂

Dodaj komentarz

avatar
450
  Subscribe  
Powiadom o